Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Nit' se ko prijavljuje, niti se stari oglašavaju. Bratija se razbežala, a zombovi krenuli u akciju. Narode antizombijevski, ovo više nema smisla, nešto hitno mora da se preduzme, il' ćemo na kraju i mi završiti na njihovoj strani. :-(


Ups, sad vidim komentar.
Nenade, moraćeš da pročitaš mnogo prethodnih strana da bi shvatio. Ako si zainteresovan, kreni da čitaš, pa ako se odlučiš, moraš da prođeš test. Takav je princip.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Izvini nisam pratio temu pa za sta da se prijaljujem
Mi imamo udruzenje za borbu protiv zombija i trazimo od 1 septembra nove clanove jel hoces da se prijavis.

Nit' se ko prijavljuje, niti se stari oglašavaju. Bratija se razbežala, a zombovi krenuli u akciju. Narode antizombijevski, ovo više nema smisla, nešto hitno mora da se preduzme, il' ćemo na kraju i mi završiti na njihovoj strani. :-(
Ja sam ubio 4 zombija danas.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
Naravno da se prijavljujem evo mog oruzja:

ist24771315swordcrosssw.jpg
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Bravo Joco, svaka čast! ;-)

A ti Nenade, drago nam je da vidimo i nekog novog u temi, ali moraćeš da sačekaš da se i ostali oglase, pa da te bacimo na testiranje... :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Sta ce biti na testiranju???



Pogledaj malo prethodne strane pa ćeš videti... testiraju te prvo starije članice kao mupko, a onda dolaziš kod mene, ja sam ti "ministar od kujnu", pa ako prođeš sva "maltretiranja" silnim đakonijama tipa čvarci, prasetina, beli lukac i torte, i preživiš sve to, onda možemo da pričamo o članstvu u anti zombijevskom pokretu. Videćemo, u poslednje vreme nam nema Milenčice, ali mislim da bi Piggy mogla da se pojavi, pa da te ona prvo "propusti kroz šake". ;-)
Polako, nemoj da si nestrpljiv. Pogledaj prvo u šta se upuštaš.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Kako stvari stoje teško da ćete ove sezone uspeti. Izgleda kao da vam je opala gledanost, a? ;) Šalim se malo. Ali, takođe, vidim da nemate uspeha kao nekad bar što se navalice novih članova tiče i kako kaže Betty, nema ni onih starih. Koliko sam ja shvatio, ključne tačke su vam Milenčica i Kalimerčica, donekle i Dama daje svojom aurom smisao ovom pokretu a ja ni jednu od njih, izuzev Dame, odavno nisam našao na Forumu. I naravno, bez starca nema udarca, što znači da će bez Piggy teško nešto od vas da ispadne.

Žao mi je ako sam vam upao u sistem ali morao sam da ubacim koju ....
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pa nisi morao tako zlobno, Bleki. Jeste da smo se malo osuli, ali ima još vremena, ljudi bili na odmorima...
Ako nam se ne vrate, pa dobro, lepo smo se igrali, a sve ima svoj kraj.
Ovo, u svakom slučaju, ostaje jedna od najposećenijih i najkreativnijih tema na forumu, što se za retko koju drugu može reći.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top