Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506

Uuu, pile moje od tebe ovakve bi i ja mogo glavu da izgubim a kamoli zombiji. Ovo ti je neka mnogo fina i skupa oprema. A oklen ti pare za ovoi?

Prvobitno napisala Crvendac_011
Marsovka
, nemam ništa protiv, sve muške od sad pa nadalje šaljite kod mene test ili overu testa. Pyca ću sad malo da pošaljem kod Kalimerčice da proveri novu opremu, ako deluje na njega, na zombove će k'o grom. A kad ga Kalimerčica propusti kroz šake, doći će i tebe da proveri, jer nam se nešto ne eksponiraš mnogo, a zna se kakve mi treba da budemo.

Prvobitno napisala Mars68
Draga Crvena
što se tiče ovu probu, pošalji druga Pyc-a, al' na tvoju odgovornost.
Ne garantujem da će ga vrnem u komadu!:acute:
Druže Pyc ako pretekneš, nemoj mlogo da izveštavaš, znaš da se malko stidim!:red:

A vas dvije da pitam; pa jel vidite vi da to ubavo, plavo, čupavo, simpatično, pradivno, nježno muško stvorenjce ima dušu i emocije. Pa kako imate srca i duše govoriti samo o testiranju koje više liči na rodeo ili koridu kada to ubavo, plavo, čupavo, simpatično, pradivno, nježno muško stvorenjce vapi za malo nježnosti i ljubavi. Njemu ne treba poništavanje vlastite samobitnosti kroz rvanje grčko-rimskim stilom sa nekom od vas, nego punoća i uzvišenost duha kroz čin vođenja ljubavi. Nešto što nadograđuje i oplemenju i duh i tijelo, nešto što afirmiše emotivnu stranu muškarca i izdvaja ga i razlikuje od rasplodnog bika ili objekta samo namijenjenog zadovoljenju i smirivanju ženskih hormona.

Istina ja sam sve svoje skromne potencijale stavio u službu AZPokreta, spreman sam da izdržim i 1000 testiranja ako treba, jer ja sam patriota i beskompromisni borac... jel... da tako kažem. Sve za Pokret!

Ajd sad dajte mi nešto da čalabrcnem, izaberite koji komad od rebara i vrata, malo francuske salate i koju pečenu papriku. Ogladnio sam od patriotizma.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
A vas dvije da pitam; pa jel vidite vi da to ubavo, plavo, čupavo, simpatično, pradivno, nježno muško stvorenjce ima dušu i emocije. Pa kako imate srca i duše govoriti samo o testiranju koje više liči na rodeo ili koridu kada to ubavo, plavo, čupavo, simpatično, pradivno, nježno muško stvorenjce vapi za malo nježnosti i ljubavi. Njemu ne treba poništavanje vlastite samobitnosti kroz rvanje grčko-rimskim stilom sa nekom od vas, nego punoća i uzvišenost duha kroz čin vođenja ljubavi. Nešto što nadograđuje i oplemenju i duh i tijelo, nešto što afirmiše emotivnu stranu muškarca i izdvaja ga i razlikuje od rasplodnog bika ili objekta samo namijenjenog zadovoljenju i smirivanju ženskih hormona.

Potpuno si u pravu druže! Neću više nikad!:red:
Što se mene tiče, ovim si pokazao prave vrednosti, kao i to da se ispod razuzdane spoljašnjosti i dugog jezika krije osećajna muška duša. :yea:Što je ujedno i najvažniji test!

Što se tiče AZ aktivnosti obaveštavam vas da sam, jutros rano, ubila 2 (i slovima: dva)
šalterska zomba... pogledom!:?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Svaka čast, draga Marosvka, i svaki ti dao! ;)

A ti Pyc, samo bre nešto kukaš. Ako ovako nastaviš, više te nećemo ni testirati, nijedna od nas. Kakva bre osećanja, kakva nežna muška duša i ostale gluposti, ti si bre AZ borac, a mi tvoje koleginice i saborke, ne očekuješ valjda od nas da te gledamo k'o nežno muško stvorenjce??? To ne biva! :acute:
Svako od nas je emotivno odan samo i jedino AZ pokretu, sve ostalo je čisti fizikus, nema veze s osećanjima, i nemoj Rekontra i Equus da te čuju, da ne izletiš iz AZ. Već smo i za ovakve razuzdane aktivnosti bile opominjane, a to nam je jedina razonoda kad nismo na dužnosti. Uživaj dok i to možeš da dobiješ, i nemoj mnogo da se buniš, bolje ti je. Marsovka je nova, pa ne zna, ali Kalimerčica i ja dobro znamo kakva su pravila ponašanja ovdI!

