Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
Zaradite Novac Popunjavanjem nekiih informacija na sajtovima

evo jednog malo drugacijeg sajta , koji daje mnogo vise nego drugi , mozete uzeti i do 1$ ako popunite informacije koje su postavljene na razne sajtove i validatujete email i to je sve. isplate se vrse na kraju meseca kao prava plata , a moze se mnogo zaraditi zavisi od vas na koliko se sajta registrujete . jedina je mana trenutno je samo paypal u opticaju za isplatu , ali stize i u srbiju..

vredi pokusati


Make Money Online With Paid Surveys | Free Cash at CashCrate!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Imas li dokaz o tvojoj isplati, registovao sam se ali primetio sam da su ovo sve Americke fime i nemaju ponudu za registraciju iz drugih zemalja.
Dakle pri ispunjavanju zadataka/formulara ja moram ostaviti pogresne podatke i sumnjam da cu biti isplacen?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
nemam prevelika iskustva sa ovim , takodje nisam ni isplacen , sto se tice tih americkih firmi , desava se da Survey nije dostupan za nas region kao i na sharecash-u, ali ima i onih koji jesu, tako da se popunjavaju oni koji jesu , i ima srbije u nekim . e sad , sto se laznih podataka tice , tu je pravilo da svuda ostavljas iste , tako da te nebi provalili, ne moze on znati bas sve o tebi pa da bi znao dal lazes. podatke ostavljas realno i nebi trebalo da ima problema . a za isplatu ne znam, mada je paypal medjunarodna tako da nebi trebalo da ima problema. nebi da pricam radi 100% i ostalo, kad ne znam ,ali kao sto rekoh vredi pokusati . mada zarada na internetu je sirok pojam , tako da nikad ne znas sta mozes da ocekujes

Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

evo ovako izgleda FAQ


Често постављана питања
Компаније морају корисницима да испробате и прегледате производе, услуге и веб сајтове и да су спремни да плате новац да их тако учини. Већину времена сте питали да то урадите без икакве надокнаде, оно што ми радимо је да компаније новац нам дају за учешће, и да вас врати до 75% од тога! То је слободан новчани за вас!

Да ли постоје услови за учешће?
Морате бити атлеаст 13 година. Чланова из САД и других земаља говоре енглески ће имати највише понуде су им на располагању, али чланови из других земаља су добродошли као добро.

Колико могу направити?
Упућивање новац онлине је лако! Колико можете да зависи од неколико ствари, као што је оно што сте из земље и колико времена сте спремни да посвете зарађивати новац. Као што је већина чланови имају могућност да више од хиљаду долара!

Када ће ми бити плаћено?
Корисници који задовољавају наше минимална исплата (само $ 20!) Имају своје исплате обрађени 20. у наредном месецу. Дакле, ако сте зарадите $ 250 у јуну, добићете плаћен средином јула.

Како препорука програм?
Препорука Програм има два нивоа. Ви добијате 20% од онога што ваше директне препоруке чине и 10% онога ЊИХОВА препорука направити. Чланови могу направити на стотине месечно само од стране других чланова које се односе на наш бесплатан програм!

Који је најбољи начин да почнете?
Након што пријаве, биће вам представљена кратку поруку о томе како да попуните нуди и плаћени анкетама , заједно са "убрзане", који је списак ауто које треба да попуните одмах, јер су високе плаћају и да мало времена да се заврши.

Сам говорио мој пријатељ и то ми није дао кредит?
Најчешћи проблем наилазимо када је група људи, као што су спаваонице на универзитету се на заједничку ИП и сви покренути исту ИП адресу. Будући да је ово наша прва линија одбране за заштиту од лажних референци, само може бити од среће. Ми имамо и друге методе како би покушали да открију те врсте препорука, као и ако верујемо препорука се осумњичени нећете одмах добити кредит за то.


*google prevodilac
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
hmm lepo si se potrudio da objasnis, ali evo ja sam vec vise od 2h potrosio na popunjavanje kojekavih testova i registracije i ukupno uspeo da zaradim 1$. Dakle satnica mi manje od 0.5$ = oko 30 din na sat ???

