Sta se desava.....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Pa ja i ne trazim nista drugo nego utvrdjivanje ISTINE....nista vise...ni moje ni njihove ni necije trece...vec jedne jedine objektivne istine...a ne ove koja nam je nametnuta i gde smo mi nekakvi zlocinci pri cemu su nas em proterali sa teritorija gde smo ziveli ,emn oteli deo zemlje,em traze (a i ti medju njima) da "zaboravim" na zrtve sopstvenog naroda zarad nekakve "tolerancije i mira"...alal ti vera...to ne bi mogao ni pas sa maslom da proguta ali ti tu ne vidis nikakav problem da tako funkcionises...Sto se tice Protokola,da li me pitas da li verujem da su autenticni?Da,verujem....Ne treba ti puno pameti pa da vidis da se odvijaju pred nasim ocima...Ili kazes da je to netacno?
A gde je kota? Nekako je dosadno bez njega. Ali najbolji je, kad je sam sebe pohvalio :rofl: videti pohvale gde je post od 3coma14shkota.
Da nastavim sa jeremijom:
A gde sam ja napisao da zločine treba da zaboravimo?
A što se tiče istine , eno na Bliskom istoku Jevreji i Arapi zadnjih ne znam ni ja koliko vekova svako za sebe traži istinu i to će se dešavati u narednih hiljadu godina i neka traže istinu to su i zaslužili kad nisu spremni da se dogovore.
Dobro kad verujete u protokole a jel verujete u veštice , karakondžule, babaroge?
Ovo u vezi protokola nemam više snage da komentarišem - laku noć svima.
Nekad me obuzme misao da se ovo neko šprda sa mnom a verovatno da sam u pravu.
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Procitao sam svih tridesetak strana i po naslovu tema izlazi iz svih okvira i ulazi u politicke vode sto je strogo zabranjeno po pravilima foruma sto znaci da mora da ode pod kljuc.
Inicijator teme nije zeleo i posle vise prozivki da odgovori na pitanje sta je cilj cele price tako da sve gubi smisao.
Skinimo rukavice i kazimo sta je problem .
Jasno je kao dan da se cela prica svodi na clana foruma Max357 koja je banovana iz opravdanih razloga(nepostovanja administracije foruma,vredjanja clanova staffa...).
Ovde su pale takve teske reci,pretnje,predskazanja i slicne budalastine da ja stvarno nemam snage da se vracam na celu pricu.
Postoji vec par slicnih tema na forumu koje imaju slicnu tezinu, gde smo mi zombiji,azdaje... ili kako nas vec zovu clanovi i nikom zato nije falila dlaka sa glave.

Zakljucao ja iz opravdanih razloga

http://serbianforum.org/religija/69840-nasilno-izbacivanje-monahinja-u-gracanici-7.html

Milose otvori dusu i kazi ko je azdaja koja hoce da te pojede ili ne otvaraj slicne teme jer gube smisao.
Coiska1 ti garantuje svojim nikom na forumu(valjda ima to neku svoju tezinu) da ti nece faliti dlaka sa glave bilo sta izneo bilo gde na ovom forumu.

Imam dovoljan broj godina i zivotnog iskustva da mogu da stojim iznad svega gore izrecenog.

Nemam snage vise da kucam jer verovatno sve gubi smisao i ne znam gde bi dovelo.
Ne zelim da merim ciji je veci(mobilni,auto,Q...) jer to izgleda Srbi najvise vole.

Ostavljam ipak temu jos 48 sati otvorenu da mi neko objasni poentu jer mozda nisam ukapirao?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
346
Koto polij se tom tvojom vodom ne bi li ti bilo bolje, kad bi znao neke stvari brzo bi promenio mišljenje. A odkud znaš da mi Milan nije pravo ime ?[/QUOTE]


Ja pre tog cina bi popio malo Svete Vodice da sto prije isteram istinu iz tebe.:)A misljenje ne menjam ni da si general jednog sam cuvao pa sam i njemu govorio sta mislim dok su drugi drhtali pred njim,to je cenio kod mene.A svasta ti ja znam iz nekih drugih poslova kojim sam se bavio;)

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

A gde je kota? Nekako je dosadno bez njega. Ali najbolji je, kad je sam sebe pohvalio :rofl: videti pohvale gde je post od 3coma14shkota.

