Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ps nešo sam mislila draga moja Pigi da ti napraviš onako jednu audiciju ili tender-render ili kako se već to zove za Raznosača 2! Mi, Crvendać, Kalimerčica i ja (a može i ova Damica ako joj Re dozvoli, ipak je ona njegov rejon tj đak) tvoje drugarice ćemo da budemo pomoćni članovi žirija i tebi na pomoć... Šta misliš?

Ja se apsolutno slažem, Milenčice.
Piggy dušice, imaš li nekoga u vidu za Raznosača br.2?
Može i neki vodoinstalater... ;-)

Ju, konačno nešto pametno i vrlo potrebno za nas koje na svoja nejaka ženska pleća iznosimo sav teret i pritisak ove borbe. Mi žene taj pritisak herojski izdržavamo, al nekako nisu pleća mesto gde volimo da ga osetimo. Znate.., jelte... na šta mislim.

Ja sam već provela neka istraživanja al mi nekako bilo neprijatno da ja opet nešto predlažem po tom pitanju da ona dva muška namćora ne bi graktala. Milenčice i Crvena jedva sam dočekala vašu inicijativu.

Ko što rekoh ove sam lično proverila i bodovala u sklopu mog projekta koji nosi ime "Želim i vatromet i zemljotres u isto vreme" koji je osvojio prvo mesto na konkursu raspisanom od ženskog nezavisnog udruženja " Žene nemažene - Vratimo smešak na žensko lice"

Pa evo, pogledajte pa glasujte. Moje utiske i druge osetljive detalje o svakom kandidatu ću da vam pošaljem na PP, svakoj.

10efuvo.jpg

2v9b4hf.jpg

33a5lxz.jpg

2zi3j14.jpg

2r4511k.jpg

sdzkvp.jpg
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Uh! Odličan izbor, draga.
Ja glasam za prvog i poslednjeg, mada, kad malo bolje razmislim, neka svi oni ostanu kao honorarni saradnici AZ pokreta, nikad se ne zna za šta sve mogu da zatrebaju. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ma ljudi moji, to su sve zombovi, ojadili nečije kupatilo pa nakačili pločice na sebe! Sve je to laž i obmana sa ciljem da se upecate i zauvek postanete rob vlastite žudnje! Pogledajte ljude na ulici, čoveka pored sebe, da li liče na ove plastikanere? Oni za nešto da zatrebaju? Jedino da tresu orahe... :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ma ljudi moji, to su sve zombovi, ojadili nečije kupatilo pa nakačili pločice na sebe! Sve je to laž i obmana sa ciljem da se upecate i zauvek postanete rob vlastite žudnje! Pogledajte ljude na ulici, čoveka pored sebe, da li liče na ove plastikanere? Oni za nešto da zatrebaju? Jedino da tresu orahe... :blum3:


Mogu i da ih krckaju, prema tome, neka odmah igu kod mene u kujnu. :-D
A ako su dobri za orahe, za krompiriće, šargarepice, tikvice i slično će biti još bolji.
Udarila vrućina, pa moram malo da vas bacim na povrće, pobiće vas holesterol, popadaćete na vrućini, a ko će onda sa zombovima da se bakće?
Što bismo se mi, devojke, mučile da radimo takve prljave poslove, kad imamo ove s pločicama? Sećaš se kako su oni gologuzani sredili sve posle žurke kod Kalimerčice? ;)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Joj, ti gologuzani nisu ni do članaka ovima....Ne bih ja ove lepotane u kujnu. Šefice, budi malo blaža..
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ju, konačno nešto pametno i vrlo potrebno za nas koje na svoja nejaka ženska pleća iznosimo sav teret i pritisak ove borbe. Mi žene taj pritisak herojski izdržavamo, al nekako nisu pleća mesto gde volimo da ga osetimo. Znate.., jelte... na šta mislim.

Ja sam već provela neka istraživanja al mi nekako bilo neprijatno da ja opet nešto predlažem po tom pitanju da ona dva muška namćora ne bi graktala. Milenčice i Crvena jedva sam dočekala vašu inicijativu.

Ko što rekoh ove sam lično proverila i bodovala u sklopu mog projekta koji nosi ime "Želim i vatromet i zemljotres u isto vreme" koji je osvojio prvo mesto na konkursu raspisanom od ženskog nezavisnog udruženja " Žene nemažene - Vratimo smešak na žensko lice"

Pa evo, pogledajte pa glasujte. Moje utiske i druge osetljive detalje o svakom kandidatu ću da vam pošaljem na PP, svakoj.

10efuvo.jpg

2v9b4hf.jpg

33a5lxz.jpg

2zi3j14.jpg

2r4511k.jpg

sdzkvp.jpg
Devojke ovde ima i muskaraca u Az-u
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Joj, ti gologuzani nisu ni do članaka ovima....Ne bih ja ove lepotane u kujnu. Šefice, budi malo blaža..


Neće ništa da im fali, mogu samo da postanu još bolji. ;-) Ako se pokažu i u kujni, mogu da postanu honorarni saradnici. Pa i Raznosač raznosi pizze, pa se ne buni. :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top