Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Imamo mi svoju momčinu na rolerima. Večeras nešto kasni, sigurno ga Dama zadržala. Ne trebaju nam drugi roleri.


Kakvi bre konobari, neko te zeznuo. Konobari zakidaju na računu, saberu ti i datum. Ti ne hodaju gologuzi okolo.
Sumljivi su mi, mnogo.
Bio sam jutros sa Pigi. Ima ono žensko znaš... SMS... tako nekako pa se ne osjeća najbolje. Kaže da će sigurno da navrati, da ti čestita taj jubilarni 35-i rođendan.


Jao be Eki što si ti neki strog! Baš si pravi revizor. :). (K`o pa da si i po malko ljubomoran:vorred:)...
Ti ondak nemo da gledaš u dupići od momčići nego u ono devojče i u dekolte ;).

Pigicu mnogo da mi ispozdravljaš (samo nemoj da preteraš) od svega ćemo da joj ostavimo da proba.


PS

A jel sme taj 35-ti, ljubilarni da se slavi više puta? Ja ga slavim evo već ..%"$(/&.....godinu. Ju, ne rade mi brojke....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Svaka čast na organizaciji. Ja odmah prestala sa dijetom i približila se k stolu. Mnogo bre ovi zombajevi nas izgladniše.
Hvala na pozivu.
Pored tako dobro posluženja, organizacije na nivou, ima li neke muzike?
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jao be Eki što si ti neki strog! Baš si pravi revizor. :). (K`o pa da si i po malko ljubomoran:vorred:)...
Ti ondak nemo da gledaš u dupići od momčići nego u ono devojče i u dekolte ;).

Pigicu mnogo da mi ispozdravljaš (samo nemoj da preteraš) od svega ćemo da joj ostavimo da proba.

Ne gledam ja ničije dupe nego se zanimam s ovu tvoju ikebanu na ringišpilu. Bojim se da neko ne odmjeri moje, pa pored ovoliki mrs što si navukla, ne pokuša s njega da ga podmaže.

Ma Pigicu pored tog SMS-a ufatila i depresija. Raznosač joj još uvijek u bolnici, izgleda ništa od njega. Dama ga rasturila, načisto. Izgleda ko da se s tramvajem sudario.

Jubilarni ili ne, ako uvijek bude ovakvo posluženje, što se mene tiče 35-i možeš da slaviš još 10 godina,
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Svaka čast na organizaciji. Ja odmah prestala sa dijetom i približila se k stolu. Mnogo bre ovi zombajevi nas izgladniše.
Hvala na pozivu.
Pored tako dobro posluženja, organizacije na nivou, ima li neke muzike?


Ima, ima, pa jel se ne čuje?

8cd832b96e.jpg


Sve upljuvali trube, zato došlo do zastoj, al nemo se brineš, evo dala sam im fen da ih suše kako god znaju i umeju.


@ekvus

Pigicu da opravljaš odma. Neću da čujem za tugu i depresiju! Će proberemo od ovi dupići nešto da je teši.​
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
A ko će nju da zamezi? Mogul ja malo? Samo mrvu, da se prisjetim ukusa.
zivwph.jpg


Kljuse matoro, sram da te bude. Zar ne vidiš da je to prerušena naša kafe-kuvarica Dama. To samo Re sme da mezi.


Kalimerčice eve i mene. Ovaj dernek se ne propušta. Jes da nisam najbolja, znaš ono naše... žensko, PMS. Valjda će Ketonal da pomogne.
Prijatno sam iznenađena s ovu tvoju organizaciju i celokupan menadžment. Gde bre nađe ona tri golodupana, baš su slatki. Samo Ekusu da kažem na brzinu; "Biće odma provereni, nemoj da brineš za svoje dupe. Samo uživaj na taj ringešpil i ne pogleduj svaki čas iza sebe".

Vidim svi su došli. Pa ovo ko da je AZ kongres a ne tvoj rođendan. S ovoliku hranu moš ceoi forum da naraniš. Sve je onako baš, ministarski. Pa srećan ti rođendan, dušo.
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.997
Kalimerčice dušice, srećan ti rođendan, za kolače i torte ne brini, u frižideru su, čekaju na red. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Mene svi zaboravljate i osudjujete me zbog nicega.Jeste me saint germain i neki zomiji oteli ali pustili su me i sada sam tu rat je bio ali pored poste sa desne strane jos 1 km to je prava istina.A ja cu da se iskupim za greske uci u njihovu bazu tajno i ubosti saint germana.I tako ce svi zombiji umreti kada i om umre.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Pridružujem se čestitkama, dragoj koleginici i saborkinji, glavnom organizatoru i pokretaču pokreta srećan rođendan, i da u zdravlju, veselju i gomili hm.. mesa slavi još dugo! Sve čestitke za organizaciju slavlja, pričaće se i prepričavati ovaj događaj još dugo! Baš na nivou...
Ja ću se priključiti samo stolu sa salatom, moram da održavam fizičku kondiciju i bistar um za borbu sa nekim svojim ličnim zombovima, koji mi već dugo ne daju mira...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Svaka čast, gospođice-gospođo, provali ste me. Nego, zašto samo Re ima pravo na mene?:girl_sad:
Zato što mora da postoji neka selekcija u pokretu, ne možeš da upadneš u ozbiljnu firmu i odmah se uglaviš u fotelju! Moraš prvo malo na razgovor kod nekog referenta, da proceni tvoje mogućnosti... :blum3:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top