Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Stigla! Srećan divan dan još jednom!
Imala sam neke radove po kući i proveravala nešto ali tu sam!
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Uffff, opet mi nestali oni dugmići......

Ministre od kujnu, jel vidiš ti kako nas Pigica minira, a toliko smo se trudile specijalno za nju! Dobro, nek joj bude, kad napravimo XXXXXL i opet nađe manu ima da je kazni Ekvus sa 6 meseci one zabrane, pa ću da je pitam onda šta će.:fool:

Oni guzavi nešto slabo skakuću s to pićence, ima da ih smenim.

Evo stiže jedno, ovakvo još nisi probala :)

3_1b332e3f30.jpg


Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Stigla! Srećan divan dan još jednom!
Imala sam neke radove po kući i proveravala nešto ali tu sam!

Pa ajde Milenčice, mi smo se već napili, istreznili i evo opet se zapijamo a ti tek počinješ. Brzo.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Oni guzavi nešto slabo skakuću s to pićence, ima da ih smenim.
Sledeći put kad tražiš pomoć od muškaraca gledaj ih u oči, a ne tamo gde si ti gledala! Tako ćeš za svoje pare dobiti kvalitetnu uslugu, a ne k'o ovi gologuzani, nit' smrde nit' mirišu!:blum3: Mada, ona snajka što je nosila tortu nije loša, jeste da je solo al' Bože moj, snašli smo se... :) Ipak, sve pohvale za organizaciju, može sutra repriza? :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Moze repriza ali prvo da nacepas drva i uneses ugalj. :D
Gospođice/gospođo, pričamo o letu, 30-i jun... :blum3: Koliko god ti mislila da je priča o cvrčku i mravu poučna, u ovom slučaju je zaista preterana... :blum3:
Nego daj da je zabunimo dok je omamljena alkoholom, da napravimo i sutra neko ludilo... :dance2:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Sa cime mislis da ti spremi svu tu hranu. Furuna mora da radi. E moj ti zar ti mislis da se intendantska kuhinja napaja na struju ?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sa cime mislis da ti spremi svu tu hranu. Furuna mora da radi. E moj ti zar ti mislis da se intendantska kuhinja napaja na struju ?:???:
Pozvala je one gologuzane, nabacili u mišiće na uštrb mozga! Dvojica neka drže biciklo a jedan neka okreće pedale, u 18-oj brzini, biće struje i za vruću vodu-da operu sudove... :blum3:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top