Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
E ovako. Ja ću starim saborcima koji su u ljutU borbU zaradili holesterol i trigliceridI da smislim nešto brzo za oporavak, da vas bacim na dijetu jedno nedelju dana, ali ovi novi moraju da prođu sve što su prošli i ostali, inače prijema nema. Da ne bude k'o sa Zjocom drugi put, kad je morao da jede tegove i beli lukac, mislim da im je to gore nego čvarci, slaninica, prasetina i ostale đakonije.

Prema tome, dok traje konkurs, mi matori će se lečimo, će da angažujemo i Equusa, taj svašta zna, petlja mi se malo i u Zdravlje (pravi se pametan, kao razume se u alternativnu medicinu), pa će on da nam smisli nešto za čisTenje krvni sudovi, ja ću se pobrinem za dijetu, a vi malci, spremajte se za najgore holesterolno-trigliceridne muke koje možete da zamislite, jer samo tako mož' da se uđe u AZ pokret.

Koza Nostra! No pasaran!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
TO sesto brate! Tako govori AZ Ministar!

Znala sam da ima ko nama sudove, mislim krvne, da izvida! ŽIVELA MINISTARKA od kujnu i od alternativnu medicinu. (Ova moja tradicionalna ič ne valja.)

Koza Nostra! No pasaran!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Brate gospođo, kakva dijeta? Popićemo kakvog deterdženta, da "izgrize" te sudove (gledaš li ti reklame, mr. Proper, pronto &Co) , a za jelo spremaj kao šejk iz Emirata kad ženi sina jedinca!
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Izvol'te onda narode, navalite, pa da se vraćamo u borbu!

a287f4cae1d145cc5411898a90e391a3.jpg Food on table Jpeg_full.jpg images a.jpg images.jpg

Evo nečega i za piće, pa birajte...

beer_taps.preview.JPG

I na kraju kafica, da mi ne zaspite posle klope. :)

kafai.jpg


kafaii.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Mogul ja, mogul ja, mogul ja, ja znam vozit helikopter. Ajd testirajte me, testirajte me, oću i ja.

Sve sam pročito, sve, sve. Ja bi da me ova, always a lady testira.
Đeš me testirat?

Znam i ja u tu alternativnu medicinu, samo bijelog lukca pasite svaki dan po dvije glavice, sve će da pročepi. Tako ja radim.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pa obzirom da mi koleginica nema, i moraću sve sama da odradim. Na PP ćeš da dobiješ adresu gde da se pojaviš večeras, pa ako preživiš noć i "pokažeš se" (ali pazi, Raznosač nam je svima podigao kriterijume), onda idemo dalje.
Sve onako k'o na slici gore, plus jedno dva prasenceta,dva venca belog luka (biće dosta), i bar 2l kobrovače. Spreman?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Pa obzirom da mi koleginica nema, i moraću sve sama da odradim. Na PP ćeš da dobiješ adresu gde da se pojaviš večeras, pa ako preživiš noć i "pokažeš se" (ali pazi, Raznosač nam je svima podigao kriterijume), onda idemo dalje.
Sve onako k'o na slici gore, plus jedno dva prasenceta,dva venca belog luka (biće dosta), i bar 2l kobrovače. Spreman?

Uh šefce, uhhh.. Al si me obradovala. A, jel mogu ja prvo da rasturim tog Razarača il kako se već zove pa onda žemske, pa tek onda da popasem tu test ranu i piće. Mislim tako bi mi bilo lakše... jel... I na pismenom kad dobiješ tri zadatka, rješavaš kako ti je lakše... mislim...ako može tako...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Raznosač je naša "nada, uteha i spas", rezerva i za borbu i za neke fine stvari (pranje sudova, velikog veša i sličnog, sve po potrebi), prema tome, njega čuvamo.
A ti ćeš tri zadatka da dobiješ, prvo večeras tamo gde sam ti rekla na PP, pa sutra za stolom, a posle klope ideš da ucmekaš svog prvog zombija. Kad sve to završiš, možeš da postaneš ravnopravan član.
Odoh ja sad da se odmorim i osvežim, pa te čekam večeras... mislim, da mi dođeš na testiranje, jel'? ;-)
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Raznosač je naša "nada, uteha i spas", rezerva i za borbu i za neke fine stvari (pranje sudova, velikog veša i sličnog, sve po potrebi), prema tome, njega čuvamo.
A ti ćeš tri zadatka da dobiješ, prvo večeras tamo gde sam ti rekla na PP, pa sutra za stolom, a posle klope ideš da ucmekaš svog prvog zombija. Kad sve to završiš, možeš da postaneš ravnopravan član.
Odoh ja sad da se odmorim i osvežim, pa te čekam večeras... mislim, da mi dođeš na testiranje, jel'? ;-)

A to večeras? Ode se ja odma plahnut, a i nokte moram podrezat. Mislim... za to testiranje. Da se malo uljudim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top