Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pigi moš me zvat kako ti drago, i PYC i Rus i Prc, sve mi odgovara. Žao mi što i ti nisi bila da me testiraš pa da vidimo čija kubura bolje opaljuje.

28hllow.png

trie.jpg


Evo dušo martini stiže, vidim da ti je potreban. Sve ti se nešto smješalo u glavi od silnog spremanja juče.
Al nema veze, zato imaš mene da pripazim. Draga precrto sam halucinacije i priviđanja, sad je sve u redu. Ljubim te.

P.s. A sad je meni jasno što mi govna izlaze upakovana kad kenjam... gumenjaci.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Hvala za piće, dušice draga. Da te još jednom pohvalim kao domaćina. Svaka čast! Na sve si mislio, pa i na naše fiziološke potrebe. Nemam reči. Kad stiže sve ovo da spremiš?
A za ono što si mi cenzurisao odgovor, to ćemo da se pitamo kasnije... ;)
'Ajd živeli! :drinks:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Druže Pyc, vidi šta sam ti kupila!:D
Prigodan poklon za inauguraciju!:wink:
25ana52.jpg

A, šta kažeš?
Da nikad ne budeš usamljet! :lol: I da se zna koji si i čiji si!
Crvena draga, malo je Ministar od kujnu. Ti si Boginja od kujnu!
A sad odo na treći krug... Prvo pogačice s čvarci pa sve ostalo!:heat:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Hvala, draga, al' ne moraš da žuriš. Kod nas sva slavlja traju bar po tri dana, pa možeš da rasporediš da se ne prejedeš, mada smo svi alavi, pa do kraja bude svašta... :-D
'Ajd' živela ti nama još duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo, i utepavala zombove zajedno s nama još duže! ;-)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala Mars68
Druže Pyc, vidi šta sam ti kupila!:D
Prigodan poklon za inauguraciju!:wink:
25ana52.jpg

A, šta kažeš?
Da nikad ne budeš usamljet! :lol: I da se zna koji si i čiji si!
Crvena draga, malo je Ministar od kujnu. Ti si Boginja od kujnu!
E fala ti đe čula i ne čula. Baš mi taka treba, crna, ne moram je prat bar nedelju dana. Ove bijele ne volim nikako, sve se na njima vidi prvi dan kad ih obučem.

Boginja je ona od nečeg drugog, ima par zanimljivih talenata. S koje god strane da je gledaš pametno izgleda... a sa zadnje... genije.:lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kalimerčice draga mogla bi da svrneš po mene?:buba_phone:

Naravno, podrazumeva se. GdI da ideš sa čarapicama i štiklicama na prosklavu - peške? Ne ide...Ja rekoh Rekontri da ga povezem ali on pobeže glavom bez obzira. Nit a nit b. Samo nestade čovek. Šta mu je :???:, pojma nemam :dntknw:, a baš super vozim, majke mi.:vorred:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Naravno, podrazumeva se. GdI da ideš sa čarapicama i štiklicama na prosklavu - peške? Ne ide...Ja rekoh Rekontri da ga povezem ali on pobeže glavom bez obzira. Nit a nit b. Samo nestade čovek. Šta mu je :???:, pojma nemam :dntknw:, a baš super vozim, majke mi.:vorred:

Pa đe si ti mala, nema te cijeli dan. Imal onih torti što sam reko? Nemoj da Crvenu opet smaram i za torte. Vidiš da već bulazni i priča nebuloze o meni, sve zbog umora.

Šta ima u tvom reonu? Ti reče da ćeš nabavit niovu opremu, mislim čarapice, haltere, bruseve. Ajd pokaži se da procjenim kakav efekt će imati na zombove.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Naravno, podrazumeva se. GdI da ideš sa čarapicama i štiklicama na prosklavu - peške? Ne ide...Ja rekoh Rekontri da ga povezem ali on pobeže glavom bez obzira. Nit a nit b. Samo nestade čovek. Šta mu je :???:, pojma nemam :dntknw:, a baš super vozim, majke mi.:vorred:

Drug Rekontra gaji izvesne sumLJe u vezi sa svim i svačim! Ne znam šta mu je!:dntknw:
Jedino da pristanem da me ponovo stresira, pardon, testira.:lol:

A ti draga što voziiiiiiiiš! Tako niko ne vozi. Zdravo pošle i zdravo došle!
Nego, vidiš kako nas je drug Pyc dočekao! Napravi Crvena od njega domaćina dok si rek'o keks!
Od sad sve muške kod Crvene na prevaspitavanje.
Tako treba druže Pyc!:yea:
Ajd' sad zdravo, pa sutra da se nastavi!
(stigla sam tek do vruće jaretine... treći put :red:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
.Ja rekoh Rekontri da ga povezem ali on pobeže glavom bez obzira. Nit a nit b. Samo nestade čovek. Šta mu je :???:, pojma nemam :dntknw:, a baš super vozim, majke mi.:vorred:
Što me teraš da lajem...
Prilog 1.
Autoput Beograd-Niš, zastoj saobraćaja, lančani sudar, 14 vozila

Auto-put%20Beograd-
womenfixcarqs2.jpg


prilog 2.
Beograd, Kalenić pijaca, zgražavanje i podsmeh prolaznika

images


prilog 3.
Valjevo, eko pumpa

quatriemeplace6cp.jpg


Herceh-Novi, kej

images


Nemoj više. Sve ima svoje granice... Koliko si koštala pokret i sliku o njemu-ćuti!

Drug Rekontra gaji izvesne sumLJe u vezi sa svim i svačim! Ne znam šta mu je!:dntknw:
Jedino da pristanem da me ponovo stresira, pardon, testira.:lol:

A sve sam čekao da se i ti javiš... Snimila je kamera i tebe na testu! to što te nisam prijavio zahvali beloj suknjici! :lol:

578256-xs.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top