Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Što se tiče kontra-admirala, čula sam (dok sam prisluškivala zombove, a ovi gledali biografije članova AZ pokreta) da je profan pre ovoga bio poštar i nosio je prvo penzije, isključivo babama, a kada su mu bakice poumirale prirodnom smrtću (mada je i to sumnjivo), ostade on bez posla i tek onda je pristupio ovom odredu-članstvu. Pa, jel to istina, gos'n Equus-e?
Ja sam iznenađen... i uvređen! Šta je ovo? Rekontra-revolucija? Gazimo po leševima, željni napredka? Nezadovoljstvo u našim redovima, opstrukcija, podmetanje nogu? Podrivamo sistem, tražimo oslonac i pomoć proverenih članova, nezadovoljstvo koje prelazi u bes? Damo, nikada ne bi prošla testove, da ti nisam prepravljao odgovore! Na sastanku koji smo održali povodom tvog primanja (u AZ) bilo je svakakvih mišljenja i predloga u vezi tebe. 1 (jedan) glas je prevagnuo, i to samo zato što si obećavala neku mrsetinu i đakonije! Sad Re ne valja, a bio sam dobar kad sam trebao da dignem dva prsta kad je bilo glasanje...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Vidi tebe Crvena što se razumiješ u muške, pa još i Pigici koja je što se tog tiče doktorat odbranila, savjete daješ. Da sastaviš Milera i Jongovu + Masters i Džonsonova, sve na jednu hrpu, Pigi zna više. Baš se posvetila "naučnom radu" sve sa praksom i experimentima. Kakve "obratnice" more, ova ima da napiše "Krmeći ekvator" a letenja se uopšte ne plaši. Ko Pčelica Maja, s jednog cvjetića na drugi, dok sav nektar ne pocucla.

A ti mi se nešto naglo okiti sa tim herčevima, ko da si zaljubljena. Da nije i tebe ta buva ujela?


E baš ću tebi da kažem! :blum3: Šta se tebe tiču moja srculenca, moja su!

Pigi jeste iskusnija od mene, ali nisam ni ja za bacanje, još malo pa godinu dana unazad vodim ovde Ljubavisanje i seksanje, normalno da se ponašam malo k'o "Draga Saveta", a obzirom na to da mi je Pigica draga drugarica, moram da je štitim.
A ti, matori, ako si stvarno takav kako te je Pigica opisala, bolje da se pokriješ ušima i da seks više ne pominješ, ali uopšte! :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ti si sad sa oni antivampiri i idi si tamo.

Kaki si be to čovek? Čas si zombe, čas nisi, čas vampir...čas nisi! Ča si Zjivan, čas ukulele ***em li ga šta li si!
Ma bre ja sam sa obe strane sam bre vec na ovoj strani dugoooo nije bilo zanimljivo a ona je tema jos u razvitku pa ispostujte me malo ipak ja moram da vodim racuna o onoj organizaciji.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ma bre ja sam sa obe strane sam bre vec na ovoj strani dugoooo nije bilo zanimljivo a ona je tema jos u razvitku pa ispostujte me malo ipak ja moram da vodim racuna o onoj organizaciji.


Velika si ti vrdalama, Joco, a za takve stari borci ne treba da imaju poštovanja.
Prema tome, ako te zanima šta se dešava, čitaj sam.
Ne možeš ti na sto strana a da te mesto ovde čeka, još da ti referišemo šta se dešava. Ne dolazi u obzir! :acute:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Velika si ti vrdalama, Joco, a za takve stari borci ne treba da imaju poštovanja.
Prema tome, ako te zanima šta se dešava, čitaj sam.
Ne možeš ti na sto strana a da te mesto ovde čeka, još da ti referišemo šta se dešava. Ne dolazi u obzir! :acute:
Ma znam sta se desavalo do 106 strane ali ove 2 strane ne znam
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ja sam iznenađen... i uvređen! Šta je ovo? Rekontra-revolucija? Gazimo po leševima, željni napredka? Nezadovoljstvo u našim redovima, opstrukcija, podmetanje nogu? Podrivamo sistem, tražimo oslonac i pomoć proverenih članova, nezadovoljstvo koje prelazi u bes? Damo, nikada ne bi prošla testove, da ti nisam prepravljao odgovore! Na sastanku koji smo održali povodom tvog primanja (u AZ) bilo je svakakvih mišljenja i predloga u vezi tebe. 1 (jedan) glas je prevagnuo, i to samo zato što si obećavala neku mrsetinu i đakonije! Sad Re ne valja, a bio sam dobar kad sam trebao da dignem dva prsta kad je bilo glasanje...

Joj, profo, profo, boli istina zar ne (poštar)?
No, evo ti
images
ili
images
pa biraj
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Joj, profo, profo, boli istina zar ne (poštar)?
No, evo ti
images
ili
images
pa biraj
Ah... Tvoje reči... bole... kao igle u telu... vudu lutke... Ja više... ne mogu... voditi ovakvu borbu... Iscrpljen sam... Evo... uzmi moje mesto... u AZ... pokretu... To ti je... glavni cilj... Neka... zaslužila si...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Ah... Tvoje reči... bole... kao igle u telu... vudu lutke... Ja više... ne mogu... voditi ovakvu borbu... Iscrpljen sam... Evo... uzmi moje mesto... u AZ... pokretu... To ti je... glavni cilj... Neka... zaslužila si...

Iii bre admirale, ti ko da si pao s duda. Neće ona tvoje mesto, ona hoće tebe. Tolko se raspiso o seksologiji, još malo će da postaneš ekspert ko Crvena, a ne vidiš ispred nosa šta se dršava. Admiral il poštar, svejedno. Pozovi je bar na "kafu" na tu tvoju belu lađu, "kafa" je čudo, ima da ispadneš iz gaće kad je srkneš. Nemoj da me teraš da ja počnem da pišem u " Ljubav-Sex-Romantika" s naglasak na pozivi "na kaficu". Ima revolucija da izbije na SF.

ictu28.jpg


P.S. "kafica da bude što kraća, samo jedan srk... i onda se odma prelazi na druge "teme"
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Vidim nema me par dan i odmah svašta pišete...
To šta meni Kluni radi ili ne radi nije za ovu temu, tema je da li je čovek zombe a nije - što sam ja dokazala... Čovek se zaljubio a ima i u koga!
Re nemoj da se femkaš nego Damicu za ruku pa u četiri oka razjasnite siuaciju a ne da puca bruka i sramota i da zombi likuju...
Crvendaću, Kalimerčici pozdravi i fala na razumevanju a ti Pigi draga šta da ti kažem... Naći će se već neko ko će znati da koristi tvoju tastaturu i to sa svih deset prsta!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top