Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Kasno Marko na Kosovo dođe... Ajd' se javi juče... :blum3:

Slušaj ti, gospon profo, nisi "popio" sve mozgove ovoga sveta, pa se nemoj praviti pameta. Oni dupe-golaći su sredili sudove, a treba usisati, obrisati prašinu, oprati prozore....žurka je uspela sa mnogobrojnim zvanim i ne zvanim gostima, koji su se ponašali kao "pušteni sa lanca" da ne kažemo kao prasići. U čemu je onda tvoj problem, sem što si se prvi distancirao od rada i zalegao u debelu ladovinu pod ogromnim deblom.

images
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Drage moje i dragi moji.

Pravo sa proslave uletela sam u opasan okršaj sa nekoliko hiljada zomba. Možda zvuči neverovatno ali je živa istina! Zbog mase zombova nije bilo moguće boriti se našim proverenim oružjima i municijama, pa smo Pigi, Dama, Milenčica, Crvendaćica and ja, pustile duge, oštre jezike, i razbucale nalet dok si rek`o seks..ne, ne....keks.

Masa se uskomešala, pokušali su da uzvrate svi u glas ali mi smo ostale nepokolebljivo odlučne i blebetave, nazivali su nas oštrokonđama i jezičarama ali su se razbežali glavom bez obzira.

Milenčica je pravo odatle otišča da proba one šeširiće što joj je preporučila Pigi, a Crvendaćica je nas ostale okrepila malim mezencetom i atizombovačom. Ja sam nam previla jezike i zalepila flastere, ali sve u svemu žive smo i zdrave.

Toliko za sada koza nostra i no pasaran i ajd ćao
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Slušaj ti, gospon profo, nisi "popio" sve mozgove ovoga sveta, pa se nemoj praviti pameta. Oni dupe-golaći su sredili sudove, a treba usisati, obrisati prašinu, oprati prozore....žurka je uspela sa mnogobrojnim zvanim i ne zvanim gostima, koji su se ponašali kao "pušteni sa lanca" da ne kažemo kao prasići. U čemu je onda tvoj problem, sem što si se prvi distancirao od rada i zalegao u debelu ladovinu pod ogromnim deblom.

images
Gospođice damo, ne znam dal' ste čuli za termin "minuli rad", kojim se u preduzeću opisuje vreme koje je neko proveo u istom (u ovom slučaju AZ pokret). E sad, ljudi koji imaju najveći (mislim na staž) imaju i neke privilegije, koje mu dođu kao nagrada, zahvalnica! Zar ne mislite da gosp. Eki i moja malenkost imaju to pravo da se posle pomora sitne pernate živine i papkara do 20 kg povuku u 'ladovinu i u miru i tišini smišljaju dalje akcije i planove? Ne znam koliko ste primetili, ali stariji borci AZ pokreta imaju tu veštinu da razmišljaju i kada se Vama čini da spavaju, nešto kao "stand-by" režim, telo se odmara dok mozak simulira realne situacije akcije i borbe sa zombovima...
Sviđa mi se što ste ovako oštri i kur****ti, dobro je to za pokret, trebaju nam mlade snage željne akcije i dokazivanja! To je samo znak da želite, hoćete i možete da napredujete, uz par saveta i uz malo truda biće od Vas nešto! Lično ću se založiti da u Ministarstvu od kujnu dobijete neku odgovorniju funkciju, mada vidim da ste se sami prihvatili posla, samoinicijativno, što je svakako plus! Znajte da Vas iz 'ladovine neko posmatra, i ocenjuje Vaše umeće i sposobnosti! Samo tako nastavite... :blum3::blum3::blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Gospođice damo, ne znam dal' ste čuli za termin "minuli rad", kojim se u preduzeću opisuje vreme koje je neko proveo u istom (u ovom slučaju AZ pokret). E sad, ljudi koji imaju najveći (mislim na staž) imaju i neke privilegije, koje mu dođu kao nagrada, zahvalnica! Zar ne mislite da gosp. Eki i moja malenkost imaju to pravo da se posle pomora sitne pernate živine i papkara do 20 kg povuku u 'ladovinu i u miru i tišini smišljaju dalje akcije i planove? Ne znam koliko ste primetili, ali stariji borci AZ pokreta imaju tu veštinu da razmišljaju i kada se Vama čini da spavaju, nešto kao "stand-by" režim, telo se odmara dok mozak simulira realne situacije akcije i borbe sa zombovima...
Sviđa mi se što ste ovako oštri i kur****ti, dobro je to za pokret, trebaju nam mlade snage željne akcije i dokazivanja! To je samo znak da želite, hoćete i možete da napredujete, uz par saveta i uz malo truda biće od Vas nešto! Lično ću se založiti da u Ministarstvu od kujnu dobijete neku odgovorniju funkciju, mada vidim da ste se sami prihvatili posla, samoinicijativno, što je svakako plus! Znajte da Vas iz 'ladovine neko posmatra, i ocenjuje Vaše umeće i sposobnosti! Samo tako nastavite... :blum3::blum3::blum3:


