Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Što da vrati? Gde bre da vrati? Ne valja se, gre'ota od Boga! Nek' ostane ovaj put, a za sledeći neka se malo bolje pripremi! Svi znamo da prasići nisu ništa kad se o'lade... :blum3:
A ti skakutavi nemoj više davati takve ishitrene izjave, koje mogu da štete pokretu i njenim članovima! Čekaj samo da te Equus dohvati, imaš i ti da doneseš nešto sa ražnja... ;)


Preporuku i diplomu za prvi dio testa sam dobio. Napisala prije nego što je otrčala na pijacu. Piiše:

Za uspešno položen prvi predkvalifikacioni test iz predmeta "Rasturanje inokosnih ženki zombija"

Ocena: dovoljan (2)

Ništa ja ne mogu više donjet, izgleda da sam i ražanj sinoć negdje izgubio... ne vidim ga uopšte.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ništa ja ne mogu više donjet, izgleda da sam i ražanj sinoć negdje izgubio... ne vidim ga uopšte.

Uvuci stomak! :lol::lol::lol:


:lol::lol::lol:, e ministre svaka čast za ovaj reč! A i plavodlaki mladić je zaslužio svaku pohvalu i priznanje :). Što jes, jes.

Za početak 2, ali to je samo kolokvijum bio, ima vremena, ne jadikuj, do kraja testiranja doguraćeš ti do 10-tke sigurno.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Za početak 2, ali to je samo kolokvijum bio, ima vremena, ne jadikuj, do kraja testiranja doguraćeš ti do 10-tke sigurno.

Samo kolokvijum!? Jel vi ovde trenirate astronaute ili borce protiv onih sporohodajućih klatećih kreatura? Doguraću ja do Hitne ako se nastavi ovim tempom do kraja testa. Kakve ste vi žene... đe će vam duša?

Cijeli sam dan juče guto onu "Zlatnu maku", orahe, med, Vijagru cuclo ko bombone, sve za dvojku.Ako sam ja sa ovolkim pripremama dobio dvicu, šta tek treba da uradi onaj za 10? Taj sigurno telepatski svlači ženama gače i grudnjake čim se pojavi u dometu od 300 metara.

Možel ikako dva da ne odgovaram? Meni dosta dvojka...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Cijeli sam dan juče guto onu "Zlatnu maku", orahe, med, Vijagru cuclo ko bombone, sve za dvojku.Ako sam ja sa ovolkim pripremama dobio dvicu, šta tek treba da uradi onaj za 10? Taj sigurno telepatski svlači ženama gače i grudnjake čim se pojavi u dometu od 300 metara.
Saznaćeš kad dođe raznosač, on je drugi deo testa, usmeni... :D:D:D
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Neka, neka, to je bio samo test, da vidim kako stojiš sa živci! :D Hteo sam malo da probudim bunt i inat kod tebe, a ti odma' "napravi spisak"?! Treba da se boriš, nema popuštanja! Lupi šakom o sto i kaži dosta bre više tvog zajebavanja! Šta ćeš ako te zombovi napadnu? 'Oćeš odma'sve da im daš? :blum3:

Što da vrati? Gde bre da vrati? Ne valja se, gre'ota od Boga! Nek' ostane ovaj put, a za sledeći neka se malo bolje pripremi! Svi znamo da prasići nisu ništa kad se o'lade... :blum3:
A ti skakutavi nemoj više davati takve ishitrene izjave, koje mogu da štete pokretu i njenim članovima! Čekaj samo da te Equus dohvati, imaš i ti da doneseš nešto sa ražnja... ;)

E baš bi i ja da dođe drug Equus, pa da te nauči kako se dočekuju novi članovi!:blum3:
Drug Pyc je bio svedok, sve si ruke širio da uzmeš ...
Da mi isprobaš živci jel'? :-x
Ako sam pala s Marsa, nisam sišla s uma!
Ja reko da se ne svađam zbog starih dana, al od stare slave se ne živi.
Htela sam da zovem drugaricu Crvenu da i tebe testira sa onaj lukac,
da te nije neki Zomb, daleko bilo, ujeo!:alien:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Nije njega zomb ujeo, draga naša Marsovka, nego se mnogo osilio jer mu kolega u poslednje vreme nema. Re, sram te bilo, postao si mnogo alav. :evil:

Elem, narode moj antizombijevski, položi Pyc i drugi deo, pojede sve što sam mu spremila, uz to i dva venca belog luka, 5l kobrovače i kad je ispraznio sto upita: "Imal' još malko belog lukca"? Da ne veruješ! Mislim da me je ovako do ssda oduševila samo Piggy-ca, šta je ta pojela i popila, pa to je bilo za priču.
U svakom slučaju, za drugi deo ispita, dobio je jaku 4-ku (čistu 5-icu je do sada dobila samo Piggy, ona je i sada ipak bila bolja), tako da do sada ima (2+4) 6 poena.
Sad malo drema (valja se, posle onolike klope), pa kreće u akciju. Ako do sutra donese dokaz da je ucmekao bar jednog zombija, dobiće još 4 poena i postaće ravnopravan član AZ pokreta. Ako ne donese, neka kupi pinkle odavde, nije nam dorastao. :acute:
Mada, koliko sam uspela da ga upoznam, ovo će mu biti najlakši deo testa. Vidim da se na prvi najviše žali, kao izmorila sam ga, sve ga boli... eeeeeeeeeee... a ja mislila da je bolji od Raznosača - bolji, al' za malo. Ipak će Raznosač ostati naša "nada, uteha i spas", taj se nikada, ali NIKADA nije požalio. Čak ni kad ga je Dama poslala u bolnicu.

Idem da budim Pyca da se sprema za borbu, dosta sam ga dvorila, još od sinoć je ovde.
Čekamo izveštaj u toku noći, dragi moji.

Koza nostra! No pasaran!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top