Zarada preko interneta

Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
To što vi nazivate POSAO, vrlo brzo ćete shvatiti da blage veze nema sa poslom, ni prema nazivu a ni prema zaradi...Ja nisam nikakav skeptik, samo pratim temu i vidim dva tri nicka, koji su ušli prvi u kolo i reklamiraju celu priču, nude svoje referntne liknkove ne bi li uvećali piramidu i puno onih koji krenu da je prate i naleću na probleme isplate itd....
Poređenje bankrot firme i kliktanje "neznamzakoga" je smešno...
KAd shvatite da to nije posao i nema nikakve veze ni sa znanjem ni sa sposobnostima ni sa marljivošću ni sa marketingom biće vam jasno....
Do tada ignore međusobno.......

Ja sam u ovom Poslu (od sad cu namerno ovako da ga zovem) vec 2 godine, stim sto sam tek od skora pocela malo ozbiljnije da se zalazem. Prema tome koliko vremena posvecujem ovom poslu, za sada sam zadovoljna sa svojom mesecnom zaradom od 20-ak dolara. Kada budem radila punih 8 sati imacu i punu platu. A ti ako ti se sve ovo cini smesno, nemoj vise da zalazis u ovu temu. Meni se, na primer, cini smesto igrati Need for Speed i ja ne zalazim u temu o toj igrici.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Pozdrav, evo i mene da se priduzim ovoj temi i tematici.

Iskreno, nailazio sam na ovakve teme do sad ali se nisam zanimao jer sam smatrao da se ne isplati trositi vreme, a vreme je novac. Ipak eto juce sam malo citao na ovu i jos neke slicne teme pa sam voljan da probam.

Dakle molio bih da Vi koji ste vec u ovom poslu malo me uputite da ne lupam u prazno, naravno spreman sam uclaniti se preko Vas koji mi pomognete. Javite mi se na PP da razmenimo skype ili mail ili sta vec zelite, pa da me konkretno uputite sta i kako dalje.

Inace juce sam se vec uclanio u ekinta.com preko "SlaughterGirl" ovde mi je valjda sve jasno samo treba da kliknem svaki dan na one reklame koje oni postave i to je valjda to. Ako ima jos nesto sto bih trebao znati molim "SlaughterGirl" da mi se javi, odnosno bilo bi najbolje da mi se svakao javis jer mi nije jasno kako da uvedem nove ljude i kako da ostavim svoj link drugima za uclanjenje.

Javite se voljan sam da se uclanim i probam te sisteme zarade.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
A evo konacno je stigla i moja prva isplata
alertpayj.png
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
drazo024
Imaš već sve informacije u prethodin postovima a evo ti i za još informacija sajt:
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/

ulysses
Rekoh ti da ćeš dobiti isplatu :)
Samo budi strpljiv.Generalno Gaga sporije ali UREDNO plaća jer imaju ogroman broj korisnika.
SCAM definitivno nije.
A više inf o isplatama imate na njihovom forumu :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
2
Pozdrav svima


Negde u početku tog mjeseca otvorila se strana za predregistrovanje u novi posao. Za razliku od tih programa ovo nije Hyp program. Ovo je nova stvar u mrežnom marketingu i 15.5. če biti uradno otvorenje ovog posla. Ako se prijavite na onaj link, koji ču ostaviti, nema nitko nikakve obaveze, ako ga ovo nakon 15.5. ne zanima i pusti sve skupa. Tu sam stavio na ovaj forum da se ovo proširi na čim više zemalja.
Zanimanje je vrlo veliko,osobito u SAD-u, jer kad se prijavite svi koji su za vama se prijavili, dobit če neku proviziju Sve imate na linku ali bistvo če se saznati 15.5.2010 i onda čete odlučiti ako je to za vas. U 7 dana se je več regostrovalo više od 20000 ljudi iza mene, na ostalim linkovima možete provjeriti o čemu se radi sve, ali uradno otvorenje tvrtke če biti 15.5.

Tu imate povezavu i možete se REGISTROVATI

Lock Your Spot

A tu imate uradni sajt i još jedan link, u SAD-u je ovo top 1 biznis koji dolazi.
Kad se registrujete vidjet čete smart line data gdje stalno dolaze novi i novi ljudi iz cijelog svijeta.

Welcome to Team360! (Sucess Team 360)


YouTube - Phillip Le Blanc.mov




Sretno
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Isplate sa gagabux-a kasne ali stizu.. Kasne iz opravdanih razloga, jer imaju nenormalan porast broja korisnika, oko 300 000 ljudi se registrovalo, pa sad zamislite koliko treba vremena da se obradi svaki zahtjev za isplatu pojedinacno.
Zbog prevelikog interesovanja moglo bi se ocekivati da uskoro postanu scam, ili ce smanjiti broj reklama pa samim tim i interesovanje.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
I bre expert dal si mogo i smajlije da kopiras sa internetzarada.org :blum3: :rofl2:
 
Natrag
Top