Obracam se Moderatoru Coiska 1 molim te objasni ovom Milanu da ovo nisam ja jer ispada glup;).Mislim da znas kako ces mu objasniti :)
 
Poslednja izmena:
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Koto polij se tom tvojom vodom ne bi li ti bilo bolje, kad bi znao neke stvari brzo bi promenio mišljenje. A odkud znaš da mi Milan nije pravo ime ?


Ja pre tog cina bi popio malo Svete Vodice da sto prije isteram istinu iz tebe.:)A misljenje ne menjam ni da si general jednog sam cuvao pa sam i njemu govorio sta mislim dok su drugi drhtali pred njim,to je cenio kod mene.A svasta ti ja znam iz nekih drugih poslova kojim sam se bavio;)[/QUOTE]

Opet ista prica ?

Kad bi znao to sto ne znas.Zelim da znam otvori mi oci.Spomenuh gore neke rukavice daj da ih skinemo da vidimo o cemu se radi.
Bio sam desetar u vojsci (davno to bese)
http://serbianforum.org/ankete/27497-tito-je-bio.html#post69098
ne general
Nijednog Milana spomenuo nisam tako da ne kapiram o cemu pricas.Sto se tice Svete Vodice zazmuri i donecu ti dve case ako nadjes razliku izmedju Svete i Avqa Komunale imas wisky od mene.Ipak sam ja vise za spricer(sa Svetom ili Hebom moras da priznas da nije isto) ;).
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
E ovako, posto sam ja otvorio temu mislim da je moje i da odgovorim moderatoru koji je sasvim ok poneo....
Coiska 1 otvorio sam ovu temu svi znamo zasto... Ne radi se o Max357, cak sta vise sa devojkom nikad u zivotu nisam stupio u bilo kakav kontakt.
Zasto bi rekao ko je ta osoba????? Sta ce to promeniti? NISTA....
Pojedinci znaju ko je i znaju o cemu pricam....I mislim da nema potrebe za otkrivanjem osobe o kojoj se radi...
Kad sam rekao azdaje, nisam mislio azdaje koje ce me prozdrati....Mislio sam na ljude koji prema nekim istinskim pravoslavcima uopste nisu ispali fer.
Imam jedan predlog koji je ja mislim mnogo bolji.... Obrisite glupe postove i postove koji ne odgovaraju ovoj temi i vec te je skratiti za 10 strana, a mozda cak i vise.

pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Miloše od mene imaš veliki plus , nisi odao ime uprkos pritiscima - svaka čast.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
pa kad ga nisam odao za 32 strane, zasto bi sad????? jel ovo neka prozivka, ne razumem?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ne moraš reći ime ali čemu cela ova farsa ? Pošto sam doznao ko stoji iza svega ovoga ( a što sam i predpostavljao ) i što mi je bio cilj od samog uključivanja u ovu diskusiju, mogu da odem sa ove teme. A tebi koto mogu da preporučim da se malo osamostališ, nema više razloga nikoga da čuvaš, oženi se pa čuvaj svoju decu . A ovim tvojim ne piše se dobro u veliko zlo su upali, no i njima želim da se opamete uz božiju pomoć.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Moderator, možda, mora da čita (k'o po kazni).
Pitam se, zašto sam ja pročitala skoro sve? Kad nema poente.
Katastrofa! :stupid::stupid:
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2010
Poruka
164
pA cilj mi je bio da skrenem paznju svima sa foruma sta se ustvari desava i mislio sam da ce tema posle prve strane i par postova biti zakljucana ali desilo se ovo...
a Milane siguran sam da ne znas o kome govorim...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top