Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Malo sam patrolirala. Izgleda da su zombovi obezglavljeni. Tj, umro im je vođa. U toku je borba za vlast i vodeću poziciju. Jedan oće i da se ženi.

Idem ja opet u špijunažu a vi za to vreme pogledajte snimak s terena:

Nemoj da to čuju zjoca i njegov alter-ego saintgerman, opet će da prave cirkus po temi!!! :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Neki su namirisali, neki nisu... Hvala svima i izvol'te!thnks

2eujr6a.jpg


Ali, pre svega...
Drugovi i drugarice saborci, ne brinite, znam ja šta je red!:lol:
rbaclg.jpg


I još nešto...

n6x1u9.jpg


i za one koji vole...

zo9xz6.jpg


Ajd živeli!!!:drinks:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
E lepo, Marsovka, rekoh im ja da se ovih dana za klopu obrate tebi, ja sam juče uveliko krenula da spremam za subotu, nadam se da ću stići sve da završim, pošto je Pyc zakasnio sa materijalom, al' dobro, ako bude trebalo, zovem te u pomoć za mešenje. ;-)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
U poslu smo, draga. Lepo od tebe što si bar svratila (drago mi je da ti se dopalo ;-)).
Kako kod tebe napreduju pripreme za subotu?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
******** I Z V J E Š T A J **************

Dana 15. septembra 2010. godine u 05h i 48 minuta izveo sam samostalnu akciju koja je imala za cilj eliminaciju zombi subjekata okupljenih na partiji pokera u stanu na 2 spratu zgrade u ulici Sisoja Pizdića br. 9. Zbog prirode same akcije koja je zbog iznenadne i vanredne situacije izvedena bez prethodno izrađenog i odobrenog plana, taktičko operativni dio akcije je morao da se razrađuje u hodu i zavisio je od trenutne situacije na terenu i bazirao se na lićnoj procjeni trenutne situacije.

Sam završni dio operacije je započeo u 05h i 43 min. upadom ramenom kroz zaključane vrata stana poslije čega je uslijedio munjevit napad podrigivanjem i dahtanjem po zbunjenom i unezvjerenom protivniku. Poslije 2 minuta od početka rafalnog podrigivanja izvedenog uz sadejstvo pojedinačnog dahtanja po svakom subjektu ponaosob, na podu su ostala 3 mrtva zombija dok su dvojica skokom kroz zatvorene prozore uspjela da pobjegnu.

Trupla se dekapitirana, glave usoljene i fotografisane.

Prilog: fotografije ___________________Potpis:
2r215js.jpg



1zg935y.jpg



Poslije uspješno okončane akcije sam se zaputio do Crvene noseći 20 kg čvaraka. Došavši do njene zgrade izvadio sam iz gepeka džak sa čvarcima i uputio se prema njenim vratima. Vrata su bila tet-tek otškrinuta što je izazvalo moju sumlju pa sam ih oprezno gurnuo i ušao na prstima u predsoblje. Tiho sam spustio džak sa čvarcima pored tri džaka oraha koji su se tu nalazili, osluškujući i zagledajući oko sebe. Odjednom mi se učini da kao iz daljine čujem njen predivan, milujući alt. Zvuke je dolazio iza zatvorenih kuhinjskih vrata. Pažljivo prislonim uvo na vrata hvatajući za kvaku. Glas joj je bio povišen ali još uvijek nisam mogao da razaberem o čemu govori. Brinuo me je povišen ton i brzina kojom je govorila. Sasvim lagano pritisnem kvaku i vrlo malo otškrinem vrata. I tada sam ih ugledao, bili su mi okrenuti bočno i nisu me primjetili.

