Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nisam želeo da zvuči zlobno sa moje strane .... Žao mi je što je tako delovalo. U neku ruku i meni je krivo da se jedna ovakva tema ugasi .... Ipak je Legenda Foruma čovek koji ju je pokrenuo a iz razloga više što nije sa nama, smatram da bi se tema trebala obnoviti po svaku cenu.

Stoga, radite, primajte, testirajte, radite sve što je potrebno samo da pokret AZ ponovo zaživi ....
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Dragi moji i drage moje,

Od prevelike posvećenosti borbi sa zombovi desilo se da smo potkačili malko holesterol i trigliceridi. Kako je to veoma opaka opasnost po krvni sudovi (koji vole da grickaju ovde neki vampiri, da ih ne imentujem), došlo se do duvara tj. car je doteran do duvara i sg se nema kud!

Draga Crvendaćice, ministarko naša, prevrći svi mogući recepti što znaš i ne znaš, i kako god znaš i umeš opravljaj saborci inače neće nas baš razlikuješ. Svi će počnemo da ličimo na Pigicu. Dragu, dragu Pigicu.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
DakleM, konkurs ostavljamo otvorenim do kraja septembra, ima tu kandidata, neki se sramežljivo boje da se sami prijave, sede danima u čekaonici i skupljaju hrabrost (ovo se odnosi na Zonkija, on je nekako "nedovršen", te oće kaki-te neće kaki, te ja eventualno bih ako njega eliminišete...:D). Ako mali Jovan ode, mi smo u velikim kadrovskim problemima, faliće nam ljudi oštrog oka i bistrog uma, koji ne nose pelene, već grizu do kraja! Šteta što nema kandidatkinja, da ih malo propitamo, onako, baš ozbiljno... :blum3:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top