Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Samo gledam kako lupate...Pa da je to moguce svi bi to radili...to je fora da zavrsite kao Sojic! -.-

[YOUTUBE]w_NE3A3OP4o[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
@Srdjan911
AKo nemaš ništa pametno reći, nemaš potrebe da se javljaš.
Oni koji su zainteresovani, diskutuju ovdje... Svi ostali kometari ovog tipa su suvišni...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Sasvim je pametan odgovor! Cista fora da ljudima uzimate novac...


Toliko o pametnom odgovoru :D

Ko kome uzima novac :D Hajde od prvog posta do zadnjeg pročitaj, pa se onda javi.. Gdje je iko ikome tražio pare??
Nemoj se gubiti.
A u ostalom, ako si izneo svoje mišljenje već, Hvala, idemo dalje...
Ako već ne vjeruješ, zaobiđi temu, pusti da one koje interesuju da pišu konkretne stvari.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Ti verovatno si pun ko brod? :) daj molim te....


Ti si očigledno ograničen.
Već sam ti rekao, rekao si svoje mišljenje, Hvala, doviđenja.
Svi imaju svoju glavu da mozgaju o ovome, nikome nije potrebna tvoja reč da ga prosvetliš.
Ovo je tema o internet zaradi, i prema tome, nadam se da smo završili ovu bespotrebnu raspravu.
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
Pozdrav svima, evo da se javim... napravio sam blog sa svim mojim linkovima pa ko zeli da se registruje na neki od sajtova neka me kontaktira preko PP da se dogovorimo.

Takodje zelim da podsetim sve koji su se registrovali preko nekog od mojih linkova da redovno klikaju jer ja redovno klikam ;)

Svi koji ste se redistrovali na 123easycash mogli bi poceti klikati jer je i zvanicno poceo sa radom.
Sto se tice 888bux jos uvek je u toku upis referrala, podseticu vas i 01.06. kad zvanicno pocne sa radom.
ShBux uobicajno lepo radi, jos uvek s vremena na vreme imaju akcije za upgrade po izuzetno povoljnim cenam, registrujte se i pratite kad bude akcija da uplatite upgrade.

moj blog je:

:: zarada na internetu ::

pratite ovaj blog jer cu tamo pisati o mojim desavanjima i iskustvima u PTC svetu haha
napravicu i normalan sajt sa vise funkcija i opcija... samo prvo se morate registrovati na neke linkove, da malo pomognete... :)

Kada se registrujete na neki od mojih linkova javite mi se na PP!
 
Natrag
Top