Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Ti si po ceo dan na ovom forumu ako i treba :cool: , volim kad mi neko odmah odgovori, sad cu da restartujem komp pa da vidim dal radi
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
@premke
da li ti prilikom registracije u formularu prepozna drzavu, odnosno da li imas mogucnost da izaberes iz koje si drzave? ako nemas onda taj link nesto nije u redu, pokusaj preko ovog drugog linka na 24. strani sto je brzibrzi16 ostavio u sledecem postu posle onog gde je nabrojao tih 5 PTC koje on preporucuje.
ja nisam uspeo da se reg. preko onih linkova iz spiska ali preko tog drugog bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
@drazo024
Verovatno je do toga posto mi se ne pokazuje da mogu da biram zemlju nego neki pravougaonik na sve sam linkove kliknuo i idalje je isto. Malopre sam zvao druga da me registruje sa svog kompa
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Stigla mi je jos jedna isplata sa Jillsclickcorner-a

Sajt postoji dosta dugo, sigurno neke 3-4 godine, jedan od prvih je u ovom poslu, jos uvek redovno placaju svoje clanove. Malo se dobija po kliku, ali ima dosta reklama i postoje Pait to sign up ponude preko kojih se moze brzo dostici minimum. Minimum za AlertPay je $1.01

Moje isplate:

capturecx.jpg


(ovo sto pise deleted je bio e-gold, pa posto je on propao, uklonili su ga kao metod za isplatu)

AlertPay dokaz:

jillsclickcorner.jpg


Link za registraciju:
Kod:
http://www.jillsclickcorner.com/members/register.php?ref=SlaughterGirl
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
eee ljudi molim vas ipak ko zeli registrujte se preko ovog mog linka na ovaj 888bux.com jer uslovi za upis direktnih referrala ce biti kao neobux.
Znaci 100 postova i 30 dana clanstva, to ce biti uslov posle 01.06., a ko se sad uclani ne podleze tim uslovima.

Novci od klikanja ce biti nulirani ali upisani referrali ostaju. Takodje privilegije su smanjene cene oko 20% pa ko zeli neka pozuri.

registrujte se ovde, hvala:

888 BuX | Fresh Wind In PTC

Vodite racuna samo prilikom registracije, kad popunite formular i ispisete svoje podatke pojavice se prozor ( ni slucano ga nemojte ugasiti jer kasnije ne mozete doci do njega, moracete ponovo popunjavati formular ) gde treba copy/paste kod koji ste dobili u mail-u. Dakle u novom prozoru otvorite mail koji ste upisali prilikom prijave i tamo cete naci kod koji preba copy/paste.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
123easycash
Konacno jedan PTC koji je priblizno dobar kao Gagabux.

- 9 reklama dnevno
- 0.01 $ po kliku
- alertpay, paypal
- minimum za isplatu 2$
- nije scam, ko ne vjeruje neka procacka po netu


Registruj se klikom na ovaj link

Uskoro jos novih, provjerenih ptc sajtova.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Evo jedan PTC sajt koji je od skoro poceo da radi tako da jos uvek nije tagovan kao SCAM i vrsi redovno i brzo isplate, jer su relativno male (pogledajte forum za vise detalja)

UroBux

  • Za obicnog korisnika:
$0.01/$0.007 po ads kliku, or referala $0,003 po ads kliku
minimalna isplata: prva=$3 druga=$7 treca=$10
na dan ima po 4 ads-a
  • Za Golden membership:
$0.01 po ads kliku, or referala $0,01 po ads kliku
minimalna isplata: prva=$3 druga=$7 treca=$10
  • Za Ultimate membership:
$0.02 po ads kliku, or referala $0,01 po ads kliku
minimalna isplata: prva=$3 druga=$7 treca=$10
Imaju podrsku za AlertPay, PayPal.Da bi ste mogli da unovcite zaradu morate da potvrdite mail-ove, a evo i kako:

  • Kada se ulogujete pronadjite sledecu recenicu:
Pending verification: To verify your email addresses, go to this link & follow the instructions.
  • Kliknite na "this link" pojavice vas se sledeci text:
To obtain the required code, click here. Then log into your mailbox ( emailadresa@provajder.com ), find the message from us and copy the code shown in the message then paste it below.​
  • Kliknite na "click here" i bice vam poslat mail na prethodnu email adresu zajedno sa verifikacijonim kodom koji potom kopirate i nalepite na text:
Verification code eg. XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX i kliknite na Verify

Ako vam treba neka pomoc posaljite mi poruku ili pisite na forumu

Link za registraciju:
UroBux -A Place to Earn Online! - Home page
 
Član
Učlanjen(a)
05.11.2009
Poruka
109
Bux.to da li redovno isplacuje ili ne?
Da ste pazljivije citali prethodne postove, vidjeli bi da smo pisali da je bux.to SCAM, NE ISPLACUJE REDOVNO. Vec 5 mjeseci cekam isplatu, brzibrzi16:heart:, takodje, ceka jos duze isplatu, procitaj prethodne postove.yes3
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top