Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Pa dzabe sto isplacuju na paypal kad nemozes da dobijes taj novac zato sto ne postoji paypal za srbiju tj. jos uvek ne postoji sa tim novcem mozes da placas samo nesto na internetu da kupujes ili tako nesto(npr. referale ili te rankove silver,gold... kako vec idu na PTC sajtovima);)

hahaha Ma neka njih u "banci" nece se baciti. Ja sam se pre oko 2-3 godine registrovao na bet-at-home (online kladionica). Dobio sam nesto para i nisam imao nikakav problem da to podignem ovde u procredit banci. Ne secam se tacno kako da Vam napisem sad ali podseticu se pa cu pisem ovde. Jedino sto se secam da su mi ipak bili zaracunali neku malo vecu proviziju (meni je to bar puno) cini mi se oko 5 ili 10 evra na nekih 70 ili 80 evra ne secam se.

Inace citao sam da je Vlada Srbije potpisala neki ugovor o saradnji sa PayPal-om o pokretanju online tregovine u Srbiji. Navodno bi PayPal trebalo da bude zvanicno ovlasten za rad u Srbiji.
Jos je to na pocetku, u fazi razgovora i dogovora ali ja verujem da ce to i kod nas zaziveti ove najkasnije sledece godine tako da... neka se $$$ samo zbrajaju na racunu.

Inace, ako ti takodje koristis ove sajtove za zaradu onda valjda nekako vec podizes novce koje si do sad zaradio?
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Inace, ako ti takodje koristis ove sajtove za zaradu onda valjda nekako vec podizes novce koje si do sad zaradio?

Ne, jos nisam podizao nikakve pare sa racuna ja sam jos u fazi ucenja kako se to radi ali ne bavim se vise ovim PTC(pay to click) sajtovima nego upload tu su vece pare ali treba vise truda da se ulozi i vremena.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Ova tema je "Zarada preko interneta" pa ovde mozes pisati i o tom nacinu zarade (upload). Daj nam link da se registrujemo preko tebe, ali moras nam malo pisati kako i sta...

Jos jedno pitanje, zar na gagabux ne mogu zakupiti referrala od ovih novaca sto sam do sad zaradio od klikanja. Vraca me na stranicu za uplatu sa alertpay i paypal ???
Na racunu imam oko 2$, a zakup jednog referrala je 0.6$ dakle imam dovoljno za zakup.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Sto se tice gagabux-a to pitaj ove iskusne kao sto su brzibrzi, sla..girl(neznam tacno nick), srpkinja etc. Ali ja mislim da bi mogao to ali neznam sto te vraca na tu stranicu. A sto se tice upload servisa ja mogu da vam ostavim reff link ali ja jos nisam nesto uspesan u tome tako da...Mogu da vam i kazem neke metode koje se koriste za te upload servise, samo se javite na PM koji ste nick stavili da vam dam neke metode i evo ga moj reff linkSHARECASH.
Pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Ja imam 15 godina da li i ja mogu da igram ovo ?

Ovo se ne igra nego upload-ujes neke file-ove(kao sto naprimer uploadujes na rapidshare, ako uploadujes) i posle te linkove postavljas po forumima i za svaki download dobijes od 0.40-0,60 $ i tako skupljas. A sto se tice tvojih godina nemozes ali nagovori nekog straijeg samo da je punoletan, takodje ni ja nisam punoletan ali sam nagovorio oca i on je pristao uz malu nadoknadu:)
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Ovo se ne igra nego upload-ujes neke file-ove(kao sto naprimer uploadujes na rapidshare, ako uploadujes) i posle te linkove postavljas po forumima i za svaki download dobijes od 0.40-0,60 $ i tako skupljas. A sto se tice tvojih godina nemozes ali nagovori nekog straijeg samo da je punoletan, takodje ni ja nisam punoletan ali sam nagovorio oca i on je pristao uz malu nadoknadu:)
Uuu jbt, rodjeni otac ti udara reket!

:)
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
4
Moze li neko da napise nesto o microworkers-u?Kako vrse isplatu,ima li neko iskustva sa ovim?
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Jos jedno pitanje, zar na gagabux ne mogu zakupiti referrala od ovih novaca sto sam do sad zaradio od klikanja. Vraca me na stranicu za uplatu sa alertpay i paypal ???
Na racunu imam oko 2$, a zakup jednog referrala je 0.6$ dakle imam dovoljno za zakup.
Trenutno, ali neznam tacno da li je to zato sto smo iz srbije gagabux ne podrzava svoje placanje.:what: Pare koje tamo zaradite ne mozete koristiti da bi ste iznajmili referale.
Referale mozete iznajmiti preko alertpay-a ili paypal-a
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Pitanje: -Da li mogu da postavim moje referal linkove pa neko ako hoce da se registruje objasnicu mu sta i kako se radi.

Naravno da mozes sto ne bi

Prvobitno napisao shad0w
viewpost.gif

Moze li neko da napise nesto o microworkers-u?Kako vrse isplatu,ima li neko iskustva sa ovim?

imas na ovom sajtu koji je napravio brzibrzi pa procitaj tamo imas i o isplati i sve kako se radi
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/
 
Natrag
Top