Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Da li Shbux podrzava Alertpay ili samo PayPal ?
Kad se popunjava registracija na PTC sajtovima jel mora sve tacno da se popuni tipa First Name, Last Name, ja sam na Alertpay-u popunio sve tacnim informacijama ali za ove druge nisam.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Da li Shbux podrzava Alertpay ili samo PayPal ?
Kad se popunjava registracija na PTC sajtovima jel mora sve tacno da se popuni tipa First Name, Last Name, ja sam na Alertpay-u popunio sve tacnim informacijama ali za ove druge nisam.

Podržava Alertpay i PayPal :)

Pa nije neophodno da budu tačne inf, ali je preporučljivo jer ako admin nekada pogleda i ustanovi da se ne slažu inf. može da blokira isplatu, mada sumljam da će se to ikada desiti ;)
ShBux, je sada definitivno u rangu sa Neobux i Gagabux :)
Registrujte se :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Nestho nece sad da se registruje ja kliknem na register, pojavi se Loading i nistha.Mozda je sajt prebukiran
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Koristim FireFox mora da su se pojebali kukiiji sad cu to da popravim sa ccleaner.Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
zemo ti rece isplata na 2$ i moze svako par dana da se isplacuje...

pogledaj sta ovde pise, minimalna isplata na 10$???
------------
Welcome to Shbux.com

At Shbux.com you will get paid by visiting our sponsor's ads.

We offer all features of today's PTC technology, including instant purchase processing and referral renting. Our payout minimum is at $10.•Upgrade Member Instant Payment
•Standard Member Instant Payment
•Pay per click $0.05
•Pay per referral click $0.0105
•Rented Referrals.
As a member you have access to detailed statistics of your earnings and your referral's activity.
-------------

inace registrovacu se preko tebe na ova dva sajta SnBux i IV bux. pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
zemo ti rece isplata na 2$ i moze svako par dana da se isplacuje...

pogledaj sta ovde pise, minimalna isplata na 10$???
------------
Welcome to Shbux.com

At Shbux.com you will get paid by visiting our sponsor's ads.

We offer all features of today's PTC technology, including instant purchase processing and referral renting. Our payout minimum is at $10.•Upgrade Member Instant Payment
•Standard Member Instant Payment
•Pay per click $0.05
•Pay per referral click $0.0105
•Rented Referrals.
As a member you have access to detailed statistics of your earnings and your referral's activity.
-------------

inace registrovacu se preko tebe na ova dva sajta SnBux i IV bux. pozzz


Da isplata za običnog korisnika je 10$, ali sam odmah u postu napisao da uradi ko može upgrade jer je baš jeftino 3.5$ (do sada najpoljovljnije), a oni koji ne urade upgrade, duže će skupljati tih 10 $ ali će im se svakako isplatiti jer kada dobiju isplatu, mogu da plate upgrade i da im ostane $$.
Svakako sam naglasio da se uradi upgrade.
Što se tiče isplata, postaviću dokaz, a i pogledajte isplate na njihovom forumu :)

Ko god se registruje ima moju podršku ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Preko cega se vi to registrujete mislim na browser ja sam pokusao sa chrome-om firefox-om i IE8 i nece, kad popunim onaj formular i kliknem da se registrujem ono samo tako ostane niti me prosledjuje niti sta, moguce da imaju DOS napade pa da su im sjebali formular za registraciju.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Preko cega se vi to registrujete mislim na browser ja sam pokusao sa chrome-om firefox-om i IE8 i nece, kad popunim onaj formular i kliknem da se registrujem ono samo tako ostane niti me prosledjuje niti sta, moguce da imaju DOS napade pa da su im sjebali formular za registraciju.


To je do tvog kompa.
Sajt radi uredno jer sam upravo sada na toj stranici, a druga stvar po kojoj znam da radi uredno, sada su se reg. da referala i sve je ok.
Sa jednim sam u kontaktu, i nije imao nikakvih problema.
Sve je ok.
 
Natrag
Top