Promašaji Adventne crkve

Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
On je rekao to kao svoje lično viđenje a ne kao datum otkrivenja od Boga. Dakle, on je objasnio tačnije sada da se taj datum proteže do decembra 2023. Postoji mogućnost da bude i taj datum tj. 29.oktobar ili bilo koji drugi u tom periodu. Pokušaj da čoveka u celosti shvatiš...a ne parcijalno kako to stalno radiš.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
On je rekao to kao svoje lično viđenje a ne kao datum otkrivenja od Boga. Dakle, on je objasnio tačnije sada da se taj datum proteže do decembra 2023. Postoji mogućnost da bude i taj datum tj. 29.oktobar ili bilo koji drugi u tom periodu. Pokušaj da čoveka u celosti shvatiš...a ne parcijalno kako to stalno radiš.

Zašto ga ti sada zastupaš, kad sam pokazao da je lagao, a mene za laž optuživao. I što još hoćeš s ovime reći? Hoćeš reći da je on ostavio milijun varijanti što se tiče datuma? Tako i magarci mogu pogađati datum Isusova dolaska. Ne vrijeđaj svoga brata na ovaj način, nego nam sada i ti iznesi svoj "Miler-dejt".
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ta proroštva upravo o tebi govore. Ovako: Mt 24,11: Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge zavesti.


Ja nisam prorok :). Ali Duh vodi i ka pravim informacijama...i upućuje gde tražiti tako da iako moj posao nije proročki Duh može voditi na taj način da vodi u pravcu proroštva.

Tako da ostaje da si Laodikeju namerno pogrešno interpretirao.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ja nisam prorok :). Ali Duh vodi

Različiti su duhovi. Onaj koji je vodio Millera, i koji vodi tebe i Laodikeju je đavliji. To ti i sama sekta deklarira i naučava. Vidi:

Sotona bi htio da mi vjerujemo kako zaista možemo izračunati vrijeme Gospodinova povratka, da zbrajanjem i matematičkim računanjem možemo odrediti koliko se posljednja poruka evanđelja proširila, i kako je blizu obraćenje Izraela." (The Advent Review, 2. ožujka 1916.)

Kao što vidiš i po tvrdnji vlastite sekte đavlijom se rabotom bavite i ti i Laodikeja.

Tako da ostaje da si Laodikeju namerno pogrešno interpretirao.

Nisam ja njega interpretirao nego citirao. A u tome citatu Laodikeja jasno piše da Isus dolazi na zemlju 29.10.2022. :) Hoćeš da ga ponovo citiram?
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Različiti su duhovi. Onaj koji je vodio Millera, i koji vodi tebe i Laodikeju je đavliji. To ti i sama sekta deklarira i naučava. Vidi:

Sotona bi htio da mi vjerujemo kako zaista možemo izračunati vrijeme Gospodinova povratka, da zbrajanjem i matematičkim računanjem možemo odrediti koliko se posljednja poruka evanđelja proširila, i kako je blizu obraćenje Izraela." (The Advent Review, 2. ožujka 1916.)

Kao što vidiš i po tvrdnji vlastite sekte đavlijom se rabotom bavite i ti i Laodikeja.



Nisam ja njega interpretirao nego citirao. A u tome citatu Laodikeja jasno piše da Isus dolazi na zemlju 29.10.2022. :) Hoćeš da ga ponovo citiram?
Čovek je objasnio...ti ne želiš čuti objašnjenje. Površno kao i obično
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Nije moje da se mešam
Ja sam čuo njegovo objašnjenje gde je rekao da je to bilo njegovo osobno mišljenje u okviru otkrivenja datog mu. Lično je tako razumeo a da ne mora tako biti. To je rekao...sve površno tumačiš.

Svašta je on rekao. Isto kao što vam je svašta nalaprdala proročica plagijatorica. I briga me. Ja sam samo tvrdio, a onda njegovim citatom dokazao da je ustvrdio da Isus 29.10.2022. dolazi na zemlju. Ako ne možeš dokazati da ja ovo lažem, onda se pokrij ušima i prestani o ovome ovdje laprdati.
 
Natrag
Top