Torrenter addon - XBMC

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Ovi ruski trackeri imaju toliko bolje brzine od Pirate Bay, Kickass, Extra torrent da nije normalno. Bas sinoc gledao neki film, nasao 1080 na kickass i krene da preuzima ali koci, nema brzinu. Pomucim se i nadjem na nekom ruskom trackeru isto 1080p, 5.1 zvuk dual audio, velicina oko 4 GB. A protok samo se penje, nikad nisam bio ispod 150 mb da nije imao spremno u buffer. Na kickass prosto nije moglo iako je imao vise seedera, mnogo je kocilo.
Da komso braca rusi daju velike brzine. Zbog toga sam pre mesec dana i uzeo net od 20 mb/s. Uglavnom gledam 1080p od 13-15 Gb. Uvek dobijem maksimalnu brzinu. Hvala dzone87-u sto nam je ukazao na ovaj sjajan addon.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Imaju velike brzine jer su ti svi ruski trakeri (osim rutora) poluprivatni. To znači da možete da se registrujete na njih. Većina korisnika poštuju pravila koja su na privatnim trakerima u vezi seeda, ali sami trakeri nisu uopšte toliko strogi sa tim pravilima kao poznatiji privatni trakeri poput filelist.ro, torrentleech, hd-torrents itd. I treća stvar svaki njihov traker ima ogromnu bazu korisnika jer svaku stvar koju izbace maltene ima ruski audio i prilagođena je za njihovo tržište. Plus što te trakere naravno koriste ne samo Rusi već i bivše države Sovjetskog Saveza.

Kickass ili takvi javni trakeri nikad ne mogu dati takve brzine jer su to trakeri gde vlada h'n'r (hit and run). To znači da skineš šta ti treba i istog momenta brišeš torent iz torent klijenta. Ovde to nije baš slučaj, zato Torrenter recimo ima i opciju ostavi na seedu posle downloada.

Zato bi bio ogroman preokret kod Pulsara kad bi i ako bi neko pronašao način kako da se naprave funkcionalni provajderi za privatne trakere.
 
Učlanjen(a)
24.10.2014
Poruka
124
Meni je mnogo bolji torrenter od pulsar adona. Pored ruskih trackera po meni je i prostiji za upotrebu. Veliki plus je sto iz torenta moze da pusti pojedinacne fajlove, dok pulsar to ne moze.
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Da tačno i mogućnost otvaranja multifajla u torentu to sam zaboravio.

Što se tiče lepe preglednosti fajlova to može da se sredi u Torrenteru ali autora addona Di Martina jednostavno mrzi to da radi.:D On je rekao kako je Torrenter pre svega napravio za svoje potrebe i kako ga je prilagodio da funkcioniše sa MyShows.ru koji on lično koristi i koji je neka verzija ruskog Trakta. Na forumu tvaddons je bila gomila postova kako bi bilo odlično da se odradi bolja preglednost za Torrenter ali Di Martino jednostavno ne popušta :D
Ja sam probao myshows.ru i nema dileme da je bolje tako koristiti Torrenter za serije ali mi se ne sviđa što je sve na ruskom oko informacija serija i sve što piše osim imena serija je na ruskom. Odlično je to za rusko tržište naravno i svaka mu čast što je napravio sve to za njih.

Stvarno je šteta jer je Di Martino bolji koder od Stivija, autora Pulsara, (koji je btw. totalno napustio Pulsar addon i više ga ne održava) i Torrenter je mnogo složeniji i napredniji addon od istog. Takođe Torrenter može bez problema da strimuje sadržak sa privatnih trakera samo što Di Martino nije napravio nijedan provajder za poznatije privatne trakere osim za ove ruske.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ja sam prestao koristiti torrenter upravo zbog ne slozenog materiala....meni i svima je to najbitniji deo svakog addona.....znam da dimartino nece raditi oko toga....citao sam vec da se ljudi zalili zbog toga i nije fer da to ne ucini jer se zna da je to osnova svakog adona....to mora obavezno izgledati ovako:
EXbAW9.png

5Lw6hu.png

2aVBpT.png
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
321
Ma izgleda to tako sa myshows.ru čak sam i objasnio http://serbianforum.org/threads/torrenter-addon-xbmc.492140/page-4 post 31. kako treba namestiti sve to da bude pregledno ali opet ne može meni to da zameni integraciju sa bibliotekom koju Istream ima perfektno odrađenu, čak ima i subscribe za serije pa čim nova epizoda izađe od serije koja je ubačena u biblioteku automatski se pojavljuje u biblioteci. Ali ok, on je i sam rekao da je Torrenter pre svega napravio kako bi lakše koristio MyShows.ru i njegove mogućnosti.
 
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.827
Ja danas istalirao i prezadovoljan , pulsar je obicno smece od addona. Sve sto mi treba mogu da nadjem na ovom addonu, ne mrzi me cak i da kopiram magnet link.
Tomas pa sta fali , ja ukucao Homeland i izbacio mi 5 sezonu i u folderu sve epizode milina ziva, volio bi ja da je to sve slozeno ali nije mada bi se mogao ovakav addon Denis da prepravi i da napravi mozda biblioteku da se poveze sa IMDB.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ja danas istalirao i prezadovoljan , pulsar je obicno smece od addona. Sve sto mi treba mogu da nadjem na ovom addonu, ne mrzi me cak i da kopiram magnet link.
Tomas pa sta fali , ja ukucao Homeland i izbacio mi 5 sezonu i u folderu sve epizode milina ziva, volio bi ja da je to sve slozeno ali nije mada bi se mogao ovakav addon Denis da prepravi i da napravi mozda biblioteku da se poveze sa IMDB.
cuj, nisam nista drugo napisao da mu fali osim sto material nije slozen....sam adon i gledanje je sasvim ok, mogu se pronaci sve tamo....znam dobro to, koristio sam ga neko vreme ali sta me ruski jezik i ne slozenost materiala odvratila od toga.....veoma se nadam da ce se neko naci i ispraviti to.....ali sad sta je tu je....trenutacno koristim drugi mjesac furk, uzeo na 6 mjeseci, pa da vidimo sta posle.....:)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Ma izgleda to tako sa myshows.ru čak sam i objasnio http://serbianforum.org/threads/torrenter-addon-xbmc.492140/page-4 post 31. kako treba namestiti sve to da bude pregledno ali opet ne može meni to da zameni integraciju sa bibliotekom koju Istream ima perfektno odrađenu, čak ima i subscribe za serije pa čim nova epizoda izađe od serije koja je ubačena u biblioteku automatski se pojavljuje u biblioteci. Ali ok, on je i sam rekao da je Torrenter pre svega napravio kako bi lakše koristio MyShows.ru i njegove mogućnosti.
dosta dobro ali meni nece ruski, to mora neko prevoditi na engelski prvo....a drugo, moze to jos bolje, da vec sam adon to posortirao kao pulsar, SALTS,Genesis, Istream, WTF itd......
 
Natrag
Top