Samo Religijske zanimljivosti

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog uvijek bira iz najgorih krajeva proroke i poslanike. Isus je iz Nazareta, omraženi grad.

Avram iz Ura Haldejskog, sjedište paganizma.

EGV iz SAD, druga zvijer iz Otkrivenja.

Lot je živio u Sodomi isto je iz Ura H.

Danilo iz Jerusalima tada najomraženiji grad.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Jesi li ti pri sebi "ja da svesno odbacim istinu"? Jel ti znas da je to "neoprostiv greh"??? To bi znacilo da "namerno idem protiv Boga" a to je greh koji se ne prasta, to je greh protiv Svetog Duha!!!

Koju to istinu ti odbacuješ? Onu po kojoj se može volja Božija saznati iz brojanja zvezda, gledanja u šolju, utakmice, piramide? Tu istinu? Ili onu po kojoj se Bog javlja u snu, ili na javi nekome ko se poseo čitanjem Biblije, pa mu onda snovi donose otkrovenja? Tu istinu odbacuješ? Pa to i jeste za odbacivanje.

No on misli da ti odbacuješ Bibliju. E pa vidš i tu greši. Jer Bez Crkve, bila ona Istoka ili Zapada, Biblija prestaje biti reč Božija.

Naime, da je Pismo zaista to samo po sebi, ne bi ga Satana koristio i citirao ga.


Koja konstatacija, znaci i Laodikeja je prorok jer je iz omrazenog Beograda :bfghb:

Kakve sad veze ima Beograd - Singidunum sa proroštvom?.

Ps. on nije prorok, nego "prosvetitelj".
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Da prosvetitelj, kao Dositej Obradovic kojeg obozava da citira :)

Kakve veze ima Dositej Obradović sa adventizmom? Ne sećam se da je Dositej mešao astrologiju sa genetikom, no dobro, davno sam diplomirao, možda se u međuvremenu došlo do novih saznanja
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Koja konstatacija, znaci i Laodikeja je prorok jer je iz omrazenog Beograda

Nije BG najomraženiji, Istok Srbije jeste.

Pa vidis da pise nepovezano jer je uznemiren..

Ko? :D

Kakve veze ima Dositej Obradović sa adventizmom? Ne sećam se da je Dositej mešao astrologiju sa genetikom, no dobro, davno sam diplomirao, možda se u međuvremenu došlo do novih saznanja

Nisi ga ni čitao.
 
Natrag
Top