To, "pod tu debelu `ladovinu leganje" se lepo, fino i kultirno zove plandovanje. Molim članove da obrate pažnju na ponašanje i izražavanje. :)

Golem je teret i rabota da se izede tolika mrsna `rana, a i podvig, dabome!:dance2:Koristim momenat i trenutak da dodelim poštovanim kolegama Ekiju i Re-u orden izelica prve klase.
julie-orden_6.jpg
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Gospođice damo, ne znam dal' ste čuli za termin "minuli rad", kojim se u preduzeću opisuje vreme koje je neko proveo u istom (u ovom slučaju AZ pokret). E sad, ljudi koji imaju najveći (mislim na staž) imaju i neke privilegije, koje mu dođu kao nagrada, zahvalnica! Zar ne mislite da gosp. Eki i moja malenkost imaju to pravo da se posle pomora sitne pernate živine i papkara do 20 kg povuku u 'ladovinu i u miru i tišini smišljaju dalje akcije i planove? Ne znam koliko ste primetili, ali stariji borci AZ pokreta imaju tu veštinu da razmišljaju i kada se Vama čini da spavaju, nešto kao "stand-by" režim, telo se odmara dok mozak simulira realne situacije akcije i borbe sa zombovima...
Sviđa mi se što ste ovako oštri i kur****ti, dobro je to za pokret, trebaju nam mlade snage željne akcije i dokazivanja! To je samo znak da želite, hoćete i možete da napredujete, uz par saveta i uz malo truda biće od Vas nešto! Lično ću se založiti da u Ministarstvu od kujnu dobijete neku odgovorniju funkciju, mada vidim da ste se sami prihvatili posla, samoinicijativno, što je svakako plus! Znajte da Vas iz 'ladovine neko posmatra, i ocenjuje Vaše umeće i sposobnosti! Samo tako nastavite... :blum3::blum3::blum3:

Neka si joj reko Re. Jest da na mladima svijet ostaje ali nas starije više niko ne poštuje. A kroz šta smo sve prošli i koliko puta nam je glava bila u torbi. Ja i sad nosim gaće na štapu a pelene na dupetu. Ih kad se sjetim naše herojske epopeje, Neretva, Sutjeska, kad je Ričard Barton bio ranjen, kad je njegova vjerna pljoska kobrovače skočila i svojim tijelom ga zaštitila od zombovske granate. Pa četnički vojvoda Orson Vels s kojim smo dijelili posljednje kapi kobrovače iz moje čuture prije nego je ćelavi Jul Briner greškom srušio most pa tifusari morali u rafting čamcima da prelaze prako.
Ajde Damo isključi taj usisavač već jednom, mozak mi probi tim zujanjem. I skuvaj nam po kafu da malo dođemo sebi. I malo više poštovanja da pokazuješ prema njemu, ipak je on kontra-admiral a ne tamo neki poštar pa da možeš s njim da se šegačiš.



To, "pod tu debelu `ladovinu leganje" se lepo, fino i kultirno zove plandovanje. Molim članove da obrate pažnju na ponašanje i izražavanje. :)

Golem je teret i rabota da se izede tolika mrsna `rana, a i podvig, dabome!:dance2:Koristim momenat i trenutak da dodelim poštovanim kolegama Ekiju i Re-u orden izelica prve klase.

Kalimerčice zahvaljujem na priznanju i medalji, samo mi nije jasno što je u rezeda boji. I odmah da naglasim da ja sada dijelim, da se ne desi ko sa tortom. Ovu sam pretesterisao okomito a ne ko admital tortu, vodoravno pa mene zapalo da se petljam oko brusa, nikako da ga otkopčam. Evo ti pa biraj koju ćeš stranu Re.

262t9pl.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Tako, tako, da ne bude da samo ja kritikujem i da sam stalno antiprotivan, neka se čuje glas ugnjetanog članstva! Ipak treba da se zna, ko kosi-a ko vodu nosi, a Boga mi, i ko zaleže u ladovinu! Damo, data ti je puna sloboda, kreativnost i nezavisnost u tvom resoru, niko se tu ne meša! Pusti onda nas da razmišljamo i planiramo strategiju i taktiku, ima tu dosta posla... :blum3:
Mislim kolega equus da ću odabrati onu levu kandidatkinju, mnogo je prijatnija, pitomija i ima nekako topao pogled, ova desno mi "vuče" na agresivca i svađalicu... :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Drage moje i dragi moji.

Pravo sa proslave uletela sam u opasan okršaj sa nekoliko hiljada zomba. Možda zvuči neverovatno ali je živa istina! Zbog mase zombova nije bilo moguće boriti se našim proverenim oružjima i municijama, pa smo Pigi, Dama, Milenčica, Crvendaćica and ja, pustile duge, oštre jezike, i razbucale nalet dok si rek`o seks..ne, ne....keks.


