Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ljudi be, živi li ste? Niste se valjda prejeli.

Gologuzi su oprali sve sudove, skupili prvo troške ručno a posle i sa usisivač. Sve su doveli u red. Dala sam im po jedne gaće da imaju za usput kolko da ne izgube...ono..kad se preskakaju preko tarabe.

Re i Ekvuse, čestitam, pentagon od prasići je doveden do potpuno uništenje. Ringišpalj takođe.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Gospođo. žao mi je... Rekli ste 5 dana, to što su one p**e oprale sudove-Vas ne razrešava obaveze da nas gostite još 2 (četiri) dana! Dakle, razletite se po kraju, sa Ladom Nivom (radi lakšeg pomora pernate živine i stoke ispod 100 kg) i spremite vruću vodu! Drva i šibice idu na naš račun... :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
E pa Zjoco, mnogo si počeo da šaraš. Hoćeš i tamo i ovamo, podmećeš nam tamo neke, menjaš imena, svašta nešto radiš, i očekuješ da ti verujemo. Cccccccccccccc... Na kraju ćemo morati potpuno da te proteramo iz ove teme.

Narode, onaj ringišpil vas nešto sve uspavao ovih dana... da vam smućkam neki koktelćić za buđenje? Ovako nešto...


cocktail46.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E pa Zjoco, mnogo si počeo da šaraš. Hoćeš i tamo i ovamo, podmećeš nam tamo neke, menjaš imena, svašta nešto radiš, i očekuješ da ti verujemo. Cccccccccccccc... Na kraju ćemo morati potpuno da te proteramo iz ove teme.

Narode, onaj ringišpil vas nešto sve uspavao ovih dana... da vam smućkam neki koktelćić za buđenje? Ovako nešto...


cocktail46.jpg
Pa ja sam zamolio coisku da mi promeni nick neshvatam sta je tu lose.Sada neznam ko mi je vratio stari nick.Zombiji se vise plase onog starog eraser of existance
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ovo se više ne može tolerisati! Ovoliki javašluk, letargija, uspavanost i lutanje mora da se prekine! Predlažem u ponedeljak sastanak odbora za hitna pitanja, da se vidi kako i šta dalje! Da se prebrojimo, organizujemo i krenemo i neku akciju! Postali smo pokret hedonista, samo gledamo šta ćemo da stavimo u se'' na se'' i poda se'', nešto kao organizacija penzionera u mesnoj zajednici (bez ovog zadnjeg :))...
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Evo tu sam, imala sam neka proveravanja kod kuću (dete kod babe, pa ko velim da se preslišamo)...
Samo da kažem da sam saslušala druga Equusa i definitivno raskrstila sa Klunijem! Plakao je, molio je ali ja sam bila jaka! Trenutno proveravam jednog...Onog Majkla Vartana (što igra onog agenta Vona u Alijasu), deluje sve ok ali još je na proveri...
A ti što peru sudove, dobri li su u još neko pranje? Moram da krečim a i veliki veš se nakupio...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Kalimerčice, prosledi Milenčici gologuzane, neka peru malo i veliki veš, i da ribaju kuću posle krečenja, možda malo "ojačaju", pa posle toga budu za još ponešto. yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top