Promašaji Adventne crkve

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Kakva korist od vas "slijepaca" da stražarite? Kako ćete vi podići oči? Vaša zarobljenost onim što vam je namrla vaša "proročica", ne dopušta vam vidjeti "ni prsta pred nosom". Dakle, Jovane, Laodikeja je kraj svijeta najavio za 22.10.2022., a što ti kažeš?

Zar je sad i datum odredio? :oops:

Nisam ja najavio Hristov dolazak za 22 oktobar 2022, vec sam pisao da ce Isus doci do 21 marta 2023 po nasem racunanju vremena, a po biblijskom racunanju 21 mart 2022, jer nova godina pocinje 21 marta meseca Aviva.

22 oktobra 2022 Isus ce zavrsiti posrednicku sluzbu u Svetinji nad Svetinjama, i tada prestaje vreme milosti.

Ja se malo ispravljam - Najavio si da će Isus na zemlju doći 29.10.2022. :) Čekamo, 22.10.2022. a u međuvremenu očekujemo i "Jovanov 'Miler-dejt'". ;)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, nego da ce 22 oktobra 2022 godine Isus zavrsiti posrednicku sluzbu u nebeskoj Svetinji nad Svetinjama i proci vreme milosti, a da Isus moze doci od tog dana bilo kada u periodu od 22 oktobra 2022 do 21 marta 2023 po nasem racunanju vremena.
Po biblijskom tada pocinje nova godina.

Dakle, moze doci od 22 oktobra 2022 za 7 biblijskih dana, ili 40 dana..itd.

najverovatnije da nece doci za sedam dana nakon 22 oktobra, jer tada nastupa sedam poslednjih zala, a nakon njih sedam dana tisine.

tako da ce Isus najverovatnije doci oko 7 decembra 2023 godine po nasem racunanju vremena.

Ali i ne mora biti tako, i to sve zavisi od toga koliko ce trajati sedam poslednjih dana.

posto Bog sve cini u tacno zacrtanim biblijskim vremenskim okvirima, moguce da ce ova zla trajati 40 dana, nakon cega treba da prodje sedam dana tisine do pojave Isusa na oblacima nebeskim, a to je 7 decembar 2023 godine po nasem racunanju vremena.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Ne, nego da ce 22 oktobra 2022 godine proci vreme milosti, a da Isus moze doci od tog dana bilo kada u periodu od 22 oktobra 2022 do ml21 marta 2023 po nasem racunanju vremena.
Po biblijskom tada pocinje nova godina.

Dakle, moze doci za biblijskih 7 dana od 22 oktobra 2022, ili za 40 dana..itd.

Zašto lažeš? Ti si onda "lažljivi prorok", kao što vam je bila i "proročica" Ellen White, kada ovako bezočno lažeš. Zato ponavljam, najavio si da će Isus doći na zemlju točno 29.10.2022. Zato kažem, čekajmo i vidimo jesi li pravi božji prorok ili si lažni, a u međuvremenu očekujemo i "Jovanov 'Miler-dejt'". ;)
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Citiraj ga...gde je to tako rekao?


Jovane, mozda sam to tada tvrdio i napisao, ne secam se, ali ne po otkrivenju ( sto nije slucaj sa ostalim ), vec sam sagledao vremenski okvir nakon 22 oktobra 2022, ali sam uzeo u obzir samo vreme tisine od po sahata, a ne i vreme sedam poslednjih zala.

Tako da ako to postoji, ja se ispravljam, i dopunio sam moj prethodni odgovor
.
 
Učlanjen(a)
22.07.2016
Poruka
11.398
Ok..samo da bude sve transparentno. Ja se ne bavim datumima..možda taj detalj nisam čitao...ali razumem šta hoćeš da kažeš. Ok, razjasnio si.

Ovo drugo si takođe pojasnio u vezi 2022/2023...no prepustimo Bogu da vidmo kako će se odvojati događaji u svetu...i šta nam je dato u proroštvu Hrista i apostola.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Evo mog predhodnog odgovora sa dopunom:

Ne, nego da ce 22 oktobra 2022 godine Isus zavrsiti posrednicku sluzbu u nebeskoj Svetinji nad Svetinjama i proci vreme milosti, a da Isus moze doci od tog dana bilo kada u periodu od 22 oktobra 2022 do 21 marta 2023 po nasem racunanju vremena.
Po biblijskom tada pocinje nova godina.

Dakle, moze doci od 22 oktobra 2022 za 7 biblijskig dana, ili 40 dana..itd.


najverovatnije da nece doci za sedam dana nakon 22 oktobra, jer tada nastupa sedam poslednjih zala, a nakon njih sedam dana tisine.

tako da ce Isus najverovatnije doci oko 7 decembra 2023 godine po nasem racunanju vremena.

Ali i ne mora biti tako, i to sve zavisi od toga koliko ce trajati sedam poslednjih dana.

posto Bog sve cini u tacno zacrtanim biblijskim vremenskim okvirima, moguce da ce ova zla trajati 40 dana, nakon cega treba da prodje sedam dana tisine do pojave Isusa na oblacima nebeskim, a to je oko 7 decembra 2023 godine po nasem racunanju vremena.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Citiraj čoveka..daj mu adekvatne uslove...da se pokaže realno šta jeste a šta nije.

Evo ti ga: ;)

Razdoblje poslednjih dogadjaja traje od 21 marta 2021 do 22 oktobra 2022 godine, sto znaci - godinu dana i sedam meseci.
22 oktobra 2022 godine Isus ce okoncati svoju Prvosvestenicku posrednicku sluzbu u nebeskoj Svetinji,

Ako uzmemo u obzir izvestaj iz otkrivenja koji kaze "da ce nakon svih dogadjaja nastupiti jedno vreme tisine na zemlji od po sahata ili pola sata do Hristovod dolaska" koji u prorockom racunanju vremena po principu dan za godinu iznose sedam dana, onda nema razloga da to ne bude tako, da ce Hristos doci sedam dana nakon 22 oktobra 2022 godine, odnosno - 29 oktobra 2022 godine.

Vidiš da je on lagao, a optuživao mene da lažem. To ste vi subotari. Vaša je misija pronositi laži o Kristovoj Crkvi. Zato su vas "subotarski pioniri" zajedno s proročicom plagijatoricom i osnovali. Točnije, neprijatelj Krista i Kristove crkve vas je osnovao. A vi ste subotari, već skoro dva stoljeća, "najamnici u sotoninu vinogradu".

I? Što ti sada, "proroče" kažeš? Koji je tvoj "Miler-dejt"?
 
Natrag
Top