Promašaji Adventne crkve

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sve sto je ta zena naglabala nista nije istina.
Sve je osporivo.
Ali nemam vremena da se bavim glupostima.

Cetrdeset godina biti u Adventizmu i tako se ponasati i pisati takve lazi, to je ludost.

Ja cim dosao u Adventizam Bog mi je dao neverovatna iskustva, i osvedocio me u Bozanski karakter Adventisticke istine.

Slava mu i hvala sto me je izvukao iz stanja neznanja, otkrio mi se licno, promenio me, isceljivao od bolesti, usadio zivu ljubav, radost, i mir.

A vi i dalje pisite sto god zelite sebi na stetu
.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Teresa Beem je Amerikanka koja je odrasla u adventističkoj obitelji i gotovo 40 godina bila uključena u aktivnosti adventskog pokreta.
Ovo su neki od razloga koji su nas motivirali da napustimo adventističku crkvu:

1. Neke adventističke bolnice obavljaju pobačaje na zahtjev.
Jednu, koja mi je najbliža osobno sam istraživala. 2000. godine sazvana je Generalna konferencija o pitanju pobačaja. Ured Jana Paulsena uputio me k dr. Georgeu Reidu koji je izjavio da se crkva zalaže za izbor i da je razočaran što je "Adventistička bolnica u Washingtonu postala tvornica pobačaja". Arthur i ja smo sudjelovali s adventistima u pokretu za život od 1985, ali smo sada uvidjeli obmanu naših vođa i namjerno zataškavanje koje pokušava izgledati neutralno po ovom pitanju, dok ga adventističke institucije aktivno provode. Neću ulaziti u detalje o ovoj temi, ali ubojstvo nevine djece naša savjest nije mogla podnijeti.

1619538269800.png

Ovaj adventist je iznio na desetine dokaza da su subotari "ubojice najnemoćnijih i najnevinijih - nerođene djece", i nitko mu sa službenog nivoa uopće ne odgovara ni na koji način. Jasno je, ne mogu nijekati činjenice.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
To je sistem da se pokriju zlocini Katolickih svestenika i casnih sestara u Jasenovcu nad nevinom decom, koje je Katolicki kler klao, gusio gasom, bacao u vazduh i docekivao na nozeve, casne sestre trovale hranom, stavljale usitnjeno staklo u hranu.itd....itd.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
To je sistem da se pokriju zlocini Katolickih svestenika i casnih sestara u Jasenovcu nad nevinom decom, koje je Katolicki kler klao, gusio gasom, bacao u vazduh i docekivao na nozeve, casne sestre trovale hranom, stavljale usitnjeno staklo u hranu.itd....itd.

Pokušati prikriti istinu o subotarskom kasapljenju nerođene djece divljački lažući protiv katolika i Katoličke crkve, isto je kao gasiti požar benzinom. Taj će požar uvijek proždrijeti lažova.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ti ne samo da si neprijatelj Adventista, ti si neprijatelj i Jevreja, i Roma, i Srba, jer pljujes po zrtvama Rimokatolickog ustaskog zlocina u Jasenovcu, Gradini, Jadovnu..itd, i to prikrivas izmisljotinama protiv Adventista.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Super.

Zato ce i taj lazni Adventista s tobom na sud.

A Adventisti su na rukovodecem nivou protiv abortusa.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Pokušati prikriti istinu o subotarskom kasapljenju nerođene djece divljački lažući protiv katolika i Katoličke crkve, isto je kao gasiti požar benzinom. Taj će požar uvijek proždrijeti lažova.

Rekao član crkve koja je osnovala konclogore za decu. Klala ih, mučila, izgladnjivala.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Koliko znam, informacija je "da je oko 200 Katolickih svestenika i casnih sestara ucestvovalo u zlocinima ubijanja dece, Srba, Jevreja, Roma... u Hvrvatskim konc logorima smrti"
 
Natrag
Top