Samo Religijske zanimljivosti

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Imamo jos jednog boga na forumu.

Bog DarthShone cak odredjuje i koga Bog nebeski moze da odredi za proroka, a koga ne.

Veliki je taj DarthShone, treba ga proglasiti bogom sa malim B, Isusovim zamenikom, i zamenikom Svetog Duha.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Imamo jos jednog boga na forumu.

Bog DarthShone cak odredjuje i koga Bog nebeski moze da odredi za proroka, a koga ne.

Veliki je taj DarthShone, treba ga proglasiti bogom sa malim B, Isusovim zamenikom, i zamenikom Svetog Duha.
Sta bre ovde lupetas i sramotis coveka! Ne kaze li u bibliji - "kusajte duhove jesu li od Boga" ima prava da te osporava, nije se zbog toga proglasio bogom! A ti si samozvani i proklamovani prorok, naslednik EGW , koji si sam sebe proglasio a nicim ne dokazujes da jesi!

Niko ovde "sam sebe ne proglasava" vec se ti sam uzdizes i proglasavas sebe izmedju nas "odabranim", i tvrdis da si TI NESTO, a mi smo svi nista!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Najnovija zanimljivost..

U videu cete videti gospodina Tripa (tj. Milosa Bogdanovica) gde vam objasnjava sta su to motivi, govori o formalizmu, komunizmu, o promeni mentaliteta protestantskih naroda itd.. Nazalost ovde na forumu se on krije iza "ijekavice" da ga ne primetimo. P.S. -obavezno pogledati ceo video da se uverite da je to on :)



Ukratko sadrzaj:

9:17 - projekcija i formalizam
24:16 - motivi..
29:27 - psiholoska satisfakcija kroz ispovedanje greha svesteniku
34:34 - zasto su vernici gori od ateista
38min - promena mentaliteta protestantskih naroda
1:09:40 - kukanje nad sobom :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.349
Najnovija zanimljivost..

U videu cete videti gospodina Tripa (tj. Milosa Bogdanovica) gde vam objasnjava sta su to motivi, govori o formalizmu, komunizmu, o promeni mentaliteta protestantskih naroda itd.. Nazalost ovde na forumu se on krije iza "ijekavice" da ga ne primetimo. P.S. -obavezno pogledati ceo video da se uverite da je to on :)

Mislim da Tripo nije Miloš. Ali po iznošenju ispraznosti kao da su klonovi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Mislim da Tripo nije Miloš. Ali po iznošenju ispraznosti kao da su klonovi.
Jeste brate on je, pretvara se, koristi ijekavicu i gresi stalno. I ja sam ga uhvatio i Shone.
Ne kaze crnogorac nikad "kruh" vec "hljeb" isto tako i na drugom forumu prica da je bosanac.
On ne zna vise jel bosanac , srbin ili crnogorac. To je Milos Bogdanovic, a ovde se pretvara!
Mozda cak koristi neki program da konvertuje tekst iz ekavice u ijekavicu. Nista nije nemoguce.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sta bre ovde lupetas i sramotis coveka! Ne kaze li u bibliji - "kusajte duhove jesu li od Boga" ima prava da te osporava, nije se zbog toga proglasio bogom! A ti si samozvani i proklamovani prorok, naslednik EGW , koji si sam sebe proglasio a nicim ne dokazujes da jesi!

Niko ovde "sam sebe ne proglasava" vec se ti sam uzdizes i proglasavas sebe izmedju nas "odabranim", i tvrdis da si TI NESTO, a mi smo svi nista!

Pricas kojestarije.

Bog podize svoje sluge proroke u svojoj zajednici.
A vas je probem sto u to ne verujete.
U tom slucaju to recite njemu a ne meni.

Ja sam svoja iskustva sa Bogom izneo, a tebi i privatno.

To sto ti i drugi sebe stavljate za autoritet istine, i kazete UCINI CUDO PA CE MO VEROVATI, ne cinite nista drugo nego sto su cinili sotona i fariseji kusajuci Hrista da ucini cudo da bi dokazao da je sin Bozji, ili da sidje s krsta pa ce ga verovati.

To dokazuje ko vas nadahnjuje takvim mislima.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Mislim da Tripo nije Miloš. Ali po iznošenju ispraznosti kao da su klonovi.

