Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
E...... sad kad smo pojeli i čorbicu od paradajza


Evo i torte i kolača iz frižidera!!!!!





images_3b.jpg
Ova je samo za Rekontru i Ekija





Hvala, hvala. Crveni gaćoni, crveni brus i podvezica. Odkud god da kreneš sve sočno i ukusno.

Re, meni je svejedno. Šta god da me zapadne, meni je sve žensko, ukusno.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235


Evo i torte i kolača iz frižidera!!!!!

Rodjendanska+torta


Ova kao liči na zomba...Pa mi kao AZ-ovci tamanimo zomb tortu....

images_3b.jpg
Ova je samo za Rekontru i Ekija

4r1nqqc.jpg
Ova za nas, devojke

p7050477ov3.jpg
Ova za admirala Krezija

A ova Pigice dušo, samo za tebe!​
Hvala. Nego da te pitam nešto:" A što je moj kolač najmanji? Ovo si izgleda pravila sa pola mere, umesto da ga napraviš s duplu meru. Ovo ko da nije za mene. Ma šta za mene... ovako mali nije ni za jednu..."
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Hvala. Nego da te pitam nešto:" A što je moj kolač najmanji? Ovo si izgleda pravila sa pola mere, umesto da ga napraviš s duplu meru. Ovo ko da nije za mene. Ma šta za mene... ovako mali nije ni za jednu..."
Grešiš gospođo, grešiš! U'vatila ga iz pogrešnog ugla, još kontra svetlu, malo daleko, i to je to! Kalimerčica se trudila, a i nemoj da kudiš konja kojeg nisi jahala, tj. tortu koju nisi probala! Možda više vredi od one Ekijeve i moje, razbacane... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Pigoce, nije najmanja torta, objasnio ti je Re. To je zbog daljine i osvetljenja. Stvarno, Ma probaj samo i videćeš!
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Grešiš gospođo, grešiš! U'vatila ga iz pogrešnog ugla, još kontra svetlu, malo daleko, i to je to! Kalimerčica se trudila, a i nemoj da kudiš konja kojeg nisi jahala, tj. tortu koju nisi probala! Možda više vredi od one Ekijeve i moje, razbacane... :blum3:

E ti će da mi govoriš o uglovi i svetlo. Meni koja u totalni mrak mogu da ocenim jel S il je M a da ne spominjem XXL. Ovo je pola mere. Ne kažem da se nije trudila, ubavo izgleda al ovo je S.

I nemoj više da ponavljam:"gospođica"

Pogledaj filozofe, kako mu sad ne smetaju ni uglovi ni svetlo. Ovako treba da izgleda. Ovo su tri mere, i... nešto jače.

fa0p4w.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
E ti će da mi govoriš o uglovi i svetlo. Meni koja u totalni mrak mogu da ocenim jel S il je M a da ne spominjem XXL. Ovo je pola mere. Ne kažem da se nije trudila, ubavo izgleda al ovo je S.

I nemoj više da ponavljam:"gospođica"

Pogledaj filozofe, kako mu sad ne smetaju ni uglovi ni svetlo. Ovako treba da izgleda. ovo su tri mere i nešto jače.

fa0p4w.jpg
Ala si mu pokazala i omfalion se plasi tebe sada.:)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Pa sta kazem znam dobre teme da otvaram.Otvoricu sada jos jedno iznenadjenje


Jovane, kad ćeš već jednom da priznaš da kad si otvorio ovu temu nisi imao pojma šta u stvari hoćeš s njom? Mi smo od nje napravili ono što jeste, bez tebe...
I već sam te molila da ne otvaraš ništa, jel' tako bilo?


Nego, neću da razmišljam o ozbiljnim stvarima, rođendan je u toku, gde mi je čaša?! Kako se ja okrenem, neko mi je mazne....ccccccccccccccccccccccccc... sve ispičuture oko mene. wacko2
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top