Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Krenuo sam na sainta.

Ne treba da se trudiš Zjoco, Pigi je na proputovanju do Kalimerčice svratila do Kaluđerice i utepala tog Germana. Samo kratko je bila kod mene, i istresla mi na sto njegovu usoljenu glavu. Ogadi mi ručak. Evo ti njegova glavudža i ne spominji ga više. To je završen poso.
rt2ltw.gif
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ne treba da se trudiš Zjoco, Pigi je na proputovanju do Kalimerčice svratila do Kaluđerice i utepala tog Germana. Samo kratko je bila kod mene, i istresla mi na sto njegovu usoljenu glavu. Ogadi mi ručak. Evo ti njegova glavudža i ne spominji ga više. To je završen poso.
rt2ltw.gif
Hehehehehe ali telo je aktivno.A moram doci do njihovog staba da sprecim reinkarnaciju.Za sada imam rucni kompijuter.Pa vam saljem izvestaj 50 zombija ubijeno za sada.
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Svaka čast, gospođice-gospođo, provali ste me. Nego, zašto samo Re ima pravo na mene?:girl_sad:

A šta drugo da pomislim sestro. Samo s njega se dopisuješ, večno se nešto bockate, pa nisam naivna da ne znam šta to znači. I tako rešim da pomognem jer znam kake su Lale, spori ko Tisa. Ovaj uz to još i težak ko Trepča.
Sve sam sredila oko taj kombi za Kaluđericu, prebacila Zonkija i opet ništa. A pravo da te pipka ima onaj kojem ti dopustiš. Mislila sam da želiš njega.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Hehehehehe ali telo je aktivno.A moram doci do njihovog staba da sprecim reinkarnaciju.Za sada imam rucni kompijuter.Pa vam saljem izvestaj 50 zombija ubijeno za sada.

Ma aktivno mu je, znaš šta! Nemoj da me povlačiš za jezik. Završena priča oko toga. Kaputt, Finito, The end.
Kakvih 50? Da nisi ušao u kakav živinarnik?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
A šta drugo da pomislim sestro. Samo s njega se dopisuješ, večno se nešto bockate, pa nisam naivna da ne znam šta to znači. I tako rešim da pomognem jer znam kake su Lale, spori ko Tisa. Ovaj uz to još i težak ko Trepča.
Sve sam sredila oko taj kombi za Kaluđericu, prebacila Zonkija i opet ništa. A pravo da te pipka ima onaj kojem ti dopustiš. Mislila sam da želiš njega.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



Ma aktivno mu je, znaš šta! Nemoj da me povlačiš za jezik. Završena priča oko toga. Kaputt, Finito, The end.
Kakvih 50? Da nisi ušao u kakav živinarnik?
Ljudi gotovo je zombiji su pokusali neki amaterski pokret ali nista sredio sam ih.AZ je pobedio ovo je kraj svega.Tj skoro svega mislim da na kalimercicinom rodjendanu ima jos jedan zombi omfalion mu je ime on se najbolje snalazi za kompijuterima on je glavni haker:roll:.Otvorite cetvoro oci na rodjendanu da se nesto ne desi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Oni prasići kod Kalimerčice u pentagonu će držati širom otvorene oči, sa sve jabukom u ustima pride! Mi ćemo gledati u njih... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Dobro ali pazite se ipak omfalion moze hakovati i prasice:)
Ne može, jer je njegova moždana aktivnost u konjugaciji sa UV zračenjem, što dovodi do refleksije na mišićnu masu i jak bol na zeleno! Samim tim, hipotenuza takve pojave leži u pojačanom lučenju dizela d3, koji je u transparentnosti sa teškim izotopom deuterijuma, čime se neutrališe osećaj za dubinu!
Razumeš?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top