Problem je što ovo nije tema o njemu. Da postoje identičnosti, postoje. Dovoljno je videti moj današnji post i komentar sa portala potpisan sa Misha, napisan ekavicom, na šta je pošto sam u svom postu tog Mishu optužio da je klasični zakonomlatitelj, Tripo odgovorio da je on dao dokaz da su joga i pravoslavne-katoličke molitve isto. On, i to dokazao citatom iz komentara.

Da li su ta "dvojica" klonovi, ili se radi o istoj ličnosti, ne bih da o tome na temi koja nije postzavljena za to (mada bi mogla da se i na to odnosi, jer se radi o religijskoj zanimlljivosti) ali postoji i još nekoliko stvari koje bodu oči.

Kao i Tripo, i Bogdanović se svađa, maratonski se svađa sa svakim ko mu se suprotstavi, na Facebooku vređa, izaziva i pljuje da bi izazvao reakciju. Uz to, već navedeni obožava da citira Bogdanovića, a Bogdanović sa druge strane obožava da citira samog sebe.

Jeste brate on je, pretvara se, koristi ijekavicu i gresi stalno. I ja sam ga uhvatio i Shone.
Ne kaze crnogorac nikad "kruh" vec "hljeb" isto tako i na drugom forumu prica da je bosanac.
On ne zna vise jel bosanac , srbin ili crnogorac. To je Milos Bogdanovic, a ovde se pretvara!
Mozda cak koristi neki program da konvertuje tekst iz ekavice u ijekavicu. Nista nije nemoguce.

Ni bosanac ne govori kruh brate. Osim ako je katolik, ali to ovaj nije nikada ni bio. Imam gomilu prijatelja bosanaca, pravoslavnih, koji ne govore kruh.

Ps. ako se radi o njemu, a sve idnicije govore o tome, ne da se samo pretvara oko nacionalne pripadnosti, nego i Pavla Simovića kopira u podržavanju čvrste, da ne kažem fundamentalističke struje adventizma, no Pavle nema Facebook, i iako arogantan, nigde ne krije svoje pravo ime. Kao i svaki crnogorac previše je ponosan na sebe da bi se sakrivao.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
To sto ti i drugi sebe stavljate za autoritet istine, i kazete UCINI CUDO PA CE MO VEROVATI, ne cinite nista drugo nego sto su cinili sotona i fariseji kusajuci Hrista da ucini cudo da bi dokazao da je sin Bozji

Izvini molim te, ali biblija kaze - "ne verujte svakome duhu, nego kusajte duhove jesu li od Boga"! Prema tome testiranje proroka je dozvoljeno. I Bog nikome nece zameriti sto je zatrazio "znak" ili "cudo", trazio je na primer i Zaharija i dobio ga i mnogi drugi proroci!

Isus je prigovorio farisejima jer su oni njega "izazivali", i nisu iskreno trazili znak da bi potvrdili, vec su to radili da mu naprave zamku. Ja to ne radim. A ako neko iskreno zatrazi znak, on taj znak i dobije!

Problem je tvoj sto ti znak ne mozes dati, jer nisi prorok i nisi pozvan od Boga, da jesi dao bi znak!!! Dao ga je i Mojsije i ostali proroci su davali znak poslanja, samo tebe Bog posla bez stapa!

Kao i Tripo, i Bogdanović se svađa, maratonski se svađa sa svakim ko mu se suprotstavi, na Facebooku vređa, izaziva i pljuje da bi izazvao reakciju. Uz to, već navedeni obožava da citira Bogdanovića, a Bogdanović sa druge strane obožava da citira samog sebe.

Brate, to jeste on!

Ni bosanac ne govori kruh brate. Osim ako je katolik, ali to ovaj nije nikada ni bio. Imam gomilu prijatelja bosanaca, pravoslavnih, koji ne govore kruh.

Znam, imam i ja prijatelja bosanaca koji ne govore kruh, niko od njih ne govori, ali ovaj govori. Znaci nije ni bosanac ni crnogorac nego se pretvara! To sam ja jos davno primetio, ali nisam hteo da potenciram.

Inace, kako je na jednom forumu bosanac a na drugom crnogorac???

Prevarant!

P.S. sad se setih da ne postoji "crnogorski jezik", dakle greska u konverziji, ne moze program da prevede, pa ispalo "kruh" :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruka
979
tripo nije Milos Bogdanovic. To su dvije razlicite osobe. Ja ih obojicu imam za prijatelje. Ali tripino ime necu otkriti.
 
Natrag
Top