Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Ekinta ne radi do daljnjeg ....

* Poštovani članovi Zbog problema koji su nastali kako sa hostingom, tako i sa AlertPay-om (nalog je blokiran, a sva sredstva zamrznuta) sajt do daljnjeg neće raditi. Sve isplate koje su do danas zatražene biće realizovane.

Hvala na razumevanju.
-------------------------------------------

Evo u zamenu ja sam se uclanio u jos jedan novi sajt koji je poceo sa radom pre par dana. Imaju oko 4 reklame dnevno i menjaju se svakih 24h mislim da za sad nemaju bonus reklama u toku dana, ove cetiri se menjaju oko 23h pa nasem vremenu, za sad ovih cetiri reklame su placene po 0.01$. Na forumu ima srpska sekcija.

evo link ko zeli da se registruje, hvala : 888 BuX | Fresh Wind In PTC

WELCOME TO 888BuX !
At 888BuX you get paid just by browsing our sponsor's ads.

We want to give our members the best experiences with our
PTC site.

We constructing our site supporting to our member needs.
Our members comfort and security is also very important to us. So we doing our best to keep all members information securely
as it must to be. Our website is designed to working very fast
and securely. There is no unwanted graphics, what is on
other PTC's usually and what may make it slow.

What you get as a member:

Earn up to $0.02 (2 cents) per click.
Earn up to $0.02 (2 cents) for every ad your referrals click.
You can see detailed statistics of your clicks, earnings and
of your referral's clicks and activities.

Pay and receive instantly!

888 BuX | Fresh Wind In PTC

Pre bih ti preporucio gagabux oni imaju po 13-14 reklama dnevno a nekad dodaju jos po neku a isplacuju sigurno, jer sam i ja dobio isplatu na alertpay. Vise ti se isplati da dobijes dnevno 0,14$ nego 0.04$.;)

evo ti link nije reff
Kod:
http://gagabux.com/

evo i moj dokaz o isplati

alertpayj.png
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Naravno da sam se registrovao na gagabux i po meni je to do sad najbolji PTC u prethodnim postovima sam vec ostavio svoje linkove, obzirom da su negde iza evo ponovicu i posloziti po mom misljenju od gore - najbolji...

Register Free - are we not all a bit gaga about making money? (dnevno se zaradi oko 0.15$)

Bux.to | .view .click .make money (dnevno se zaradi oko 0.15$)

NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services (dnevno se zaradi oko 0.04$)

888 BuX | Fresh Wind In PTC (dnevno se zaradi oko 0.04$)

ovo sam ostavio dnevne zarade bez referrala, odnosno kad sami klikate.

@ulysses - zasto nisi ostavio ref link ??? imas previse referrala ? :)
ili kako si vec pisao ne koristis PTC. ja sam se vec registrovao na onaj sharechas pre negi si ti pisao, pa ne mogu ponovo preko tebe. Ipak bi mi dobro doslo malo pomoci. (moze na PP)
Ja sam posavio nekoliko linkova ali jos niko nije ni jedan skinuo :( ... malo je smarajuce sto tamo pre downloada traze da se ispuni ona anketa, a jos sve to i ne radi bas mnogo brzo. npr ja sam probe radi skinuo neki file i popuno anketu, zatim me ponovo vratio na anketu, ja sam ipak malo sacekao i tak onda mi nakon 10-15 sekundi odobrio dowload. Realno vecina korisnika bi se zbunila i ne bi sacekala tih 10-15 sec i ugasila bi tu stranicu, a jos da ne pominjemo da ni ja prvi ne volim te seme popuni neku bezveze anketu pa dobijes dozvolu za download.
Ako ti nije problem pisi malo na ovu temu interesuje me.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
bux.to sajt je scam tako da nemoras traziti ni refferrala nit se nadati, mnogo je ljudi koji kazu tako , a i ja mogu potvrditi . a jel sam ja jedini koji nije dobio ni sa gagabux-a 2$?? :dntknw:

