Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Ne može, jer je njegova moždana aktivnost u konjugaciji sa UV zračenjem, što dovodi do refleksije na mišićnu masu i jak bol na zeleno! Samim tim, hipotenuza takve pojave leži u pojačanom lučenju dizela d3, koji je u transparentnosti sa teškim izotopom deuterijuma, čime se neutrališe osećaj za dubinu!
Razumeš?

Upravo tako Re, samo bih još dodao da u tom procesu o kom govoriš vrlo važnu ulogu igraju i habercuhovane blajsnice koje kada su u koliziji sa cukspanovanim hoznicama donekle anuliraju refleksiju o kojoj govoriš tako da mišićna masa zombija počinje, usljed pomjeranja na niže na skali elektromagnetnog spektra vidljive svjetlosti da boli u plavim nijansama.

Ali ja mislim da Jovan ovo zna. Šta ti kažeš Jovane?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Upravo tako Re, samo bih još dodao da u tom procesu o kom govoriš vrlo važnu ulogu igraju i habercuhovane blajsnice koje kada su u koliziji sa cukspanovanim hoznicama donekle anuliraju refleksiju o kojoj govoriš tako da mišićna masa zombija počinje, usljed pomjeranja na niže na skali elektromagnetnog spektra vidljive svjetlosti da boli u plavim nijansama.

Ali ja mislim da Jovan ovo zna. Šta ti kažeš Jovane?
Da da znam ipak sam ja osnovao temu.Ali si zaboravio da zombiji mogunapraviti ritmicki poremecaj od pokusaja da stvore nesto u hibridnoj masi.Omfalion je stvorio mozdanu ekumenu koja mi saje osnovne fizicke sposobnosti.I sada on iako je zombi on je pametniji od ostalih.Samo vi otvorite cetvoro oci i pojedite sto pre prasice:):):)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prekinuću ovu visokoumnu analizu o zombijima da pohvalim sve članove AZ tima, kao i one koji su nas napustili (a bili su baš dobri), jer evo, uspeli smo da na 100 (sto) strana ove teme razvijemo jedan relaksirajući pokret, družinu raspoloženu za šalu i zezanje! Jeste da smo zloupotrebili misao i početne ciljeve njenog autora, ali svaka revolucija "jede" svoju decu! :)
Hvala vam, i nastavljamo dalje... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Pa sta kazem znam dobre teme da otvaram.Otvoricu sada jos jedno iznenadjenje
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
E...... sad kad smo pojeli i čorbicu od paradajza
(zbog radi treženjenja)

Evo i torte i kolača iz frižidera!!!!!

Rodjendanska+torta


Ova kao liči na zomba...Pa mi kao AZ-ovci tamanimo zomb tortu....

images_3b.jpg
Ova je samo za Rekontru i Ekija

4r1nqqc.jpg
Ova za nas, devojke

p7050477ov3.jpg
Ova za admirala Krezija

A ova Pigice dušo, samo za tebe!​
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ooo, hvala ti puno! Još sa Ekijem da se dogovorim. Jel može on gornju polovinu, ja donju, ili uzduš, al' meni pripadaju halteri?
:blum3:


Može Re, kako kod oćete. Nego viš on kakav je analitičan. Ima 2 dana da se bavi sa izračunavanje idealne polovine.

Zgrabi ti šta oćeš pa... begaj! Kad vidi će mu bude kasno da se žali :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Može Re, kako kod oćete. Nego viš on kakav je analitičan. Ima 2 dana da se bavi sa izračunavanje idealne polovine.

Zgrabi ti šta oćeš pa... begaj! Kad vidi će mu bude kasno da se žali :roll:
Ostal mu gornja polovina, šija, prsa, leđa i rebra! Ja ću se patim sa drugi mišići! :blum3:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top