Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pa đe si ti mala, nema te cijeli dan. Imal onih torti što sam reko? Nemoj da Crvenu opet smaram i za torte. Vidiš da već bulazni i priča nebuloze o meni, sve zbog umora.

Šta ima u tvom reonu? Ti reče da ćeš nabavit niovu opremu, mislim čarapice, haltere, bruseve. Ajd pokaži se da procjenim kakav efekt će imati na zombove.

Nova oprema izgleda ovako:
Pogledajte prilog 5354

Ovo u kaFezu je specijalno i namenski za Ekija, a može i za Pigicu:

Pogledajte prilog 5355

Ukoliko nešto posle te dve izelice ostane poslužite se i vi.

A torte, čekaj bre Pyc, to dolazi na kraju :D. Smiri se!
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Te me pak...

Ete i mene...Još mrdam a onolko sam se napatio pa razne vukojebine i s bulumentu zombovsku...Izušivan sam po celo telo ko pačvork...sorry
Vidm neki smo poginuli, neki smo preživeli a neki smo se odali na blagoutrobije "u se na se i poda se"...A neki smo se i preimetovali...
Jebeš ga tako je kad se namloži administracija, hartijokratija i ostala bratija...
Stanje na terenu ili slikovitije iskazano, sranje na terenu, je godža dramatično...Deprimirajući broj na raznorazne manifestacije tipa bostanijade, projade, kupusijade, kosidbe, vinski berbe i ostali nazovi ratarsko/voćarsko/kuvarski gingebali se tolko namložili da ne mož čovek da gi obiđe a kamoli da o nji izveštava...O dejstvovanju na utamanjivanu da ne lomotim...Nema teotrije...Treba ni taka ratna mašinerija da će budžet da ni ispuca totalno...Budžet je debalansiran do bol, a da ga pa rebalansiramo nemamo od kud...:(
Da potepamo organizacioni odbori na ovi performansi, treba ni cirka 4 iljade polkilčeta od litar kobrovaču i to samo da gi omamimo, beli luk podivljao s cenu pa nije više za masovno tamanenje, a za letve (i to neokrajcovanje zbog radi štednju) za dotepuvanje treba ni da posečemo pola balkanska šumskih gazdinstava... :dntknw:
Bem ti, poludemo od rapsodiju promovisanja kojekakih privredno/poljodelskih uspeha na državu nam i lokalne samouprave, da sam na mah pomisleo da se krećem i delujem u neku državu ukrštenu od japan, norvešku i holandiju...
Izvinjavam se što ne mož dođem na ovu našu proslavu jer mora ispustim niz Dunav, pobiveni zombovi od Smederevsku jesen (zna se da kod nas sva govna na kraju završe u razni slivovi dal jadranski dal cnomorski dal egejski sve jedno) i da operacionalizujem delovanje na narednu lokalnu skaradu...
Ovi što će paradiraju ponosno, ne da diram s moju udarnu ekipu, jer si oni bar to što manifestuju i rade, ne palamude ko državni i lokalno-samoupravljački zombovi...
Odo da šaram plan delovanja po topografske karte uz naš iskonski pozdrav
NO PASARAN !!! :yea:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Crazy, lepo što si se bar javio, već smo počeli da se brinemo živ li si. Će ti pošaljemo po malko od sve što si 'oćeš po Kalimerčicu, ako bude mogla da vozi posle, ako ne, ko bude najtrezniji, dovozi i nju i sve ostalo. Pa gde bez teb' da prođe sve ovo? Al' dobro, ne dolaziš iz opravdani razlozi. ;)

Kalimerčice dušo, će poneseš na Crazyja malo đakonije, ne ide, čovek se lomi po teren, a da i ne vidi ništa od ovo. A nova oprema ti je prva liga, svaka čas'! :yea:

Marsovka, nemam ništa protiv, sve muške od sad pa nadalje šaljite kod mene test ili overu testa. Pyca ću sad malo da pošaljem kod Kalimerčice da proveri novu opremu, ako deluje na njega, na zombove će k'o grom. A kad ga Kalimerčica propusti kroz šake, doći će i tebe da proveri, jer nam se nešto ne eksponiraš mnogo, a zna se kakve mi treba da budemo.

