Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
BUX.TO ne isplaćuje, SCAM 100% , pratite postove redovno.:hunter:

SRPKINJA :heart::girl_in_love:, i ja čekamo preko 5 mjeseci što je dokaz koji se ne pobija...

Mislim da pomalo bježimo svi sa teme.
Postavljajte PTC sajtove samo sa kojih ste dobili isplatu, ne one koji ste našli slučajno ili u prelaunch fazi.
Ovu temu prati i dosta ljudi koji bi tek počeli sa radom na PTC, i upravo zbog njih a i generalno, bolje da radimo samo sa onim sa kojih smo dobili isplatu već. Jer na netu ima ogroman broj PTC sajtova, za svaki ima dokaz o isplati, ali to je već druga tema.
Generalno vratimo se na pravi kurs ;)

Više informacija o Interner zaradi i linkovi za registraciju na provjerene PTC sajtove, kao i dokazi o isplatama na:
Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Hm, sta je scam a sta ne, to je danas relativna stvar. I bux.to nekada nije bio scam, redovno je placao i nije krsio sopstvena pravila. Uzmimo za primjer gagabux, danas je 20-ti dan kako cekam drugu isplatu, u pravilima pise 5-7 radnih dana sto znaci da su prekrsilili sopstvena pravila i mogu ih slobodno nazvati scamom.
Jednostavno sistem je neodrziv, gagabux ima milion korisnika i kada bi svima isplatili samo po 2$ to je 2 miliona $. Ne vjerujem da su toliko jaki i uskoro ce pasti.
U ovom poslu se mora biti brz i ne treba puno razmisljati. Ako budemo sumnjicavi i cekali nekakve dokaze mozda ce vec biti kasno. Vremenom cete ionako steci njuh sta je scam a sta ne, cim procitate pravila (TOS).
Moj insekt me nikad ne vara, i za one ptc koje ja postavim mogu da garantujem bar prvu isplatu. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
ReadBud - Get Paid To Read And Read Articles

kao sto naslov kaze , ovaj sajt placa za pregled i ocenjivanje artikla .

jedan od najboljih servisa za zaradu na netu sa pristojnom zaradom 100$ i vise mesecno(zavisi od mnogo faktora, ali nekih 70$ sigurnih) i najlaksi nacin zarade.

mozda jedina mana sto je isplata samo na paypal za korisnike iz Srbije , ali uskoro dolazi paypal, za korisnike iz Bosne to nije nikakav problem

dosta dokaza online o isplatama , i prelep dizajn sajta , i veliki broj online korisnika sto kazuje da nije scam.

ko zeli moze pogledati :

Home - readbud - Get paid to read and rate articles! *

ako nekog zanima nesto vise slobodno pisite .


srecno sa zaradama , konacno sajt koji pruza laku i veliku zaradu. dosta muke sa ostalim sajtovima

*ovo je moj refferal link , molim da se registrujete preko njega , nista ne gubite , mada i ja ne dobijam mnogo al dobro znacice smile3
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
kao sto naslov kaze , ovaj sajt placa za pregled i ocenjivanje artikla .

jedan od najboljih servisa za zaradu na netu sa pristojnom zaradom 100$ i vise mesecno(zavisi od mnogo faktora, ali nekih 70$ sigurnih) i najlaksi nacin zarade.

mozda jedina mana sto je isplata samo na paypal za korisnike iz Srbije , ali uskoro dolazi paypal, za korisnike iz Bosne to nije nikakav problem

dosta dokaza online o isplatama , i prelep dizajn sajta , i veliki broj online korisnika sto kazuje da nije scam.

ko zeli moze pogledati :

Home - readbud - Get paid to read and rate articles! *

ako nekog zanima nesto vise slobodno pisite .


srecno sa zaradama , konacno sajt koji pruza laku i veliku zaradu. dosta muke sa ostalim sajtovima

*ovo je moj refferal link , molim da se registrujete preko njega , nista ne gubite , mada i ja ne dobijam mnogo al dobro znacice smile3