Your Cash out Request is in the queue $2.02 (04/26/2010).

to je vec nekih 13 dana , sacekacemo pa valjda ce dati , a vec skupio za sledecih 2$
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Sto se gagabux-a tice dobices isplatu i ja sam malo duze cekao ali su mi isplatili na kraju samo bIDni strpljiv i to je to.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Pozz svima :)

Evo mene opet :)

Što se tiče gagabux, radi uredno.
Tačno je da su isplate usporene znatno ali stižu...
Jedan od razloga je što imaju i preko 1000 DDOS napada na sistem dnevno.
ŠTo znatno usporava rad gage kao i isplate...
Drugi razlog je veliki broj korisnika koji su na youtube i na drugim stranicama našli neke cake koje "omogućuju" da prevariš gaga i da dobiješ puno referala besplatno da te plaćaju odmah, i još tonu gluposti... ALI TO JE RADI, jer svaka isplata jer ručno provjereva ili ti manuelni sistem isplate, tako da ovo ne prolazi, ali zbog takvih su isplate usporene...
Treće i svakako ne manje bitna stvar je to da imaju ogroman broj korisnika, a to zahtjeva vremena.
A pogotovo jer ogroman broj korisnika, zahtjeva isplatu od 2$, pa dok ih sve procesuiraju, i stignu do sledećeg to traje...

Gaga Plaća uredno ali sada sporo, a koliko sam saznao, popraviće se i to uskoro.



E sada ovaj sajt što ispunjavaš ankete, provjereno SCAM.
Ovaj drugi što je u prelaunch fazi, još niko nije dobio isplatu a i neće uskoro, čekajte dokaze pa se onda reg.

BUX.TO je SCAM neviđeni :)))

To bi bilo to za sada...
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Pozdrav @brzibrzi16 - dobro nam se vratio :)

Hvala na informacijama za gagabux, lepo i detaljno. Izvini sto sam mozda nekulturan, ali otkud znas sve ove informacije, poznajes nekog ko radi u gagabux ?

Kod:
E sada ovaj sajt što ispunjavaš ankete, provjereno SCAM.
Da li si mislio na "cashcrate" ili "microworkers" ?

Kod:
Ovaj drugi što je u prelaunch fazi, još niko nije dobio isplatu a i  neće  uskoro, čekajte dokaze pa se onda reg.
Na koji sajt si mislio ?

Kod:
BUX.TO je SCAM neviđeni :smile:))
imas li neki dokaz za bux.to jer ja sam poceo i tamo da klikam vec oko 7 dana i na forumima sam nasao da neki zaista nisu isplaceni, a neki su isplaceni i nakon 6 meseci.
Dakle hteo sam da kazem mozda i bux.to takodje imaju problema kao i gagabux pa kasne. Ti neki koji nisu isplaceni mozda su stvarno nesto mutili, nasao sam po forumima razne nacenine kako su ljudi varali i malo je onih koji su kasnije na forumu napisali: "da nisam isplacen ali sam i koristio neke programe, skripte...".
Na bux.to prvu isplatu rade na zaradjenih 50$ pa je to problem da proverim jer da bih sam naklikao 50$ treba mi 50$/0.15$=333 dana - znaci oko godinu dana.
Ja cu nastaviti redovno da klikam jos neko vreme, ali naravnon ne godinu dana :), i u medjuvremenu cu pokusati naci nekoga ko je ispalcen sa bux.to ako ne uspem odustajem. Pisacu ovde na tu temu. Takodje molim i sve koji naidju na ovu temu da pisu ovde, molim vas konkertno onaj ko je imao iskustvo sa bux.to i ko moze dokazati ili jedno ili drugo.
:) Nije mi namera braniti bilo koji SCAM jer nisam lud da radim protiv sebe :) samo cisto komentarisem i pokusavam da svi dodjemo do tacnog odgovora. U principu koliko sam do sad na forumima citao najsigurniji su neobux i gagabux tamo sam registrovan i to je to. Samo pokusavam naci bar jos 1-2 slicna sajta kako bih sad bez ulaganja iz dzepa napravio taj prvi kapital potreban za kupovinu silver/premium naloga...
Inace, sam redovno klikam i sa jednog kompa, jednog ADSL (Telekom), isti XP... dakle trudim se max biti korektan. Nije mi ovo problem sam isklikati jer sam svakako stalno za kompom i uskoro cu napraviti neki sajt kako bih dobio referrale.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Da li si mislio na "cashcrate" ili "microworkers" ?
Microworkers je PROVJEREN sajt i palaća uredno ;)
A mislio sam na Cashcrate, on je SCAM