Equus
se ne javlja, prošli put nam je otvorio račun da obnovimo garderobu i da ne nosimo kineski bofl, nadam se da će opet. Nešto nam zombovi pocepali u borbi, nešto se izlizalo od silnog pranja, eto Kalimerčica i ja malo obnovile po nešto, al' malo je to, trebalo bi još. Al' Eki nam se ne javlja, nadam se da je dobro. :dntknw:

Pyc, čuo si, posle Kalimerčice, ideš da proveriš i Marsovku. Sve ti je jasno. I gumenjake nemoj da gutaš da i njih prepadaš da se daviš, k'o mene ono veče. Kad ponovo dođeš kod mene, stvarno ću da ti objasnim za šta služe, al' nam međusobno to ne treba, naši smo, verujemo jedni drugima. ;)

A ti Rekontra, ostade li mi nešto od auta ako si sve ovo proš'o? Kukuuuuuuuu, ako mu nešto fali, ima da te košta k'o Svetog Petra kajgana, znaš li ti kako se nabavljaju delovi za oldtajmere?! Ma ima novi da mi kupiš! :beee:

'Aj živeli! :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Dragi moji,

Na Crazija ću si obavezno ponesem od sve po malko. Taman poso da nam on ostane takav izubivan i izušivan bez jedenje i pijenje.
Ne znam samo kud se deo Eki sas džeparac i čekovi :(:vorred:.
Nadam se da ga nisu ujeli zombovi ili zombovka neka otrovna. Meni se javio ovaj naš mačak
Pogledajte prilog 5640 i poslao malko Pogledajte prilog 5641 za prvu pomoć, dok ne stigne Pigi ili Eki sas njinu isporuku.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Jel su se zavrsili sa poslovima pa da vas pitam hocete li samnom u sumu zombija
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Joco, sedi, 1.
Jesam ti lepo rekla da pročitaš šta smo pisali a ne da tako lupetaš k'o Maksim?! wacko2
Alo, bre, dete, kakvi POSLOVI, PROSLAVA je u pitanju, a kad slavimo, slavimo po 3 dana najmanje. :acute:
Idi sam u šumu pošto bolje nisi ni zaslužio. :beee:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Joco, sedi, 1.
Jesam ti lepo rekla da pročitaš šta smo pisali a ne da tako lupetaš k'o Maksim?! wacko2
Alo, bre, dete, kakvi POSLOVI, PROSLAVA je u pitanju, a kad slavimo, slavimo po 3 dana najmanje. :acute:
Idi sam u šumu pošto bolje nisi ni zaslužio. :beee:
Idem i ako umrem umro sam casno.Ja cu sam ubiti saint germana.Otisao sam.Obavestivu vas o svakoj novoj informaciji.

Dodato posle 31 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ufffff stigao sam i poubijao sam 20 zombija vec a zamalo da me ujede 12 zombi.Eto sta se desava bez ikoga da mi pomogne
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
A sve sam čekao da se i ti javiš... Snimila je kamera i tebe na testu! to što te nisam prijavio zahvali beloj suknjici! :lol:

578256-xs.jpg
E druže Re da sam znala da suknjica deluje na početku testerisanja, ovaj, testiranja!!!:stupid:
Nego, da ti kažem nešto. Opet si u'vaćen u prevari.

Na tom mestu imam tetovažu u čas' svetlog lika i dela velikog vođe i borca

2sb4voi.jpg


Al' sad odoh na aperaciju (il' na amputaciju) da je skinem!:blum3:

Draga Crvena što se tiče ovu probu, pošalji druga Pyc-a, al' na tvoju odgovornost.
Ne garantujem da će ga vrnem u komadu!:acute:
Druže Pyc ako pretekneš, nemoj mlogo da izveštavaš, znaš da se malko stidim!:red:

Kalimerčice
drugarice prenesi moje pozdrave na druga Crazy!
Idem sad da ubijem 5-6 Zombova (od toga bolje spavam):dwarf:

 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ništa se ti, draga moja Marsovka, ne brini. Pyc će malo da kuka, al' može taj svašta da izdrži. Valjda zato što skakuće i danju i noću, pa je u formu. A na to što kuka, ič ne obraćaj pažnju nego sad testiraj malo ti njega. Ako na njega deluje sve to što imaš, za zombovi će da budeš grom! A Pyc će se oporavi, ič se ne brini.
Do sad je najgore prošao Raznosač, mesec dana je bio u bolnicu kad je testirao Damu, al' i on prežive. Ovaj je u bolju formu. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hvala draga Crvena (nikako nemam dovoljno hvala :cry:)!
Ako ti tako kažeš mogu samo da verujem!:yea:
Nego moram da te obavestim, zbog moju Marsovsku narav!
Drug Pyc je dragocen!:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top