To "Stize PayPal u Srbiju" mi zvuci kao "Srbija skoro u Evropskoj uniji", tako da dok mi dobijemo PayPal, ko zna sta sve moze da se desi, taj sajt mozda vise nece ni postojati.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
12.05.2010
Poruka
5
Pozdrav za sve.
Evo vidim da postoji debata pa bih se i ja ukljucio.
Ja sam od nedavno krenuo u internet zaradu tako sto sam postao clan jednog sajta koji poducava zaradi onlajn.
Doduse tamo ni u jednom segmentu niko ne spominje to kliktanje i piramide ali kada sam poceo da idem po forumima tek sam onda otkrio tu sferu pa tako da ne mogu da komentarisem o tome ali mogu nesto da kazem o zaradi preko interneta na kojoj ja radim.
Ovo sto ja radim funkcionise ovako:
1. Odete na jedan od sajtova koji predstavlja posrednika ponudjaca i promotera, tj onoga koji ima proizvod pa ga je prijavio posredniku i onoga koji je dosao da vidi sta se nudi za promociju.
2.Jedan od primera posrednika je clickbank i oni posreduju oko 12 hiljada proizvoda i vaze za ozbiljnu firmu koja u svojoj istoriji jos nijednom nije kasnila sa isplatom
3. E sada, taj ponudjac recimo prodaje knjigu i on vec ima svoj web sajt ali hoce da poveca prodaju uz promotere. On je tamo postavio cenu svog proizvoda i procenat koji nudi od njegove zarade i naravno svoj web sajt koji mozete da pogledate kako izgleda i ko god misli da je njegova knjiga vredna promocije on moze da je promovise.
4. I npr meni se svidi ta knjiga(tj mislim da bi se prodavala), izgled njegovog web sajta, procenat koji je ponudio od prodaje njegovog proizvoda i onda ja pravim svoj web sajt na kome cu da predstavim njegov proizvod i da ponudim tzv opt in form sto ste vec verovatno imali prilike da vidite dosta puta. To je jedno prozorce gde mozete uneti vase ime i email adresu ako vam se naravno svidi proizvod kao eventualnom kupcu.
5. Kada unesete ime i email onda vam na email stize posta preko koje ste preusmereni na prodavcev sajt i tada sam ja kao promoter doslovno zavrsio svoj posao.
6. Sada se postavlja pitanje kako se zna da je taj kupac koji je preko mog sajta stigao na sajt prodavca ustvari stigao preko mene.
E, tu glavnu ulogu igra posrednik tako sto kada ste odlucili da promovisete tu knjigu imali ste opciju da kliknete i dobijete jedan link koji je unikatan samo za vas kao promotera. Niko vise na svetu nema identican link nego samo vi i taj link vi kao promoter postavljate na svoj sajt ili u mail koji saljete eventualnom kupcu i kada on klikne na njega to se elektronski belezi i ako kupac kupi taj proizvod onda vi kao promoter dobijate obecani procenat i prodavac dobija svoj procenat i pare su kod posrednika.

Eto to bi bio grub opis inace zvanog afiliejt marketing procesa.
Znaci ovde nema piramide i nema nikakvih bonusa ili pravljenja para od klikanja ili upisivanja u taj opt in form vec do para dolazi ako se taj proizvod kupi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Registrovao sam se na 123easycash juce i isklikao sam sve ads-ove a danas posle par adsova pojavilo mi se:
Kod:
Your local license key is missing or invalid. We will now try to redirect you to create a new key. If this operation fails or you feel it is in error please contact our support department.
Sta sad da radim?

Dodato:
Registrovao sam se na shbux i danas sam imao 15-ak ads linkova a samo prva tri su radila, da li je to tako i kod drugih?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Registrovao sam se na 123easycash juce i isklikao sam sve ads-ove a danas posle par adsova pojavilo mi se:
Kod:
Your local license key is missing or invalid. We will now try to redirect you to create a new key. If this operation fails or you feel it is in error please contact our support department.
Sta sad da radim?

Ma to je neki bag vjerovatno, desavalo se i meni, samo udjes ponovo i radi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
To "Stize PayPal u Srbiju" mi zvuci kao "Srbija skoro u Evropskoj uniji", tako da dok mi dobijemo PayPal, ko zna sta sve moze da se desi, taj sajt mozda vise nece ni postojati.

prica se 2010 u junu , a evo blizi se i to vreme , mada se odavno prica tako da nista nije sigurno. ali ako sajt uredno placa i sa pristojnom svotom novca, lako se svako moze snaci za paypal , dal preko nekog u Bosni il nekoj drugoj drzavi, u svakom slucaju pored svih muka zarade na netu, snalazenje za isplatu dodje kao odmor :D
 
Natrag
Top