Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pyc, mnogo si se izbezobrazio, mi te pohvalile i dale ti titulu, ti odmah počeo da naređuješ.
Šta je bre, drage moje drugarice i saborke, s ovi muškarci? Prvo onaj alavac Rekontra svašta nešto tražio od sirote Marsovke, i na kraju je nije istestirao, sad se ovaj Pyc osilio, auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...


E baš ako si im rekla! Osilili se baš! Daj ovo, donesi ono, umesi to, zakuvaj tamo, zaprži onamo, smotaj vamo, pini ovde... Bolje bi im bilo da si vode red kako se ponašaju jer u hranu se mož uživa a mož se i nastrada.:acute:

Marsovka ne bi trebalo da ima pomoćno mesto, nego neko stalno, glavno. Jer, ako je izdržala peglanje živci kod Rekontru, onda vala zaslužuje najviše funkcije. E se sećate kako su jadne Pigi i Dama muštrane od istoga Ministra od preferans?

Ja predlažem mesto ministra za oporavak i rekreaciju.

Što se spremanja tiče, sve može osim da se puter stavlja u vanilice! Mora isključivo mast. A mora i šam rolnice da se dodaju u repertoar.

Poslala sam telegrame Ekvusu i Creziju, pa će da vidimo dal može da stignu na proslavu. Crezi je na krstarenju a Eki na terenu, u ilegali, proučava zombovske tajne planove, će vidimo za šta kad podnese izveštaj.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Mlogo sam bila zabrinuta oko ovo testiranje al' sad mi je palo kamenje sa srca!
'Fala svima !thnks
Samo još drugarice da me prime u kujnu, pa da vidite kako koristim varjaču
(i za mešanje i kao ubojito oružje)
ly2hh.jpg
:aikido:

Crvena vraćam Raznosača u komadu, nema da brineš!:yea:
Kalimerčice 'fala ti ko bratu za ovo predlaganje, čas' mi je!:yahoo:
Namirisala sam Zombove! :dwarf:Vrćem se brzo!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Rekontra, Bogu fala pa si se konačno pojavio, već sam htela da šaljem Raznosača da testira Marsovku umesto tebe.

Kalimerčice nema da brineš, Pyc će večeras da mi donese mast za vanilice, već sam mu rekla sve, nije mu pravo što mora on da dolazi, al' što se mora nije teško. Da vi'š kako se odma' pokunjio, nema, mora sa njima oštro.

A ti Marsovka, mLogo mi je drago što si prošla testove, kakav je Rekontra, ovo još i nije bilo tako strašno. Da znaš šta je Dama morala da prođeeeeeeeeeeeeeee...
Prihvatam Kalimerčicinu ideju da ti o'ma damo stalnu poziciju i titulu.

dobrodosla.gif ti nama, draga! :)
Za varjaču ima vremena, ionako ih sve hraniš ovih dana, tako da možeš eventualno da napraviš dve mere princes krofni, mož' da nam zafali slatko.

Odoh da se odmorim, od večeras počinjem da mesim. ;-)
Će se vidimo kasnije...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mlogo sam bila zabrinuta oko ovo testiranje al' sad mi je palo kamenje sa srca!
'Fala svima !thnks
Samo još drugarice da me prime u kujnu, pa da vidite kako koristim varjaču
(i za mešanje i kao ubojito oružje)
ly2hh.jpg
:aikido:

Crvena vraćam Raznosača u komadu, nema da brineš!:yea:
Kalimerčice 'fala ti ko bratu za ovo predlaganje, čas' mi je!:yahoo:
Namirisala sam Zombove! :dwarf:Vrćem se brzo!
Hvala svima! A tebi Re koji si se toliko žrtvovao i namučio, trpeo i odricao, tebi ništa? Pa dokle će majku mu u ovoj zemlji uvek najvredniji i najpošteniji nailaziti na zatvorena vrata, a sve druge loše ljudske osobine isplivavati kao vrline? Kad će se jednom reći taj i taj je za nešto zaslužan, umesto onog čuvenog: "ja sam..."?! I onda se ljudi pitaju zašto najsposobniji odlaze? Kad će se rad i poštenje ceniti i adekvatno vrednovati? Zato nam tako i ide... :blum3:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Saborci moji i saborkinje upravo sam dobio informaciju da je za večeras sa početkom u 21h, u zatvorenim krugu organizovana poker seansa na kojoj uz neke domače poznate zombi lidere gostuju i dva poznata zombi imena iz inostranstva.

Zbog važnosti eliminacije istih a u nemogućnosti da izvedemo timsku sinhronizovanu akciju, odlučio sam se na samostalno djelovanje. U tom smislu sam izvršio neophodne pripreme i pojeo vijenac bijelog luka. Maksimalno dejstvo unešene količine očekujem u narednih 7 - 16 časova kada će izmjerljive serumske vrijednosti anti-zombi toksina iz Allium sativuma dostizati najveću koncentraciju.

