Wireless - pitanja i odgovori

Učlanjen(a)
17.10.2012
Poruka
3
Izbrisi sve konekcije,deinsaliraj bezicnu karticu,restartuj laptop i trebalo bi da radi.Ako znas od kada ti ne radi probaj system restore.
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2013
Poruka
17
Dosta njih se pitaju da li je konacno opseg na 2.4 GHz postao poptuno besplatan i da li je sada dozvoljeno jedan internet nalog podeliti sa komsilukom na primer na 10 njih a da ih pri tome niko ne kaznjava za to...Sta vi mislite o tome?.. pozz
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2011
Poruka
2
Poz,razlog mog javljanja je problem koji se javi nakon instalacije novog WIn XP.
Sustina problema je da nakon instalacije rac ne prihvata draivere na kojimma je radi prije instalacije...
U pitanju je modem HG530 i antena(nzm koji je proizvodjac) i draiveri realtek koji su dosli uz antenu.
Sada na tom rac izbacuje da nepodrzava te draivere ili nesto tako...
Komsija mi tako rece posto se on kaci na moj net,jer nemoze placati svoj(pa ja da budem dobar komso) :)
Svaka pomoc je dobro dosla!
 
Član
Učlanjen(a)
07.07.2013
Poruka
173
Poz,razlog mog javljanja je problem koji se javi nakon instalacije novog WIn XP.
Sustina problema je da nakon instalacije rac ne prihvata draivere na kojimma je radi prije instalacije...
U pitanju je modem HG530 i antena(nzm koji je proizvodjac) i draiveri realtek koji su dosli uz antenu.
Sada na tom rac izbacuje da nepodrzava te draivere ili nesto tako...
Komsija mi tako rece posto se on kaci na moj net,jer nemoze placati svoj(pa ja da budem dobar komso) :)
Svaka pomoc je dobro dosla!


otidji na c/drivers ili gdje ti vec instalira drivere , pronadji taj net driver i manualno ga pokreni ( setup.exe ) , tkz. brute force
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2010
Poruka
103
Moj problem je da više lap top nemogu da koristim kao ruter pomoću Connectify Hotspot-a primer
drashko78 000.jpgdrashko78 001.jpg
sve se pokazuje ok a na tel. stalno pokazuje da preuzima ip adresu.
druga svar je ta što ni na wi-fi sa laptpom nemogu da se nakačim.
drashko78 002.jpg
po meni je ili neka sistemska greška . mada nemam pojma iskreno ako neko ima kakvo rešenje neka kaže samo da nerušim sistem drajveri su svi osveženi.
drashko78 003.jpgdrashko78 004.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1
Pozz za sve na forumu.Imam jedan problem nadam se da mi moze neko pomoci.Imam adapter tp link wl 7200nd i super je radio do pre par dana sad nemoze da mi otvori program za net.OS je windows xp, kad kliknem na ikonicu pokazuje da mi je potreban adobe reader kad ga instaliram ista prica komp ne moze da ga otvori prijavljuje neku gresku sa "TWCU" folderom. Brisao sam softver i instalirao opet i sve isto.Ako neko zna u cemu je problem nek pise.Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Pozz za sve na forumu.Imam jedan problem nadam se da mi moze neko pomoci.Imam adapter tp link wl 7200nd i super je radio do pre par dana sad nemoze da mi otvori program za net.OS je windows xp, kad kliknem na ikonicu pokazuje da mi je potreban adobe reader kad ga instaliram ista prica komp ne moze da ga otvori prijavljuje neku gresku sa "TWCU" folderom. Brisao sam softver i instalirao opet i sve isto.Ako neko zna u cemu je problem nek pise.Hvala unapred.

sistem na kompu ti je prso 99,9%
 
Natrag
Top