Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E uspeo sam da uzmem 1 kristal al sada se branim samo macem mozete li mi dati malo municija za kalasnjikov
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kakvu kafu kuva drug Equus! Svaka čast! :yea: :welcome:
Sutra će da mu se zahvalim lično!
Možda da ne pijem ova agresivna sre'stva???:thinking:
Ajd' udri Kalimerčice draga, ako treba pomoć viči!!!:aikido:Dolazim odma' !

Baš mi je milo da ti se sviđa moja kafa. Koja god je do sad probala moju kafu pohvalila me (osim par izuzetaka). Dođi sutra, skuvaću ti još jednu.

Kalimerčice draga ja sam ti sigurna mušterija za ovaj ringešpalj, nemaš brige. I ne silazim sa njega dok se sve ne obrsti. Evo, neću ni da gunđam, sve mi je potaman. Baš mi je milo što misliš na mene. Odmah mi nekako toplo oko srca...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Evo, neću ni da gunđam, sve mi je potaman. Baš mi je milo što misliš na mene. Odmah mi nekako toplo oko srca...
Nije ti to od miline i reči koje ušima prijaju, to ti je si*a upala u kafu! :D:D:D
Nemoj da se ljutiš dragi prijatelju, to mi je od preteranog druženja sa ženama, nema ovde muškog da se čovek ljudski ispriča, tek neko u prolazu! A žene k'o žene, samo pričaju o kuvanju i o onoj stvari, te se u zadnje vreme najviše izdivanim sam sa sobom! A i jure me neki zombiji iz prošlosti, koje sam trebao daaavno da potamanim, te se u zadnje vreme najviše bakćem sa njima, pa i nešto nemam vremena! Još malo, pa ću i ja sa Jocom u šumu da skupljam kristale, dotle je došlo... sorry
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Nije ti to od miline i reči koje ušima prijaju, to ti je si*a upala u kafu! :D:D:D
Nemoj da se ljutiš dragi prijatelju, to mi je od preteranog druženja sa ženama, nema ovde muškog da se čovek ljudski ispriča, tek neko u prolazu! A žene k'o žene, samo pričaju o kuvanju i o onoj stvari, te se u zadnje vreme najviše izdivanim sam sa sobom! A i jure me neki zombiji iz prošlosti, koje sam trebao daaavno da potamanim, te se u zadnje vreme najviše bakćem sa njima, pa i nešto nemam vremena! Još malo, pa ću i ja sa Jocom u šumu da skupljam kristale, dotle je došlo... sorry

Mogao si i da nas poliješ hladnom vodom... Isto bi bilo...:blum3:
Čekaj samo da ti dođu drugarice Crvena i Kalimerčica! :lol:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pusti ga, Marsovka, staro gunđalo Re, naš'o još starije gunđalo Ekija, pa sad pokušava nešto da nam natrlja noseve što smo ono što jesmo. Aha.
Nego Eki nešto ne reaguje, od kad se ponovo popeo na ringešpalj, sve mu potaman, ništa ga ne zanima.
Navići ćeš se već i ti na njih, vole oni to tako s vremena na vreme, samo što nijedna od nas više ne obraća pažnju.

Nego, da čujemo nove izveštaje sa terena. Šta se dešava po vašim okruzima?
Krenem ja sinoć u nabavku, kad iskočiše dva zomba iza mog auta. Bilo je jedno: "Banzai", obojica su zaradila po štiklu pravo u čelo, i pala na mestu mrtva. Malo sam ih gurnula u stranu da mogu da isteram auto, a kad sam se vratila, vidim, na tom mestu ostale samo fleke. Spontano sagoreli. :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Dragi Joco, mi ne radimo i ne zanimaju nas kristali. Nas zanima samo krtinka i konkretno.yes3
Dobro ja pravim otrov za titana i sam cu skupiti 3 kristala i stvoricu nebeske stepenice i doci cu na nebo i ubiti saint germana i to ce biti kraj ove cele avanture jer kada ga ubijem svi zombiji ce umreti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top