Nego Kalimerčice, daj već jednom te torte, pa da se polako razilazimo... evo svi već polako počinjemo da bulaznimo... :girl_wacko:wacko
Sve bre pijano, pa proradila osećanja, a Joca dete sam juri zombove po Kaluđerici, i Crazy nam se lomata po tereni.
Daj još kolače, pa da nam Pyc skuva po jednu sikterušu, treći dan kako smo ovde, stvarno je već dosta. :girl_sigh:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Za nežnu mušku dišicu, Pyca :
images

Za sve ostale:

torta-jk.jpg


images


images


tweety-torta.jpg


pobednicka-torta_47.jpg


i malo kolačića...

images
images
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Uh što su dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...
Draga, sve su dobre, ali singerica je :yea:! Moj favorit!

Pyc, daj nam sad jednu dooooooooobru kaficu, pa da se razilazimo, dok još možemo da stojimo na nogama.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pozdrav dame, kako ste? PYC-a nema pa vam ja donio kafe. Stvarno ste se pokazale u kuhinji nema šta. Brdo kolača napekle, vrijedne ste bile. A i Pigi vidim na mene misli, tortu mi donijela.

2it6hqh.jpg


Kalimerčice opet si ringešpil dovukla, onaj prošli zamal me glave stajo, deset dana sam proljev imao. Hvala ti što na mene misliš.

Vidim i moj prijatelj Krejzi vas je pohodio, to je pravi iskusan borac, ilegalac prekaljeni, admiral južnomoravske flote.

A admiral Re se nešto ne javlja zadnjih dana a baš sam mislio da ga sretnem pa da prebacimo koju pametnu.

Pozdrav novim članovima i sa srećom da im bude. Ima tu materijala, pravi borci će da budu oboje samo malo da se uhodaju, tek su počeli.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ekvuse dragi, pa sve za tebe! Nedostaje mi tvoje gunđanje i zvocanje:), ;),:blum3:,:yea:. Deder poradi na tome da te ima više i češće a ne da samo zombi imaju tu privilegiju! Baš smo te se uželeli jako.
Sedaj na ringišpil pa dok ima!

Koza nostra,no pasaran i tako to
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Kalimerčice draga, zombovi mi ništa nisu mogli,
al ti će da me dokrajčiš sas tortu i kolači!:lol:
Znaš kol'ko volim da pravim krugove? Kako da odolim?:vorred:

Koj da pije opet Domestos?shout
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kalimerčice draga, zombovi mi ništa nisu mogli,
al ti će da me dokrajčiš sas tortu i kolači!:lol:
Znaš kol'ko volim da pravim krugove? Kako da odolim?:vorred:

Koj da pije opet Domestos?shout

Ma šta te briga! Mezi ti polako i na tenane (valjda se tako piše). Dok ima, ima da se vrtimo kolko god treba i u trouglovi i u krugovi.

PS

Merix sanitar mnogo bolji od domestos a i jeftiniji-provereno.

AJd odoh da otrsim ovog zomba što mi već dva dana ovde testeriše pod prozor kad je kućni red.
Ima da ga malo :butcher: i :dwarf:, pa će mu ovo:fuck: bude i drvca i potpala i cepkanje .
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Kakvu kafu kuva drug Equus! Svaka čast! :yea: :welcome:
Sutra će da mu se zahvalim lično!
Možda da ne pijem ova agresivna sre'stva???:thinking:
Ajd' udri Kalimerčice draga, ako treba pomoć viči!!!:aikido:Dolazim odma' !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top