Problem je sto na pocetku upitnika nigde ne pise da prihvataju upitnik samo od korisnika iz USA, UK i kad dodjes da upises adresu imas ponudjene samo njihove zemlje ili traze broj telefona (a u svom nalogu sam upisao tel iz Srbije, pa neki koji nadjem na netu ne prihvataju) ili ista stvar sa postankim broj... vecinu stvari ni ne mozes poceti popunjavati jer odmah preko IP vide odakle smo.
Meni se ovo ipak ne isplati, dobra je stvar i ovde bi se stvarno moglo zaraditi bez problema bar 200$ mesecno ali nije namenjeno nama :).
Ne isplati se uzalud klikati satima da uhvatim 1$ i onda jos stoji ono pitanje da li ce uopste isplatiti!
Pokusacu jos par puta narednih dana pa ako je ista situacija odustajem.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Uzmi neki od besplatnih proxy-a za UK ili USA i onda popunjavaj te ankete ili sta su vec.;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Odlicno, hvala.

Jos ako znas za neki tutorijal kako se to radi ?

Ako ne trazicu, na google.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Odlicno, hvala.

Jos ako znas za neki tutorijal kako se to radi ?

Ako ne trazicu, na google.

Imas ovde List of Free Proxy Servers - Page 1 of 9 dosta proxy servera i samo ukucas kad izaberes koji ces proxy imas adress bar i u njega paste-ujes url od te stranice i popunis taj survey.


Dodato posle 5 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Odaberes na primer ovaj proxy server.(prva slika)

69297975.png


I imas ovaj adress bar i u njega ukucas adresu i ides surf (druga slika)

63680159.png


Svaki od ovih proxy-a radi na istom principu izaberes i u adress bar ukucas adresu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
to zvuci jednostavno , ali verovanto su i oni culi za proxy tako da ce obracati paznju na free i public proxy servere. pise u FAQ da i iz drugih zemalja mogu da ucestvuju.


samo ovo mi lici na prevaru , jer kada sam se registrovao imao sam oko 50 stranica tih za popunjavanje , i zaradio 1.75$ koji su jos uvek na cekanju,i to iz dva popunjena , ali sada ima samo jedan i to za koji mora da se ulozi 10$ a dobija se kao 15$ nije mi jasno gde su nestali oni drugi , ili su namerno ostavili da bi navukli narod . u svakom slucaju i ja cu posecivati jos par dana , pa ako ne bataliti , ako neko ima neka iskustva vise neka napise
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Ekinta ne radi do daljnjeg ....

* Poštovani članovi Zbog problema koji su nastali kako sa hostingom, tako i sa AlertPay-om (nalog je blokiran, a sva sredstva zamrznuta) sajt do daljnjeg neće raditi. Sve isplate koje su do danas zatražene biće realizovane.

Hvala na razumevanju.
-------------------------------------------

Evo u zamenu ja sam se uclanio u jos jedan novi sajt koji je poceo sa radom pre par dana. Imaju oko 4 reklame dnevno i menjaju se svakih 24h mislim da za sad nemaju bonus reklama u toku dana, ove cetiri se menjaju oko 23h pa nasem vremenu, za sad ovih cetiri reklame su placene po 0.01$. Na forumu ima srpska sekcija.

evo link ko zeli da se registruje, hvala : 888 BuX | Fresh Wind In PTC

WELCOME TO 888BuX !
At 888BuX you get paid just by browsing our sponsor's ads.

We want to give our members the best experiences with our
PTC site.

We constructing our site supporting to our member needs.
Our members comfort and security is also very important to us. So we doing our best to keep all members information securely
as it must to be. Our website is designed to working very fast
and securely. There is no unwanted graphics, what is on
other PTC's usually and what may make it slow.

What you get as a member:

Earn up to $0.02 (2 cents) per click.
Earn up to $0.02 (2 cents) for every ad your referrals click.
You can see detailed statistics of your clicks, earnings and
of your referral's clicks and activities.

Pay and receive instantly!

888 BuX | Fresh Wind In PTC
 
Natrag
Top