Kod:
Ovaj drugi što je u prelaunch fazi, još niko nije dobio isplatu a i  neće  uskoro, čekajte dokaze pa se onda reg.
Na koji sajt si mislio ?
Mislio sam na
Kod:
http://www.888bux.com
Kod:
BUX.TO je SCAM neviđeni :smile:))
imas li neki dokaz za bux.to
E što se tiče bux.to, to je priča za sebe. Odmah da se zna, na svim PTC sajtovima, poštujem pravila, i držim se T.O.S. tako da je priča o prekršaju kod mene odmah isključena...
Naime relativno brzo sam skupio 50$ ( sada već imam preko 100$ ali ništa od toga) uz nekoliko referala, redovnih, za oko 2 mjeseca i nešto sitno dana.
Tražio uredno isplatu, čekao 60 RADNIH dana, poslao i primio oko desetak odgovora od administratora sa bux.to, i svi odgovori su identični, čekaj, dobićeš, i onda daju link ka isplatama na svom nekom forumu... Ukratko, pretražio sam net, i nisam našao nikoga pouzdanog da je dobio isplatu u zadnih godinu dana. Sve lažirane isplate.
A na forum, koji sam spomenuo, reg. sam se, i kada sam pokušao da ostavim komentar, naravno, vjerovali ili ne... NE MOŽE se pisati... TJ. niko osim admina ne može pisati...
SRPKINJA ( :give_rose::give_heart::heart:) je takođe skupila 50$ uz referale i evo još nije dobila isplatu. Tako da je ovo šuplja priča oko bux.to.

Da za sada su NEOBUX , GAGABUX i PALMBUX najbolji... Ima ih još par koji stvarno uredno plaćaju, ali iskreno od njih za mjesec dobijete svega 2-3 $ pa nisu vredni spomena.

Sve isplate i upustva na :
Kod:
http://internetzarada.comyr.com/
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
@brzibrzi16:
OK, hvala na odgovorima.

Hmm pa sto se tice palmbux ja nikako da shvatim, kako vi hvalite taj palmbux kad ja tamo za 65 klikova na racunu imam 0.233 dakle 0.233$/65=0.0036$, daju samo 4 reklame dnevno ? Pa ovo je uzasno malo, nemam ovde referrala, a i ne znam kako da ih dobijem na ovom sajtu kad ovako uzasno malo placaju.
Moram priznati tek sinoc sam bio na njihovom forumu, pa nisam ni u toku sa pravilima. Verovatno postoji neki nacin da se ovo placanje malo poveca, ali evo ja ozbiljno razmisljam da odustanem od tog sajta, ako ne pronadjem nista zanimljivo na njihovom forumu.

Eh da, reci mi tvoje misljenje o www.readbud.com ?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325

Ja sam poceo da radim sa ovim sajtom i uravo sad imam 5.05$ ali neznam kako da napravim paypal racun da bi uzeo pare da bi ih ulozio na gagabux-u ili negde drugde posto cu verovatno da se vratim ptc sajtovima.:) Da li neko zna kako da napravim paypal racun?

Dodato posle 54 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Da li mozete da mi napisete 5-10 sigurnih PTC sajtova koji isplacuju(a da nisu gagabux,neobux, i ekinta) tu vec imam account?
Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top