Milenčica je pravo odatle otišča da proba one šeširiće što joj je preporučila Pigi,

Sve je tako draga kako kažeš!
Ali što sam imala problem pri probu! Uđem ja kod Lorana izaberem tri-četiri-pet-šest (neće se baci) da probam pa uzmem da potpišem na crtu kad oni meni na kasu - gospodin je platio! Pogledam ja kad ono Kluni sa one srneće oči kuka, moli da ga primim nazad! Kažem mu da nemože, kažem mu da testiram onog drugog, kažem mu da mi je dosadila Italija... A on... Tuga... I ja sažaljiva kao što jesam primim ga nazad a on ko dete na trešnju i razbuca one šešire... Tako da me ništa ne pitate - rastrzana sam na sto strana!

Equuse znam da je mator ali ako Kluniju ode srčka zato što sam ga nogirala nikad to sebi ne bi oprostila! Nikad!

Inače stigli "egzit-zombovi" to je nova vrsta i ja sam već počela oštru borbu sa njih! Isključivo preko nišana! Oni nisu u kategoriji za ona i onakva ispitivanja...
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Equuse znam da je mator ali ako Kluniju ode srčka zato što sam ga nogirala nikad to sebi ne bi oprostila! Nikad!

Inače stigli "egzit-zombovi" to je nova vrsta i ja sam već počela oštru borbu sa njih! Isključivo preko nišana! Oni nisu u kategoriji za ona i onakva ispitivanja...

Naravno dušo. Šta možeš kad si emotivac. To se ne uči, čovjek se s tim jednostavno rodi. Takva si i gotovo, nemoj protiv sebe. A i to mator, to je relativno, eto taj Kluni, opet je mlađi od mene tri godine. A šta meni fali... ništa! Imam čak i viška na pojedina mjesta. Mislim na stomak, da se odmah razumijemo! Ali sve je to go mišić... samo trenutno... nije lijepo spakovan. Pazi ti na njegovo srce da te kasnije ne bi tvoje boljelo, a i savjest ti je mirna. Dobro si postupila, lako ćemo za šešire.

Egzit-zombi i nisu neka novost, to su Mlađan i kompanija zapatili još prije nekoliko godina. Svake godine se neko toliko nafiksa pa sa tvrđave uradi bodyjump bez kanapčeta. Ko da je neko tolko kamenje zidao da se budale penju i izvode jump into empty.

Mislim da bi tu trebalo razraditi ozbiljnu akciju sadejstvom naših kopnenih, vazduhoplovnih i riječno-mornaričkih snaga. Iako si ti general PVO pod tvojom neposrednom komandom nalazi se i aerodrom Detelinara odakle sa dva tri naleta poljoprivredne avijacije možemo da ih zaprašimo ko komarce. Ako još admiral Rekontra pokrene onaj nosač aviona što ga je parkiro kod Stajićeva, on je preko Perleza začas u Tisi kod Titela. Jedino ne sme da bude pijan kad kod Slankamena dođe do Dunava. Mora desno u Dunav da ne ode prema Surduku. To bi Dama mogla da iskontroliše, obavezno da ona bude s njim da nešto ne uprska. Mi ostali ćemo da čekamo na ukrcaj na Peroševićevom mostu, pa kad lađa bude prolazila ispod mi ćemo da skačemo s mosta. Kad je onaj Perošević mogo da primi metak u glavu možemo i mi da malo ugruvamo dupeta. Treba to malo detaljnije razraditi ali ne vjerujem da će to biti veliki problem.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Mislim na stomak, da se odmah razumijemo! Ali sve je to go mišić... samo trenutno... nije lijepo spakovan.

Egzit-zombi i nisu neka novost, to su Mlađan i kompanija zapatili još prije nekoliko godina. Svake godine se neko toliko nafiksa pa sa tvrđave uradi bodyjump bez kanapčeta. Ko da je neko tolko kamenje zidao da se budale penju i izvode jump into empty.

Uh sad mi je lakše!
Vidi što se tih mišića tiče, reći ću ti Dejkijevu teoriju: on kaže da je kao mlad i zelen te "pločice" držao na izvol'te da svi vide, sad kako je stariji a godine donose mudrost, on ih je "sakrio" a prava dama će ih već naći i snaći se...

Za "egzit-zombije" nemam reči... Prljavi, vršljaju po mojoj lepoj varoši, polugoli, ružnog ponašanja... Kaže moj sin:"Šta mi vredi što su golišave kad su mnogo gadne!"... Strašno! Bahati, grozni a mi sve zbog evrope i demokratije ćutimo i trpimo...

ps da se razumemo stigli su i "egzitaši" to su fini ljudi i odmah se vide da su protiv zombova!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Milenčice, e baš ako si oprostila Kluniju. Neka vide zombovi da mi nismo zombovi!

Nego, Pigi me nešto sekira, ne javlja mi se na telefon... Zadnji put kad sam je zvala, isto se niko nije javio, ali nekako se izgleda otklopila slušalica pa sam čula...ovaj...hm...mmm...nešto. (Ličilo je na šuškanje čaršava), pa se mislim nešto...da nije to Raznosač ozdravio pa se ona dala u akciju?:???:wacko2:thinking:
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top