Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ljudi, vi ste mene izgubili u boju. Ne mogu da verujem, organizacija na papiru bila ok, a u praksi ništa. Samo da mi padne šaka na čuvenog vođu zjovančeta.wacko2
Ajde i ti, nema te nekoliko dana, hoćeš da se boriš, a sve moliš Boga da od toga nema ništa... Što nisi došla sama? Ne znaš gde je Kaluđerica?
I nemoj opet da kažeš kako imam nešto protiv tebe, ne, samo ne volim tu lenjost u AZ redovima... :blum3:
........................
Eto, jel' vidiš da i saint (Silvia :)) german kaže ko je ukakio? A lepo sam rekao da ostaneš da čuvaš podatke...
:lol::lol::lol:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Ljudi, vi ste mene izgubili u boju. Ne mogu da verujem, organizacija na papiru bila ok, a u praksi ništa. Samo da mi padne šaka na čuvenog vođu zjovančeta.wacko2
Jovan vam je bio odlican vodja ali sam ga naterao da laze ili cu ga ubiti.A dama je trebala da cuva sve to jer da je cuvala ne bi bilo nicega od ovoga.Ja sam upao ovde a sada cu vam omoguviti da cujete jovana ajde pricaj.
Ljudi,clanovi AZ-a nisam se mogao suprostaviti saintu bio je jaci ovo vam ja pricam.25 u 00:00 su me kidnapovali i naterali me da sve priznam ili ce u suprotnom ubiti mene i sve vas.Nisam mogao da se oduprem saint je jak.Ali reci cu vam nesto mozete naci otrov samo ako znate temu koju ja volim.Radi se o muzikama u igricama.Nadjite je u video igre pricaonica i ostavite post.Tako cu ja dobiti otrov i ubiti saint germana.Nadjite jeeeeeeeeee.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Javi ako ti zatreba oprema. Ja sam ga već propustila kroz šake, i bio je ovakav wacko2

Hvala šefice, trebaće mi svakakve alatke za tog malog zelenog yes3

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ajde i ti, nema te nekoliko dana, hoćeš da se boriš, a sve moliš Boga da od toga nema ništa... Što nisi došla sama? Ne znaš gde je Kaluđerica?
I nemoj opet da kažeš kako imam nešto protiv tebe, ne, samo ne volim tu lenjost u AZ redovima... :blum3:

Pešaka dok sam stigla, treba mi mnogo bre. Ja sam se borila i izborila sa 3 zomba. Čula sam njihove razgovore. Kažu da hoće samo naše muške, da bi produžili svoju vrstu, a da izumre naša.
Ti si profesore trebao da vodiš računa o meni, s obzirom da sam išla sa tobom, tj. bila u tvojoj ekipi. Zato nemoj ništa da pričaš i da svaljuješ krivicu na mene. Zar se tako vodi računa o mladim učenicama?
I DALJE TVRDIM DA IMAŠ NEŠTO PROTIV MENE:beee:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Imam, neku hemiju u spreju, ali se plašim da ne "ode" i na ostale!
:lol::lol::lol:
P.s. U čemu ono muškarci najviše uživaju??? :blum3:

Na mene nikakva hemija ne utiče na mene, malo biologija zeza, ali bože moj.
U AZ ako nisi znao, svi prime "koktel" injekcije za protiv sve i svašta, prvenstveno zombova, tako da sam "otprona" i na "tvoju" hemiju:dance2:

P.s.s. Pogledaj komentar sam:D
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
U pitanju je čovekoliki zafarbani majmun i dve majmunice, kao etaloni dnodna, tako da neće biti lako...
Nema više linije manjeg otpora sve ukazuje da mora da krnemo u temeljnije čišćenje, jer je situacija taka da ni kanalizacija ne prima fekalije pa počinje da se preliva...
Smrad se širi na sve strane...
Trebaće ovde uz pomenuto oruđe i oružje i hemijsko tipa sona kiselina...

Izveštaj sa terena:

Čovek koliki majmun ima čak i kriva usta, što ni jedan majmun nema! Definitivno je stvorena nova vrsta koja hoće da zavlada našim krajevima. Srećom nastupilo je buđenje određenih poluzombova koji su nesebečno potrošili svoj kredit na SMS i tako sprečili da katastrofa bude potpuna. Mačka je uspela da se uzvere na drvce u poslednjem trenutku....(Ipak je manje zlo mačka od zomba.)

PS-
Priča se da će plavo mladunče (trabant na ofarbanog) da otvori ozbiljnu školu za školovanje zombiranih sponzorki koje će sa "čikama" da podele sve pa čak i nagradu (ako baš moraju).

PSS-
Ministri, admirali, kontraadmirali i revizori, pozivam vas na tajno savetovanje u vezi uočenih novih momenata u mutaciji zomba a Lapidusa da sa visine, odozgo, poradi na modifikovanoj vakcini jer su očugledo neki postali rezistentni na postojeću.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Tako je (povikaše seljaci, skidoše pantalone i sedoše golim dup***m u koprive)! Vreme je za jedan pravi vojnički GSP (generalno sređivanje prostorija), vanredni! Predložio bih jedno vanredno unapređenje, u Ministarstvu od kujnu. Moj predlog ide za damu herc, u čin GLAVNE kafe kuvarice! :lol: Obrazloženje: ističe se... :blum3:
Dalje. Predlog da se onaj kameleon (3 u 1, joca, brat mu blizanac i saint german), dobro istrese iz gaća, plati putne troškove do Kaluđerice i pune dnevnice, kao i otkup za vlastito kidnapovanje, zbog namirenja troškova!
P.S. Za one ružičaste zombove sam čuo, ali predlažem da se ne preduzima nikakva akcija, uništiće se sami od pohlepe i količine novca koje su oteli od poštenih ljudi...
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
A ja se zastitila mogu da sednem di ocu. :blum3:

pojas-nevinosti.jpg


49.jpg


Sada mogu da se slikaju, ne mogu da me ugrizu ja sam se zastitila. Ovo je bila dobra investicija. yes3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top