Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Ufatila ja par snimaka sa drveta dok sam bila u ilegali.

konobari.jpg
konobari.jpg



Vozice i rolere samo da dignu napon i voltazu whistle2
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Kakva repriza! Pa jel rekao Ekvus da glavna epizoda traje 5 dana? Kad izedemo i popimo sve ondak tek možete da si idete kući. :)

Gologuzani su otpušteni, nisu dobili ni honorar, i poslala sam ih na autobus! Hteli malo da se bune, al sam im pokazala onu glavu, Pigin ratni trofej, odustali su odmah od svake pobune i ponudili se da rade za dž ako još nekoj saborkinji bude trebala pomoć oko posluženja.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Fala za pićence, slavljenice. Ma gologuzani nisu ni za šta... k'o da su s gej parade utekli. Nema bez Raznosača ništa, al' Dami više u ruke ne ide. Plašim za Rekontru, kad je Raznosač onako proš'o, al' nek se čuva. Ipak je on AZ borac.
A za Pigicu, ne znam šta se čudite... pa Pigici su gladne oči posle one kazne, potpuno razumljivo.
I naravno, nigde ne mrdamo dok sve ne izedemo i popijemo, pa ko preživi nek' priča. ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Jovane, kad ćeš već jednom da priznaš da kad si otvorio ovu temu nisi imao pojma šta u stvari hoćeš s njom? Mi smo od nje napravili ono što jeste, bez tebe...
I već sam te molila da ne otvaraš ništa, jel' tako bilo?


Nego, neću da razmišljam o ozbiljnim stvarima, rođendan je u toku, gde mi je čaša?! Kako se ja okrenem, neko mi je mazne....ccccccccccccccccccccccccc... sve ispičuture oko mene. wacko2
Ne ja sam citao onu knjigu prirucnik za odbranu i zastitu od zombija ali nisam imao vremena da pisem do 100-te strane.Pa sam pustio vas da nastavljate.I kada sam se vratio u temu da vidim ima li sta kad ono 700 odgovora.Bio sam toliko srecan i hteo sam da pregledam svaku stranicu.Ali vec na pocetku sam se sokirao lapidus i kompanija su govorili da sam mrtav i svi su zaboravili na mene.Ali ja sam to gledao bez odgovaranja i cekao pravi trenutak da lapidusu uzvratim udarac.Sada kada nije ovde nema vise zla.bwahahahahaahahasorry
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Fala za pićence, slavljenice. Ma gologuzani nisu ni za šta... k'o da su s gej parade utekli. Nema bez Raznosača ništa, al' Dami više u ruke ne ide. Plašim za Rekontru, kad je Raznosač onako proš'o, al' nek se čuva. Ipak je on AZ borac.
A za Pigicu, ne znam šta se čudite... pa Pigici su gladne oči posle one kazne, potpuno razumljivo.
I naravno, nigde ne mrdamo dok sve ne izedemo i popijemo, pa ko preživi nek' priča. ;-)
Ne brigaj ti za mene, Re se ne pruža preko jorgana! Koliko može danas-može, ostatak ostavljamo za sutra... :blum3:
Za Pigicu se bojim da ne pretera, da nije precenila svoje mogućnosti, "ume" kamera malo da smanji... ;)
A Kalimerčica neka se zabrine, ako nas je zvala na 5 dana, mi ćemo kao svaki gosti ostati najmanje 7, radiće posle čekovi bez pokrića... :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
crvendac_011;372526 Nema bez Raznosača ništa je napisao(la):
Joj, šefice, ta nemoj te tako. Da, kako da je naš Raznosač neprevaziđen, ali za Rekontru se ne brigaj neću mu ništa, tj. neću sa njim kao sa Raznosačem (tu sam se malo više opustila i uživala). Sada sam puna energije i za "divljanjem" nema potreba, ipak je Re profan u godinama sa njim treba nežno i polako yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Joj, šefice, ta nemoj te tako. Da, kako da je naš Raznosač neprevaziđen, ali za Rekontru se ne brigaj neću mu ništa, tj. neću sa njim kao sa Raznosačem (tu sam se malo više opustila i uživala). Sada sam puna energije i za "divljanjem" nema potreba, ipak je Re profan u godinama sa njim treba nežno i polako yes3
Tako je, umetnička duša, a ne kao oni vaši gologuzani, spolja gladac a iznutra jadac... :blum3:
Gde ste borci? Polegali na divane pa sve četiri u vis? Ko će posle sudove da pere, nije red da ostavljamo Kalimerčici sve na grbači! Jel' treba da šaljem dopis Ministarstvu od kujnu, da se malo potera ta stvar, il' će ovi novi šegrti nešto da urade?
"Ne može se rat dobiti, sve sedeći i duvan pušiti...":acute:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Primila k znanju, ne treba dopis. ;-)
Oni gologuzane ćemo da angažujemo operu sudove, kad već ni za šta drugo nisu, Re. Naravno da nećemo sve da ostavimo domaćici. :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Tako je, umetnička duša, a ne kao oni vaši gologuzani, spolja gladac a iznutra jadac... :blum3:

Ne budi toliko siguran za gladac i jadac. Što u izlogu to i u radnji. Dobri su ovi naši gologuzani, jes da ih uhvatio neki stomačni virus, pa ne mogosmo ništa "učiniti" sas njima ali biće sreće sledeći krug.
Nego, ajd još malo da opičimo po muzici i opuštamo se još 2 dana, pa u ponedeljak krećemo u ofanzivu na zombaje. Bilo je dosta leškarenja, opijanja i najedanja.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne budi toliko siguran za gladac i jadac. Što u izlogu to i u radnji. Dobri su ovi naši gologuzani, jes da ih uhvatio neki stomačni virus, pa ne mogosmo ništa "učiniti" sas njima ali biće sreće sledeći krug.
Nego, ajd još malo da opičimo po muzici i opuštamo se još 2 dana, pa u ponedeljak krećemo u ofanzivu na zombaje. Bilo je dosta leškarenja, opijanja i najedanja.
Dobri su, ne kažem, da budu požarni u WC-u??? "Sledeći krug"? Biće, novo kolo nova sreća, nekom manja nekom veća... :blum3: A gde je ono: "Kupujmo domaće"? Ovo se vidi da su feminizirane bubuleje sa Zapada... Čekamo ponedeljak, ali pre toga-svi na vagu! Tolerancija +-26 grama! Vi što držite dijete-čuvajte se... :evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top