Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
@brzibrzi16 Koliko imas ads-ova na dan na shbux-u. Ja sam prvi dan(posle registracije) imao 3, juce 2 i danas 3 nestho mi to mnogo malo.Ako neko hoce da se registruje da mi pomogne da skupim $2 dok traje promocija evo link:Shbux.com - Click. View. Earn money.


Preporucio bih 123EasyCash zato sto na dan imaju dosta ads-ova placaju po $0.01 po kliku i imace dosta novih mogucnosti u buducnosti, ako se ne raspadnu :vorred:.

Evo vam link pa se registrujte Register Free - 123 Easy Cash :: Easy as 1, 2, 3...

Adf

Pronasao sam dobar sajt na kome zaradjujete tako sto vam linkove skrate i dodaju reklamu, posle stavite taj link bilo gde i ko klikne na njega saceka dok ga posalju na pravi link a vama se pare dodaju. Podrzavaju PayPal i AlertPay

Evo ko hoce da se registruje preko mog referal linka:
adf.ly - let your links take flight

Imaju jos neke dodatne opcije pa ih proverite.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
nisam bas razumeo, daj nam jedan takav skraceni link sa reklamom, da vidimo kao to izgleda...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
@brzibrzi16 Koliko imas ads-ova na dan na shbux-u. Ja sam prvi dan(posle registracije) imao 3, juce 2 i danas 3 nestho mi to mnogo malo.Ako neko hoce da se registruje da mi pomogne da skupim $2 dok traje promocija evo link:Shbux.com - Click. View. Earn money.


Preporucio bih 123EasyCash zato sto na dan imaju dosta ads-ova placaju po $0.01 po kliku i imace dosta novih mogucnosti u buducnosti, ako se ne raspadnu :vorred:.
P.S.
Što se tiče broja linkova na shbux, nemojte da vas obeshrabri, jer dnevno imate od 3-5 sigurno, zavisno od dijela dana... Kao standard najviše sam uhvatio 7.Skupljajte novac bar na još jednom ili dva PTC sajta i kombinujte upgrade od isplata koje dobijete.Sporo je ali efikasno, posle izvjesnog vremena.
NIKO NIJE REKAO DA JE OVO LAGANO, potrebno je strpljenje i redovna aktivnost.

Evo vam link pa se registrujte Register Free - 123 Easy Cash :: Easy as 1, 2, 3...

Adf

Pronasao sam dobar sajt na kome zaradjujete tako sto vam linkove skrate i dodaju reklamu, posle stavite taj link bilo gde i ko klikne na njega saceka dok ga posalju na pravi link a vama se pare dodaju. Podrzavaju PayPal i AlertPay

Evo ko hoce da se registruje preko mog referal linka:
adf.ly - let your links take flight

Imaju jos neke dodatne opcije pa ih proverite.

Uradio sam upgrade na Ultra Novice jer je ponuda bila Extra Povoljna.
Odmah sam i dobio isplatu, a dnevno imam otp. 14 linkova.

A što se tiče ADF, ne funkcioniše kod nas.... Znači da plaćaju samo ako neko van Balkana uradio pristup preko vašeg linka.
Provjereno. Mogu se naći dokazi da plaćaju, ali ako misliš da ćeš zaraditi tako što će korisnici sa naših prostora koristiti to... Nećeš ;)

Jedino ako ti je ciljna grupa Evropa i Amerika ;) Tada hoćeš :)
Tako da ako nemaš tu ciljnu grupu, zaboravio ovo :)

Shbux.com - Click. View. Earn money.

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Ja sam stavio referal link tako da ako neko hoce moze da se registruje preko mene nisam ni mislio na vama da zaradjujem posto imam blog na engleskom vezan za totalno druge stvari

Edit:
Koliko je kostala Ultra Novice kada je bila povoljna.

Kako da uplatim prave pare na alertpay account i da li uopste da ulazem moj novac ili da skupim pare preko PTC sajtova, mada ja mislim da se bolje isplati ako ulozis i upgrade-ujes account

@brzibrzi16 Kako je tvoje iskustvo u vezi gornjeg pitanja, da li si ti ulagao i koliko i gde?

@drazo024 Here you go: http://adf.ly/2QQE skraceni url od
Make Money Online, Internet Zarada Provjereno, uzgred pohvale na redizajnu sajta brzibrzi16

Da bi otiso na pravi sajt klikni na dugme skip this add u gornjem desnom uglu
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Samo da napomenem da 123easycash pocinje oficijelno sa radom za 4 dana tj. 20. maja pa ce vjerovatno stanje sa $ biti resetovano, a referali koje skupite ostaju.

Registruj se
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
ShBux Preporuka Svima :)

Ja sam stavio referal link tako da ako neko hoce moze da se registruje preko mene nisam ni mislio na vama da zaradjujem posto imam blog na engleskom vezan za totalno druge stvari

Edit:
Koliko je kostala Ultra Novice kada je bila povoljna.

Kako da uplatim prave pare na alertpay account i da li uopste da ulazem moj novac ili da skupim pare preko PTC sajtova, mada ja mislim da se bolje isplati ako ulozis i upgrade-ujes account

@brzibrzi16 Kako je tvoje iskustvo u vezi gornjeg pitanja, da li si ti ulagao i koliko i gde?

@drazo024 Here you go: adf.ly - shrink your URLs and get paid! skraceni url od
Make Money Online, Internet Zarada Provjereno, uzgred pohvale na redizajnu sajta brzibrzi16

Da bi otiso na pravi sajt klikni na dugme skip this add u gornjem desnom uglu

Danas je Ultra Novice samo 7.5$ i veoma se isplati.
Što se tiče ulaganja, kada sam počinjao bilo je teško, nisam znao kao ni većina niti sam baš mogao na našem područiju ( EX YU ) da se detaljnije informišem o PTC industriji. Tako da su moji počeci spoooori, ulagao sam tek ono zarađeno na netu.
Savjet svima: Ako ste u mogućnosti da uložite recimo 20$ ( to je oko 28 KM ili 14 eura ) na svoj Alert Pay, i da dalje kupujete recimo kao u ovom slučaju na SHBUX ili GagaBUx, definitivno bih vam preporučio to.
Novac lako možete da položite na AP, postoje 2 načina, i naćiće te objašnjenja na netu.JEdnostavno je.
Definitivno je bolje uložiti, ili se naoružati strpljenjem, i zaraditi prve $$ online i njih pametno investirati.
Zato je uvijek bitno biti u kontaktu sa onim koji promoviše neki od PTC sajtova i insistirati na dokazima isplate.

ŠTo se tiče ADF, većina bježi od toga jer ima reklamu :)

Dodato posle 20 Sati 35 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Zadnjih par dana aktuelan je još jedan PTC sajt.
Nekoliko korisnika sa ovog foruma se već registrovalo i uradilo upgrade.
Juče sam dobio isplatu sa shbux, instantno.
Danas, samo 24h kasnije već imam iznos za sledeću isplatu.
Uradio sam upgrade.
ISKRENA preporuka je da se registrujete i uradite upgrade za samo 3.5$ .
Ovaj PTC sajt vam može služiti kao polazna tačka da osnovni kapital jer brzo se dođe do minimuma, a najbitnije je što isplate dobijate odmah. Lično provjereno.
Registrujte se:
Shbux.com - Click. View. Earn money.

Sve informacije kao i isplate na :

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top