Nenadano iskrsla prilika je zahtijevala urgentno djelovanje i ja sam postupio u skladu sa tačkom 18. stav 2 "Pravilnika o načinima djelovanja u uslovima vanrednih situacija" i tač. 6. st.4 "Pravilnika o upotrebi borbenih sredstava i tehnike" a koji nalažu neodložno djelovanje i definišu upotrebu bijelog luka u ovakvim situacijama.

Stoga vas obavještavam da zbog novonastale situacije večeras nisam u mogućnosti da krckam oraščiće i meljem čvarke. Noć pokera uobićajeno traje do zore pa jedino mogu obećati da ću kod Crvene biti oko 7 ujutru ukoliko zadatak ne obavim prije roka.

Prim. autora
Ovaj dio je PYC-ovo intimno razmišljanje. Postavljen je iz razloga dramske dinamike teme i nije podložan citiranju i daljem komentarisanju učesnika u temi. Dakle on ustvari i ne postoji. Kada dođete do ovog dijela, prekinite čitanje a ako to ipak omaškom učinite zaboravite da ste ga pročitali.

2zggjs8.png
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Re, čoveče, napisa politički govor, jesi ti bre normalan? Bolje se odmori malo od testiranja, pa briši u akciju. Kad u subotu zasednemo, dok mi završimo slavlje ima opet da nam se namnože zombovi.

A ti Pyc, stvarno se nisam tome nadala od tebe.
E pa za tvoju informaciju, "onaj moj" je zamenio smenu, tako da noćas ne radi. :blum3: Ima sutra ujutro zajedno da krckate orahe i meljete čvarke, jer ja danas nemam materijal, pa ništa ne mogu ni da počnem da radim... a za "ono" drugo, povremeno "testiranje", će da vidimo... nem' ništa bez Raznosača. Onaj radi i ćuti, i pita "jel' treba još"? A ti... kao 'oćeš, a posle se žališ da Kalimerčica i ja "ločemo benzin umesto vode"... će da razmislimo dal' će te angažujemo i za druge stvari, il' će da dobiješ da pereš sudove posle slavlja. :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
A ti Pyc,će da razmislimo dal' će te angažujemo i za druge stvari, il' će da dobiješ da pereš sudove posle slavlja.

Će pere, vala, posle ovaj reč što je razmišljao u sebe! :fool: Će pere i sudovi i veliki veš. Koj će bre fleke sa stolnjaci da trlja i da sve to posle uštirka i ispegla, sestro brate Crvena. Pa ON. Eto mu sad.... ni Ekvus mu bolju kaznu ne bi smislio.

A posle, za desert, ima i usisivač da provoza, Kolko tek da zapamti kako treba da razmišlja AZ član! eeee:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
E sestro slatka, svaka ti je zlatna i svaki ti se dao!

Hvala draga, da ti se vrati :).;-)

Malo sam patrolirala. Izgleda da su zombovi obezglavljeni. Tj, umro im je vođa. U toku je borba za vlast i vodeću poziciju. Jedan oće i da se ženi.

Idem ja opet u špijunažu a vi za to vreme pogledajte snimak s terena:

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Hvala svima! A tebi Re koji si se toliko žrtvovao i namučio, trpeo i odricao, tebi ništa? Pa dokle će majku mu u ovoj zemlji uvek najvredniji i najpošteniji nailaziti na zatvorena vrata, a sve druge loše ljudske osobine isplivavati kao vrline? Kad će se jednom reći taj i taj je za nešto zaslužan, umesto onog čuvenog: "ja sam..."?! I onda se ljudi pitaju zašto najsposobniji odlaze? Kad će se rad i poštenje ceniti i adekvatno vrednovati? Zato nam tako i ide... :blum3:

Praviću se da ovo nisam videla!:girl_hide:

Ako sam ikad sumLjala (kajem se)sorry u druga ministra Rekontru,
sad sam se uverila kakva je to veličina!
Kako me je samo bodrio za vreme testiranja, dok sam utepavala one Zombaće.
Ljudi, nemam reči!:zip:

jb6wpi.jpg


Kakav je to drug, saborac i pre svega čovek na mestu. Pun životne mudrosti i snage!!!wacko2:red::blush2:
Pravi je... ma...
jock.jpg
Druže ministre Re Hvala!!!:curtsey:

Drugarice samo kažite šta treba! Ako treba da se mesi - da mesim, ako treba da bijem -bijem, ne pravim pitanje!:lol:

Još bi vas samo molila da budete malo blaže kad je drug Pyc u pitanju. Nije lako kad si novi.
Skače po ceo dan i još ste ga i vas dve propustile kroz šake!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top