Shvatio sam tad da su to riječi ljubavne, izgovorene u zanosu, a sve viši ton njenog glasa je nagovještavao eskalirajuću ekstazu i njen skori klimaks. Krotko i ženstveno je stajala na sredini prostorije sa plamenom u širom otvorenim očima, plamenom koji neodložno vapi za vatrogascem iz njenih snova, koji je u dominantno muškom stavu klečao pred njenim nogama saginjući se povremeno do samog poda, pripremajući svoju opremu za gašenje njenih razbuktalih vatri. Čvrst i nepokolebljiv mačo stav kakav mogu imati samo zreli i iskusni muškarci poslije najmanje 5 godina bračnog života, dodatno je rasplamsavao njenu već dobrano naraslu želju, pretvarajući je u neobuzdani vulkan strasti i vrišteće potrebe. Svjestan reakcije koju njegova muževna pojava i autoritaran stav izaziva u njenom, slatkim strujama ispunjenom tijelu, hladnokrvno je nastavljao svoju igru dominacije uživajući u sve višim i višim tonovima njenog glasa koji se gotovo pretvarao u vrisak.

--------
24br9s1.gif

Kao paralisan sam buljio u njih dvoje, širom razrogačenih očiju sa oklembešenom donjom vilicom, zijajući u scenu koja se upravo odigravala pred mojim očima, scenu nadahnjujuće bračne idile, ljubavnika potpuno zanesenih sobom u zaboravu za sav ostali svijet i zbivanja oko njih.U svojoj ljubavnoj igri, prepuni strasti i želje za onim drugim, u ovim trenucima bili su sami na svijetu.

Prenuo sam se u trenutku i vrlo tiho, na vrhovima prstiju izašao iz stana i zgrade. Čudna praznina mi je ispunjavala grudi, osjećao sam ogromnu rupu u duši vozeći se polako prema Centru. Osjetio sam se suvišan, svetost braka i ljubav su odnjeli pobjedu. Opet sam prazan i sam ali ne i izgubljen.

Moram pod hitno da nabavim par kila bijelog luka, domaćeg. Onaj uvozni, kineski, nije nizašta. Borba protiv zombija je dala novi smisao mom životu. Bar s te strane se osjećam ispunjen.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Druže Pyc baš si se potrudio oko ovog izveštaja.:yea:
Kakva predanost (AZ pokretu, Crvenoj, Kalimerčici...)! Svaka čast!
Ajd' se sad posluži da bidneš u punoj snazi za subotu!

Drug ministar Re je škrt na rečima... Zabrinuta sam mlogo!sorry:thinking:sorry:thinking:
A žene zmajevi sve umeju! A tek kad podviknu!:hysteric:

Odoh sad da brojim godine:hi:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Druže Pyc baš si se potrudio oko ovog izveštaja.:yea:
Kakva predanost (AZ pokretu, Crvenoj, Kalimerčici...)! Svaka čast!
Ajd' se sad posluži da bidneš u punoj snazi za subotu!

Drug ministar Re je škrt na rečima... Zabrinuta sam mlogo!sorry:thinking:sorry:thinking:
A žene zmajevi sve umeju! A tek kad podviknu!:hysteric:

Odoh sad da brojim godine:hi:


Ma šta ih imaš brojat, sad si 69-o, jednu godinu starija a i bolja ti je cifra, vjeruj mi, znam šta pričam.

Hvala za čast slavljenice.


2i8hf02.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Draga Marsovka,

00157.jpg

ali, još nisam skroz zakasnila, pa ću iskoristiti priliku da se iskupim, iskočiću iz torte!

images.jpg

Srećan ti rođendan, dušice draga i da se još duuuuuuuuuuuuuuuuuugo družimo i zajedno ubijamo zombove. :air_kiss::air_kiss::air_kiss:


A s tobom Pyc ću morati da obavim neke ozbiljnije razgovore na PP, verovatno u tri oka (2 moja, i jedno tvoje).

2wdx2dz.gif

Raspravićemo mi to privatno. Auuuuuuuuuuuuu... razumem ja da ti voliš sa drugarima da podeliš sve, ali sad ga malo pretera. Čini mi se da ćeš ovaj dole što se klanja da budeš ti, kad te pozovem na dodatno testiranje, pošto ti se jezičina mnogo opustila, svašta pričaš ovih dana, mislim da će ti biti potrebno da malo obnoviš gradivo. yes3

Odoh dalje da mesim, narode antizombijevski...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top