Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Drug ministar Re je škrt na rečima... Zabrinuta sam mlogo!sorry:thinking:sorry:thinking:
Samo vas posmatram! Kao i sve organizacije i pokreti koji su nastali u vihoru jedne plemenite ideje i uzvišenih ciljeva, tako i mi klizimo u lenjost i prosečnost! Zar je bilo teško pozvati saborce na rođendan? Skupo? Komplikovano? Neizvodljivo? Šta? Stiskaš se, a bili smo ti dobri kad si trebala da se učlaniš... :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Re, šta ti je? Da te nije možda neki zomb ujeo pa si dobio temperaturu?
'Ajd' još samo kaži da te ni kod Pyca sutra niko nije pozvao a mi danima spremamo slavlje.
Ne preteruj, Marsovka je položila ispit, sad je ravnopravan član i nema više maltretiranja. :acute:

Društvo, pošto rano ujutro imam nekog posla na terenu, poslaću po Pycu sve što sam spremila, za slučaj da na slavlje malo zakasnim. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Cuo sam o saint germanu nesto sada je on bog ljudi postao je 29 avgusta.Sada ga nemozemo zaustaviti
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ništa ne brini, Re, pozajmiću ti auto

Animation41.jpg

pošto ja sutra dolazim ljutom makinom. ;)

motorcycle.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ništa ne brini, Re, pozajmiću ti auto

Pogledajte prilog 5327

pošto ja sutra dolazim ljutom makinom. ;)

Pogledajte prilog 5328
A sta cemo sa saintom on je postao bog kako cemo ga zaustaviti?Onje bog nemrtvih.Moramo da razgradimo plan kretanja do planine Elektra ja znam puuut evo da vam obljasnim
Znam put do 3 kristala koja trebamo naci i doci do mesta gde se pojavljuju stepenice do neba 1 je u samome srcu vulkana elektra da bismo stigli tamo moramo prooci sumu zombija ko ce samnom na najopasniji put na svetu jer mi moramo spasiti svet ko je hrabar?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top