Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ja glasam za ovog poslednjeg! Ovog u bele gaće! Volim kad muško ima čiste gaće a ovaj vidi se prošao onaj kurs "aće-za bele gaće"! A opšte je poznato da zombovi ne vole ništa što šljašti pa kad im ta belina blesne u oči odmah će da se razotkriju!

Nego, taj "gaćan" kakv je đak? Nemoj da je ponavljač! Samo odlikaši! I da svi prstići rade...
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
2v9b4hf.jpg



mmmmm....šta reći!!!!!!! Ja glasam za ovog šeširdžiju:). Dakle Pigice, svaka čast!

Nego ljudi, zombe su krenuli u napad na potpuno nepredvidiv način. Napadadu komputere, napali su i moj i ....crko je, jadan.... (javljam se iz komšiluka).

Međutim, pošto se Pigica potrudila da nađe ovog šeširdžiju, odoh ja da ga isproveravam, sledi raport!

Smrt Zombema, sloboda narodu!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Samo jedete, balavite, trućate i tražite nešto za zadovoljenje niskih pobuda! A zombiji došli do foruma! Čuj do foruma-zaposeli forum, infiltrirali se, preobukli, našminkali, i sad dele savete za borbu protiv zombija! Treba organizovati male grupe, i napadati ih na sitno, sa svih strana, da se izgube i ne znaju ko je neprijatelj, jer za frontalnu borbu nemamo ni ljudi ni sredstava... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Šeširdžija je proveren! Može da se rabi. Devojke , navalite

Re potpuno si u pravu. Zombe su se namnožili i maskirali. Videla lično! Oprez, oprez, oprez...To je za sada jedina taktika. žMoram da idem, isteruje me komšiluk sa kompa.

Drž` te se!
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Joj, narode, AZ pokreta, pa šta ste se tako umusili, samo pod 'ladovinu i noge gore. E, evo mene vratih se sa teškog zadatka. Nekoliko dana sam pratila zombajeve i pogledajte šta sam otkrila
elton-john-with-baby.9125.jpg


Počeli su da se razmnožavaju neverovatno brzo. Moramo da delamo što pre da se ne namnože kao mravi. Moramo smisliti taktiku za uništavanje. Ima neko neki predlog?
 
que te vayas con el viento, como siempre
LEGEND
Učlanjen(a)
30.07.2009
Poruka
5.276
Daj da se dogovorimo pa skembamo jocu, mislim da se neće mnogo otimati... :blum3:
Eh moj druže, davno je to trebalo da uradimo, još kad smo vršili ispitivanja sa AZ serumom..trebalo je to odmah..u korenu, niko se nije nadao da će opet da se zarazi...i postane još gori..čak je i ime promenio, mislio je da će to iskusnim AZ borcima da promakne, ehhhh sorry

..."Idemo u rat, da se bijete! Neki ćete da poginete, ali neki ćemo i da se vratimo!" :blum3:
Samo mala ispravka kolega, mnogi ćete da poginete

Idem kume kući, dosta je bilo...
Nema odmora, dok traje obnova ... vrći se kud si poš'o sa cvetom u kosi ???
Šta to vidim, nestalo kobrovače jel'? Da raspalimo drugi kazan, a - ne nema više humanog oružja, a koliko vidim ni tehnike Mata Hari i Lilit nisu više delotvorne...ipak ćemo koristiti one druge, dokazano delotvornije ;)

Sta ste se ucutali ajde zivlje malo
eh zjovane, zjovane :roll: ... čitaj: COSA NOSTRA !!!

No pasaran !

ps. Damo žao mi je što pre nismo imale priliku da se upoznamo, saborci će ti objasniti ko sam ja, a ti vidim, već si postala iskusan AZ borac, šta drugo reći nego - čestitam i tebi, ali i instruktorima :acute: nadam se da te nisu mnogo mučili :roll:

cosa nostara! no pasaran!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne mogu da ostavim saborce na delu, kad pročitam ovoliku količinu energije i optimizma! "Siva eminencija" AZ pokreta se vratila, krajnje je vreme da se organizujemo i počnemo da tamanimo gamad! Predložio bih jedan konkurs za nove članove AZ pokreta, da nastavimo borbu naših saboraca koji su herojski dali svoje živote za plemenitu ideju! Da damo ljudima mesec dana da se dokažu, pa kad u septembru svi budemo na okupu i vratimo se iz pojedinačnih misija-izaberemo najbolje!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ajoj!!!!!!!!!! Pa šta je ovo sa forumom? Grozno izgleda! Skroz amaterski i balavački. Ajoj, ajme meni i kuku, a i lele Boga mi!!!!
Fuj, fuj, fuj!

Ne sviđa mi se NIŠTA, od A do š!

STRAŠNO:girl_sad: STRAŠNO suicide2STRAŠNOsuicide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top