Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
evo još malko...za meze​

panceta.jpg


60192392.jpg


a0d2e2ab330680ed66834a9c0cb21450_content_large.jpg


35.jpg


I malko salatice:

salate-1a.jpg


2739.1768192.jpg


2612463473_10992f8728_b.jpg


 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
evo još malko...za meze​

panceta.jpg


60192392.jpg


a0d2e2ab330680ed66834a9c0cb21450_content_large.jpg


35.jpg


I malko salatice:

salate-1a.jpg


2739.1768192.jpg


2612463473_10992f8728_b.jpg



Pošteno i domaćinski. Vidi se da si žena s pedigreom. Evo ja već sjeo na onaj suvomesnati ringešpil. Ne silazim tri vožnje. Nego jel ti ta Crvena pomogla oko kolača? Njen slatkiš kad sam vidio... prva liga. A i ona Milančicina gibanica sa domaćim korama... mmmm... ja dolazio u goste al dockan, onaj njen ozidao sve, ništa nije ostalo. Ajd sad, nemam više vremena, na ringešpilu sam...

Aaa... sad sam vidio i onaj srpski pentagon od prasića. Pa stvarno svaka ti čast, osvjetlala si obraz.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
:)
Radi ringišpAlj sve u šesnaes! Naravno da su mi pomogle. Mi smo bre EKIPA. Samo Crvendaćino delo još nisam iznela. To će posle, da se zasladimo :)

Evo stiglo i devojče da poslužuje, ne mogu sve da postignem sama.

konobarica1.jpg
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Jao Kalimercic sta uradi sada.

Cvarci,slanina,sir salata pa unistices nas od hrane,a tesko je ratovati punog stomaka.

A konobara za nas. :???:
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
:)
Radi ringišpAlj sve u šesnaes! Naravno da su mi pomogle. Mi smo bre EKIPA. Samo Crvendaćino delo još nisam iznela. To će posle, da se zasladimo :)

Evo stiglo i devojče da poslužuje, ne mogu sve da postignem sama.

konobarica1.jpg

A ko će nju da zamezi? Mogul ja malo? Samo mrvu, da se prisjetim ukusa.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Jao Kalimercic sta uradi sada.

Cvarci,slanina,sir salata pa unistices nas od hrane,a tesko je ratovati punog stomaka.

A konobara za nas. :???:

Jeste, al to je samo na strani 97, a na 96 ima još!
Stižu i momci, kasnio im autobus pa se izvinjavaju.

thumbnail.php

Ovo se smejala neka komšika-zombika, ne obraćajte pažnju na nju, odstranili smo je....

Pa, Eki, pitaj si gu sam....​
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Jeste, al to je samo na strani 97, a na 96 ima još!
Stižu i momci, kasnio im autobus pa se izvinjavaju.

thumbnail.php

Ovo se smejala neka komšika-zombika, ne obraćajte pažnju na nju, odstranili smo je....

Pa, Eki, pitaj si gu sam....​

Ma u redu sestro. Pitaću je ako bude tu dok ne svršim s ringešpil, nego gdje si ove pokupila? Ko da su sad stigli sa gej parade iz San Franciska. Jesil ti sigurna da ovi neće da me faćkaju. Ima da ih olešim od batina, samo jedan da me pipne.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Ma u redu sestro. Pitaću je ako bude tu dok ne svršim s ringešpil, nego gdje si ove pokupila? Ko da su sad stigli sa gej parade iz San Franciska. Jesil ti sigurna da ovi neće da me faćkaju. Ima da ih olešim od batina, samo jedan da me pipne.


neće be, nemo si smešan, će nam se zagrcne Radoznalica od smeha! To su fini i vaspitani momci, ništa ne faćaju, samo... njih malko faćaju, nekad...po neke....dame.

Viš da su to konobari, ovo im je radni kostim.

PS
Ako neko vidi Pigicu, nek joj kaže da povede i onog Raznosača, nema smisla da ne dođe čovek, toliko se žrtvovao za naš pokret...
 
Poslednja izmena:

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Idi equuse u perhun nasmeja me sada. Ti to prizivas rolera.:girl_haha:
Imamo mi svoju momčinu na rolerima. Večeras nešto kasni, sigurno ga Dama zadržala. Ne trebaju nam drugi roleri.

Dodato posle 6 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

neće be, nemo si smešan, će nam se zagrcne Radoznalica od smeha! To su fini i vaspitani momci, ništa ne faćaju, samo... njih malko faćaju, nekad...po neke....dame.

Viš da su to konobari, ovo im je radni kostim.

PS
Ako neko vidi Pigicu, nek joj kaže da povede i onog Raznosača, nema smisla da ne dođe čovek, toliko se žrtvovao za naš pokret...

Kakvi bre konobari, neko te zeznuo. Konobari zakidaju na računu, saberu ti i datum. Ti ne hodaju gologuzi okolo.
Sumljivi su mi, mnogo.
Bio sam jutros sa Pigi. Ima ono žensko znaš... SMS... tako nekako pa se ne osjeća najbolje. Kaže da će sigurno da navrati, da ti čestita taj jubilarni 35-i rođendan.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top