Sveto Trojstvo

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Postaviću na odg. temu 90 str. A4 formata dokaza, sa nekih 200-250 stihova.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
O Takticaru, pozdrav tebi i Bog ti pomogao!
Nadam se samo da ce ti se jednom oci otvoriti, ali ne zavisi to od naseg dokazivanja, vec od tvoje iskrenosti i poslusnosti Bogu.
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2012
Poruka
302
O Takticaru, pozdrav tebi i Bog ti pomogao!
Nadam se samo da ce ti se jednom oci otvoriti, ali ne zavisi to od naseg dokazivanja, vec od tvoje iskrenosti i poslusnosti Bogu.
Pozdrav i svako dobro od Boga ti zelim mire!

Jesu otvorile su se moje oci mire! Znam to sasvim sigurno! A znas kako?

Ja verujem SAMO ono sto je nas Isus Hrist rekao, sve drugo je pod debelim znakom pitanja! Kome ja svoj zivot dugujem i kome za njega mogu da se zahvalim? Pa samo i jedino Isusu Histu jer dobrovoljno dodje i donese istinu sa neba koja znaci zivot! Druge istine nema! Mene licno ni pet sitnih para ne interesuje nista sto nije u potpunom skladu sa Hristovim recima, tj. sa istinom koju donese! NIKAD nerece da je On taj kog prema prvoj zapovesti treba i mora se obozavati, vec UVEK I SAMO svoga Oca prestavi onim ko je dostojan tu slavu primiti. A ja tvrdoglav, kao sto znas pa necu ni milimetar levo ni milimetar desno odstupiti niti cu ni jednog promila nekom drugom 'ciki' dati da mi on kaze kome pripada slava prema zivotnoj zapovesti! Mos ti svasta sad u sebi o meni misliti, al' jedno je sasvim sigurno: ako me osudis sto samo Hristu verujem cinis greh iznad svih grehova i tako sebe stavljas iznad onog kome smo i ja i ti zivot duzni!

Ako ja na ovakav nacin gresim: Molim te kao brata! Pokazi mi sta ja to radim drugacije nego sto je Hrist zapovedio!?
Svejedno nećeš vjerovati ni sa 1 ni sa 200.
Zasto vrdas kao zmija?

Zasto ti je tesko JEDAN JEDINI stih iskopirati i pokazati meni jeretiku da nisam upravu!?

Jel imas istinu?

Daj je iznesi ovde gladnima istine da je vide, duzan si to ako sebe poboznim smatras!!!

Pitah li te ja ikad i trazih li u zivotu od tebe nesto slicno!? Koliko me secanje sluzi nisam! I sada kada to trazim ti kao zmija prisojkinja vrdas!

Sta krijes???????

Ne moras ti meni nista reci ako neces, al' sebi iskreno od srca odgovori!

1. Gde je Isus Hrist rekao da njemu, prema prvoj i najvecij zapovesti damo obozavanje???

2. Gde su Apostoli, obozavanje prema prvoj zapovesti dali Isusu Hristu i gde su druge dovodeci u istinu ucili da rade tako???

Eto meni ce sasvim biti dovoljan jedan i jedini stih!

Molim te kao brata pokazi mi ga!!!!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Pozdrav i svako dobro od Boga ti zelim mire!

Jesu otvorile su se moje oci mire! Znam to sasvim sigurno! A znas kako?

Ja verujem SAMO ono sto je nas Isus Hrist rekao, sve drugo je pod debelim znakom pitanja!

Zar ne verujemo svi tako?

A opet, neki od nas su duboko indoktrinirani i pristupaju citanju Pisma sa predubedjenjem.
A verujem da je to i s tobom slucaj, jer nikada ama bas nikada ti ne bi poricao Bozanstvo Isusa, da ti drugi nisu tu ideju prethodno usadili.

To znam sasvim sigurno!

Hvala Bogu, ja citam onako kako pise, i ne slusam tudje ideje, ucenja drugih ljudi i sekti, koje ce da mi dodju i "sole pamet".

Mir od Boga ti zelim!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sada anti3 neće ni da priznaju da je Isus Jahve.I ovako mudruju Isus je Gospod nije Bog" kao da Bog nije Gospod.

Zasto vrdas kao zmija?

Zasto ti je tesko JEDAN JEDINI stih iskopirati i pokazati meni jeretiku da nisam upravu!?

Odg. sam ti već dao.

Ne moras ti meni nista reci ako neces, al' sebi iskreno od srca odgovori!

1. Gde je Isus Hrist rekao da njemu, prema prvoj i najvecij zapovesti damo obozavanje???

2. Gde su Apostoli, obozavanje prema prvoj zapovesti dali Isusu Hristu i gde su druge dovodeci u istinu ucili da rade tako???

Upravo ova pitanja dokazuju da ne bi vjerovao ni da ti dam 1000 stihova.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.283
Sada anti3 neće ni da priznaju da je Isus Jahve.I ovako mudruju Isus je Gospod nije Bog" kao da Bog nije Gospod.

Zaharija 3:2: "Jehova reče Sotoni: "Jehova neka ti naredi šutnju, Sotono!"
Juda kaze da ovde govori Mihajlo!

E sad po ucenju adv. Mihajlo je Isus, znaci - Isus je Jehova!



*P.S - J.S. ce ovaj tekst prevesti ''pogresno''(umetnuvsi rec ''andjeo''), to smo vec proverili sa rabinom, koji nam je izlozio izvorni tekst i tamo nema ''andjela''(malach) u tekstu!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Zaharija 3:2: "Jehova reče Sotoni: "Jehova neka ti naredi šutnju, Sotono!"
Juda kaze da ovde govori Mihajlo!

E sad po ucenju adv. Mihajlo je Isus, znaci - Isus je Jehova!



*P.S - J.S. ce ovaj tekst prevesti ''pogresno''(umetnuvsi rec ''andjeo''), to smo vec proverili sa rabinom, koji nam je izlozio izvorni tekst i tamo nema ''andjela''(malach) u tekstu!

Pa jeste Mihailo Isus. Rabini misle da je Isus sin kurve i Rimljanina, pa im i tu trebamo vjerovati po tebi.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.403
Zaharija 3:2: "Jehova reče Sotoni: "Jehova neka ti naredi šutnju, Sotono!"
Juda kaze da ovde govori Mihajlo!

E sad po ucenju adv. Mihajlo je Isus, znaci - Isus je Jehova!


S tim što se u stihu 1 pominje anđeo Gospodnji koji je u drugom očigledno Jehova. A u Judi 9 se pominje arhađel Mihajlo koji izgovra slične reči u vezi Mojsija prepirući se sa Sotonom. Takođe Isus dolazi sa glasom Arhanđelovim. Nije teško povezati ko je arhanđel Mihajlo.

Kao drugo, ovaj stih jasno ukazuje da imamo bar "dva Jehove":). Ovo ukazuje da je Jehova množina.


Pozdrav.
 
Natrag
Top