Sola Scriptura- da li je dovoljno

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Nekad i ne treba previše učenja. Na primjer, kazuje li netko da se sveti Pavao stoljećima krio po šumama, misteriozno prešao Ocean i onda se polovicom 19. stoljeća pridružio Jeleni i društvu, jasno je da je bajkopisac.

Nekome su bajke zato što nikada nije čuo drugu verziju. No, dobro. Opet kažem, nije on jedini koji ovo govori za Katare, Albigenze, Pasažine(Patarene), Arnoldite, Leonite..sad te još više zbunih..hehehe..eto da otkriješ još neke evanđeoske grupe.
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
Otkrivenje 22,18 I svjedočim svakoga tko sluša riječi propovijed u ovom knjizi: Tko ovou što doda, Bog će mu dodati zlo napisano u ovom knjizi.Otkrivenje 22,19 I tko oduzme od riječi propovijed u ovom knjizi, Bog će odvojiti udio na stablu života i na svetom gradu - na svemu što je napisano u ovom knjizi.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne kaže Pavle da je SUBOTA sjena TIPOS - PREDSLIKA, već žrtve koje su se prinosile ZA KAKAV PRAZNIK, ZA MLADINE, I ZA SUBOTE ( u vreme ovih dana ).
 
Učlanjen(a)
18.02.2014
Poruka
1.805
PON.ZAK. 4:2
Niti što nadodajite onome što vam zapovijedam niti što od toga oduzimljite; vršite zapovijedi Jahve, Boga svoga, što vam ih dajem.


1. Božja Zapovijest –

DA LI JE POŠTUJEŠ?
=================================

IZLAZAK 20,2

"Ja sam YHWH, BOG tvoj,
koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
YHWH JE BOG Otac, A NE Sin Gospodin Yehoshua
YHWH je izveo iz Egipta, a NE Sin Gospodin Yehoshua

-------------------------------------------------------------------------



IZLAZAK 20,3

Nemoj imati drugih bogova uz mene.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
NEMOJ IMATI Sina Gospodina Yehoshuu
KAO BOGA UZ BOGA Oca YHWH

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
 
Natrag
Top