Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Aaa, 'vataš na patetiku i tražiš saveznike... Dok sam voz'o koturaljke ćutao sam, sad je došlo vreme da naplatim to! :D Pa da si donela 100g kafe, pa da te čovek dočeka k'o najrođenijeg, a ti ne, odma' vraćaš! Ruke u džepove i 'oću pos'o! Dobro si ti "dete", al' ajd' malo to pokaži... :blum3: Kad sam te zvao ovde, ti si rekla "neću sa primitivcima", šta je sad??? :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Jooooj kad čovek ode u ministre!?
A kad sam onomad donela prase i jagnje???:hysteric:
kai7op.jpg


Il si me pomešao. Pa jes', otkud ti znaš pored tolikih?:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prase i jagnje... K'o da si u Crveni Krst donela džak brašna i flašu ulja... Pa ko bi se sećao??? Daj nešto da se priča, spominje, da pamtimo uz logorsku vatru i pričamo unucima... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Druže Re, sve ti je oprošĆeno! :lol: (i umetnički život).
Napravi spisak da se ne svadjamo. :zip:
Sramota, narod gleda!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Prase i jagnje... K'o da si u Crveni Krst donela džak brašna i flašu ulja... Pa ko bi se sećao??? Daj nešto da se priča, spominje, da pamtimo uz logorsku vatru i pričamo unucima... :blum3:

Pa šta bi ti, da vola ispeče i još neku šušku pride?

Druže Re, sve ti je oprošĆeno! :lol: (i umetnički život).
Napravi spisak da se ne svadjamo. :zip:
Sramota, narod gleda!

Mala dobro ti je ono, i previše si donijela. Uzmi ono jedno prase i vrati ga nazad.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Dakle, narode, Pyc je položio prvi deo ispita noćas. Koliko vidim, koristio je šansu da, dok sam ja bila u kupatilu, proveri jel' ovde sve u redu. Vrlo pohvalno.
Dobro se držao i kako mi se čini, dolaziće on po još. Ne znam da li zato što je ipak bio na ispitu pa se trudio više, ali noćas je nadmašio i Raznosača, i evo ga, još uvek skakuće, kaže da može još. Videćemo... ;-)
Odoh ja u nabavku, nestalo mi belog lukca za drugi deo ispita, nisam smela odmah da mu dam, da mi ne presedne prvi deo.
A ti Pyc, navuci gaće i sedaj za sto, eto mene brzo s pijace. ;)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Puške ne pomažu, Nenade. Rekoh ja tebi da malo prelistaš prethodne strane pa da se onda javiš. Imamo mi oružje, treba nam ljudstvo. Ali ništa dok ne pogledaš o čemu se ovde zapravo radi, prema tome, vrati se na početak, pa čitaj, ili odustani...
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Dakle, narode, Pyc je položio prvi deo ispita noćas. Koliko vidim, koristio je šansu da, dok sam ja bila u kupatilu, proveri jel' ovde sve u redu. Vrlo pohvalno.
Dobro se držao i kako mi se čini, dolaziće on po još. Ne znam da li zato što je ipak bio na ispitu pa se trudio više, ali noćas je nadmašio i Raznosača, i evo ga, još uvek skakuće, kaže da može još. Videćemo... ;-)
Odoh ja u nabavku, nestalo mi belog lukca za drugi deo ispita, nisam smela odmah da mu dam, da mi ne presedne prvi deo.
A ti Pyc, navuci gaće i sedaj za sto, eto mene brzo s pijace. ;)

Joj, majko moja... šta uradi od mene. Šta li tek radi onim jadnim zombovima? Ko da mi je kosti mljela, svaka me dlaka boli. I sad odleprša na tu pijacu ko da je cijelu noć remi igrala a ne... sve skakuće i pjevuši.

Uhhhh... šta ću sad jadan ja? Ako me još jednom vako istestira, mogu me samo s nogama naprijed odavde iznjet.

Ajd, bar je dobru kafu skuvala... uh, što boli, sunce ti ebem!

A kaki sam sinoć momak bio... još se ja sredio upicanio, opro uši, podrezo nokte... sve.

Vid sad na šta ličim.

zx6vkw.gif
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Druže Re, sve ti je oprošĆeno! :lol: (i umetnički život).
Napravi spisak da se ne svadjamo. :zip:
Sramota, narod gleda!
Neka, neka, to je bio samo test, da vidim kako stojiš sa živci! :D Hteo sam malo da probudim bunt i inat kod tebe, a ti odma' "napravi spisak"?! Treba da se boriš, nema popuštanja! Lupi šakom o sto i kaži dosta bre više tvog zajebavanja! Šta ćeš ako te zombovi napadnu? 'Oćeš odma'sve da im daš? :blum3:
Pa šta bi ti, da vola ispeče i još neku šušku pride?



Mala dobro ti je ono, i previše si donijela. Uzmi ono jedno prase i vrati ga nazad.

Što da vrati? Gde bre da vrati? Ne valja se, gre'ota od Boga! Nek' ostane ovaj put, a za sledeći neka se malo bolje pripremi! Svi znamo da prasići nisu ništa kad se o'lade... :blum3:
A ti skakutavi nemoj više davati takve ishitrene izjave, koje mogu da štete pokretu i njenim članovima! Čekaj samo da te Equus dohvati, imaš i ti da doneseš nešto sa ražnja... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top