Adventisti i Elen Vajt

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.389
Mire, ako je to pravilo na forumu da prestupnika javno napadas, zasto ti nisi nikad ukorio Slapa i Dartha, a izneli su vise neistina o Adventistima nego iko drugi.

Citiraj samo jednu neistinu koju sam ja iznio o Adventistima. Samo jednu. Nisam nalazio ni Darthove.

Tek kad javno osudis svoju bracu, onda ces imati pravi i od nas da trazis da ucinimo isto sto si ti ucinio.


Zar ovo jednako ne vrijedi i za tebe? Otkud tebi pravo osuđivati druge prije nego što osudiš "svoju braću"?

A ako to ne ucinis, pokri se po glavi i cuti!


Zašto se ti ne pokriješ po glavi i ne šutiš? Nisi ni ti javno osudio svoju braću.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Opsesija EGV i HAC je dokaz da oni duboko u sebi podsvjesno znaju da je ona pisala istinu i da HAC ima istinu Biblije.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sinko, važi i obrnuto, Vi ste opsednuti sa Una Sancta Catholica, dakle, i vi duboko u sebi znate da je Crkva čuvar i garant istine i da je ona Majka Biblije...

Vi ste još opsjednuti nečim drugim.

Una Sancta Catholica

A afere samo izlaze.

i vi duboko u sebi znate da je Crkva čuvar i garant istine i da je ona Majka Biblije..

A niste sami sebe sačuvali.

Eno selo gori, dok se vi češljate po forumu.

Ko vam je kriv sada žanjite ono što ste posijali, plodovi su zreli.

Vaš problem, naš nije.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vi ste još opsjednuti nečim drugim.



A afere samo izlaze.



A niste sami sebe sačuvali.

Eno selo gori, dok se vi češljate po forumu.

Ko vam je kriv sada žanjite ono što ste posijali, plodovi su zreli.

Vaš problem, naš nije.

Ma da, vaš nije, sve dok ima budala koje zavedete i onda uzimate desetak, Milijarde dolara su u pitanju, a to se ne ispušta. Da Crkva tako radi, prvi bi ste kreštali o tome. Da ne pominjem da je onaj "pametnjaković" čiji sajt tako često posećuješ navodno izbačen jer jer ganjao maloletnice.
 
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
Ma da, vaš nije, sve dok ima budala koje zavedete i onda uzimate desetak, Milijarde dolara su u pitanju, a to se ne ispušta. Da Crkva tako radi, prvi bi ste kreštali o tome. Da ne pominjem da je onaj "pametnjaković" čiji sajt tako često posećuješ navodno izbačen jer jer ganjao maloletnice.

Darth. zasto se spustas na tako nisku poziciji. Zar te nije sramota da spominjes nemoral nekakvog bednika, a o hiljadam katolickih svestenika koji su javno osramotili tvoju crkvu za cije prestupe su isplaceni milioni dolara i opustele mnoge biskupije, ne govoris nista.
Hoces li da ja sda potrazim mnoge o tih izjava?
Vidis, Darth, ja to necu uciniti, jer ne zelim da se toliko spustim u blato kao ti.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Darth. zasto se spustas na tako nisku poziciji. Zar te nije sramota da spominjes nemoral nekakvog bednika, a o hiljadam katolickih svestenika koji su javno osramotili tvoju crkvu za cije prestupe su isplaceni milioni dolara i opustele mnoge biskupije, ne govoris nista.
Hoces li da ja sda potrazim mnoge o tih izjava?
Vidis, Darth, ja to necu uciniti, jer ne zelim da se toliko spustim u blato kao ti.

Ko se ne ponizi ne može se ni uzvisiti.

Nemate nikakvih moralnih prava da bilo koga napadate, niti ste savršeni, niti pravednici. Da ne govorim o tome da niste Hrišćani.
Hiljade sveštenika? Opustele biskupije? Jadan pokušaj. Sveštenici koje moderni degenerisani svet optužuje za ono što prašta svima drugima posebno islamu (Muhamed je imao seks sa devetogodišnjom devojčicom, oralno su ga zadovoljavali dečaci) su mete ovog degenerisanog "humanističkog" sveta i lajavih medija željnih profita. Biskupije su prazne zbog sekularističkog sistema vrednosti i "humanizma" kome Hrišćanstvo smeta, a ne zbog pedofilije, koju licemeri praštaju "oppresed" manjinama, pa i vama adventistima.
 
Natrag
Top