Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prijatelji, braćo, saborci! Odlazim u samostalnu misiju, na svoju ruku, na sopstvenu odgovornost! Idem daleko, jer sam čuo da se zombi-bolest širi neviđenom brzinom, da se leti okupljaju oko velikih voda, gde pevaju golišave "umetnice", svaku noć na drugom mestu! Idem da proverim, pa ću podneti izveštaj ako preživim misiju, a vi se čuvajte, i pazite forumskih zombova, sve ih je više! Lako ćete ih prepoznati, imaju čak i svoju himnu:


 
Poslednja izmena od urednika:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Dragi naš Re,
čuvaj se i povedi Damu da ti čuva leđa, nešto se plašim da su one tamošnje zombice opasnije od ovdašnjih.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Odoh i ja u sumu uzasa proculo se da se tamo nalazi dosta mutiranih zombija ali odoh ja da proverim
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Aha a kako ja nisam o tome obavesten?
Nisi pratio teme po forumu, komuniciramo šiframa, tajnim znacima! Od kad te je onaj zombi oteo i provalio u tvoj profil, više nemaš poverenje članova što se bezbednosti podataka tiče! Strpi se, kamufliraj, neko će ti poslati šifrarnik. Samo podatke koje dobiješ i planove akcija moraš braniti životom!
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nisi pratio teme po forumu, komuniciramo šiframa, tajnim znacima! Od kad te je onaj zombi oteo i provalio u tvoj profil, više nemaš poverenje članova što se bezbednosti podataka tiče! Strpi se, kamufliraj, neko će ti poslati šifrarnik. Samo podatke koje dobiješ i planove akcija moraš braniti životom!
Nebrini se nema vise saint germana.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
E, pa dosta je bilo! Deca kreću u školu, a mi biramo nove članove! Otvara se konkurs za borce u AZ timu, ima li kandidata? Samo ozbiljni, hrabri, mudri, strpljivi, pošteni...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top