Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hvala vam puno drugari! Baš ste me obradovali!thnks:air_kiss:

Drugarice Crvena nikad nije kasno. Samo da znaš, ne znam nikog ko tako lepo i sa uživanjem iskače iz torte!:curtsey::air_kiss:

Druže Pyc, što se tiče brojanja, do 40 će da brojim kako treba a od 40 unazad (68 nije godina proizvodnje). Tako sam rešila.:lol::air_kiss:

jl2u83.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Mars, ja sam davno prestala da brojim godine na taj način. Evo trenutno imam 3 godine i 8 meseci... :-D

A ti Pyc, ja stvarno više ne znam šta da ti kažem. Bez teksta sam. :zip:
Al' ako ti je stvarno tako teško, eto, oteraću muža u treću smenu sutra, a ti, dođi na kaficu... :blush2:

Kafica.jpg

Ali od sad do sutra uveče nemoj da jedeš beli luk, molim te, inače ću da :bad:, i od "kafice" ništa! :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
U poslu smo, draga. Lepo od tebe što si bar svratila (drago mi je da ti se dopalo ;-)).
Kako kod tebe napreduju pripreme za subotu?

Sve u šesnajes! Sve se odvija po planu.

Nego, toliko sam se zamesila da nisam stigla Marsovki da čestitam dan R! Duboko se izvinjavam i već 20 minuta pevam DIVAN DAN, DIVAN DAN da se iskupim. A torta ti je božanstvena!!! mmmmmmmmmm!!! Svaka čast!

Jednim okom pratim akcije, jednim posmatram Pyc-a, samo ga gledam...! Uz to moram malo i oko zimnice da se pozabavim, zbog radi vitamini i minerali.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hvala Kalimerčice draga!thnks
Ovde je bilo svašta. Izgleda je Crvena preduzela neke mere kad je drug Pyc u pitanju.triniti
Malko je bio razuzdan. :diablo:
Najeli smo se i opili a tebe i druga ministra nema. Stalno pogledam na sat. sorry
Znala sam da si se bavila nekim državničkim poslom (držanje varjače itd.)!wacko2
Dobrodošla ti nama!:air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Hvala Kalimerčice draga!thnks
Ovde je bilo svašta. Izgleda je Crvena preduzela neke mere kad je drug Pyc u pitanju.triniti
Malko je bio razuzdan. :diablo:
Najeli smo se i opili a tebe i druga ministra nema. Stalno pogledam na sat. sorry
Znala sam da si se bavila nekim državničkim poslom (držanje varjače itd.)!wacko2
Dobrodošla ti nama!:air_kiss:

Jao, na poslu sam bila i mnogo mi je žao što sam propustila neke važne momente trenutaka sa Pycom....wacko2 Njemu se izgleda malo smućkalo i zavrtelo u glavi od ovog silnog skakutanja. :?Sva sreća, pa ste bile tu vas dve da ga disciplinujete i vratite u stvarnost.:yea:
Ministar se verovatno sprema za sutrašnju tezgu, ponestalo nam finansija, mora po nekad i da se radi, na žalost.
Najnovija vest je da se Crezi javio sa krstarenja, pristaje u luku za vikend pa će podneti izveštaj. Ajd sad, žurim neko mi zvoni.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala Crvendac_011
A ti Pyc, stvarno se nisam tome nadala od tebe.
E pa za tvoju informaciju, "onaj moj" je zamenio smenu, tako da noćas ne radi. :blum3:

A s tobom Pyc ću morati da obavim neke ozbiljnije razgovore na PP, verovatno u tri oka (2 moja, i jedno tvoje).

5297d1284655234-prirucnik-za-odbranu-i-zastitu-od-zombija-2wdx2dz.gif


Raspravićemo mi to privatno. Auuuuuuuuuuuuu... razumem ja da ti voliš sa drugarima da podeliš sve, ali sad ga malo pretera.

A ti Pyc, ja stvarno više ne znam šta da ti kažem. Bez teksta sam. :zip:
Prvobitno napisala Kalimercica

Jednim okom pratim akcije, jednim posmatram Pyc-a, samo ga gledam...!

Jao, na poslu sam bila i mnogo mi je žao što sam propustila neke važne momente trenutaka sa Pycom....wacko2 Njemu se izgleda malo smućkalo i zavrtelo u glavi od ovog silnog skakutanja. :???:Sva sreća, pa ste bile tu vas dve da ga disciplinujete i vratite u stvarnost.:yea:
Prvobitno napisala Mars68

Ovde je bilo svašta. Izgleda je Crvena preduzela neke mere kad je drug Pyc u pitanju.triniti
Malko je bio razuzdan. :diablo:
_________
1pdkc2.gif


Crvena dušo, dolazim na kafu, molim te da budeš nježna, ja sam nevin, kao nevina djevojka (virgo intacta). Neću bičeve, lance, lisice, moraš biti pažljiva sa mnom.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pyc, dušice moja draga, kako možeš javno da lažeš da si nevin, kad smo te već i Kalimerčica i ja propustile kroz šake? :acute:
Nego dobro... obzirom da si nešto ucaklio očima ovih dana, otkad si video onu scenu kod mene, oprostiću ti i biću nežna. :angel:

betty-boop.jpg

Nadam se da od sinoć nisi jeo beli luk... :bad:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prvobitno napisala Kalimerčica

Najnovija vest je da se Crezi javio sa krstarenja, pristaje u luku za vikend pa će podneti izveštaj.
Super, baš lijepo. Obradovala si me.

A ti Pyc, ja stvarno više ne znam šta da ti kažem. Bez teksta sam. :zip:
Al' ako ti je stvarno tako teško, eto, oteraću muža u treću smenu sutra, a ti, dođi na kaficu... :blush2:

kafi.jpg


Ali od sad do sutra uveče nemoj da jedeš beli luk, molim te, inače ću da :bad:, i od "kafice" ništa! :acute:



ogkpye.jpg


Idem ja da se malo uredim prije nego što krenem do nje.
osr94w.gif
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Izvini, zaboravila sam da si virgo intacta. :-D
Taj deo ću morati praktično da ti objasnim.

A ratluk ćeš da dobiješ... ako zaslužiš. :flirt:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top