Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Gospođo. žao mi je... Rekli ste 5 dana, to što su one p**e oprale sudove-Vas ne razrešava obaveze da nas gostite još 2 (četiri) dana! Dakle, razletite se po kraju, sa Ladom Nivom (radi lakšeg pomora pernate živine i stoke ispod 100 kg) i spremite vruću vodu! Drva i šibice idu na naš račun... :blum3:

Ma to Eki širio malo dezinformacije. Zna se, 3 dana i gotovo. Pa ni Ivkova slava nije trajala duže! Jel da?


Kalimerčice, prosledi Milenčici gologuzane, neka peru malo i veliki veš, i da ribaju kuću posle krečenja, možda malo "ojačaju", pa posle toga budu za još ponešto. yes3


Peru po kućama i veliki i mali veš. Ribaju četvoronoške, zato su im guzovi onako zategnuti.

Posle onaj stra` što su navatali od nas na rođendan, pristaju na sve domaće i domaćinske poslove.

Mnogo se svima zahvalili i za one gaće, kažu nisu znali da to postoji.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Kalimerčice, prosledi Milenčici gologuzane, neka peru malo i veliki veš, i da ribaju kuću posle krečenja, možda malo "ojačaju", pa posle toga budu za još ponešto. yes3

Ma ne treba njoj pomoć. Kluni i Dejki sve rade, riljaju ko mazge. Kluni jedino pošteđen iznošenja đubreta. Čim promoli nos napolje napadne ga buljuk onih što bi rado proverile, jel zombe. Jedva ga Milenčica otrgla. Baš bilo čupavo.

Kakav sastanak u sezonu godišnji odmori. Tek u septembru ima da bude Kongres AZP-a. Pretresaj ti do tad taj tvoj Bečkerek, možda ispadne još kakvo zombe.

Kalimerčica je potpuno u pravu, dosta je tri dana. A i Ekus pokvario ringišpil. Raspao se načisto, a šunke sve poždero. Alav je bre, mnogo. Dok ga proliv nije potero, nije silazio. Na kraju ja morala da mu kupujem one pelene za odrasle. Eno sad hoda s pelenu ko onaj majmun Džudi iz Daktarija.

Ajd razlaz do sledećeg rođusa.
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ma ne treba njoj pomoć. Kluni i Dejki sve rade, riljaju ko mazge. Kluni jedino pošteđen iznošenja đubreta. Čim promoli nos napolje napadne ga buljuk onih što bi rado proverile, jel zombe. Jedva ga Milenčica otrgla. Baš bilo čupavo.


To da li meni treba pomoć ili ne nije tema! Pa i Dejki ima dušu! A na savet tvog druga Equusa ja sam se Klunija rešila! Bacila sam ga jadnog na milost i nemilost... Nisam od tebe očekivala moja draga da zalegneš pod njegovu propagandu - zar si zaboravila kaznu ili ste se vas dvoje privatno poravnali?

Nema veze... Onaj mali Vartan što ga testiram je poreklom francuz pa ću malo da ga isproveravam po te rivijere i tako...

Nego gde šešir da kupim?
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
To da li meni treba pomoć ili ne nije tema!
Nego gde šešir da kupim?

Dobro de, ne srdi se sestro, nisam mislila ništa loše. A za šešir, ne znam, valjda ima kod Lorana, tamo pokušaj, imamo otvoren račun samo na autogram. Ako baš ne nađeš nešto ko oni modeli na Moneova platna imam ja jedan, samo jednom ga stavila. Nije to za mene. Ekus me vodio na hipodrom i kupio da mu pred rođaci izgledam ko one nobl dame što konjima prikazuju nove aljinke. Pogledaj ga pa odluči.

210zgb5.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Ajd, ajd, sklonite se malo da prođem šta ste razvezli priču o šeširima. Treba pomoći sada našoj bivšoj slavljenici.

images
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kakav sastanak u sezonu godišnji odmori. Tek u septembru ima da bude Kongres AZP-a. Pretresaj ti do tad taj tvoj Bečkerek, možda ispadne još kakvo zombe.
Vidim da Vama gospođice odgovara ovakav razvoj situacije, sve četiri u vis i poneko meso sa ringišpila. Pokvarićete one idealne mere (174; 62; 39), pa će opet neko od nas biti kriv, makar zbog toga što je vetar nakrivio šešir... A i da se ne lažemo. one godine ste povećali, da 'vatate ozbiljne muškarce... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Vidim da Vama gospođice odgovara ovakav razvoj situacije, sve četiri u vis i poneko meso sa ringišpila. Pokvarićete one idealne mere (174; 62; 39), pa će opet neko od nas biti kriv, makar zbog toga što je vetar nakrivio šešir... A i da se ne lažemo. one godine ste povećali, da 'vatate ozbiljne muškarce... ;)

Koje bre godine, admirale? To na kraj je broj cipela. Nosim 39. A u šeširi se ne mešaj to su ženske stvari. I nisam ja uništila ringešpil i sve pojela nego Ekus. Zato je i fasovo dijareju. A i ti si bio pri apetitu kolko znam, odma si ko ala skočio na tortu i prvo gaće pojeo. Ko veliš, "ko prvi devojci, sam upada u nju".
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ajd, ajd, sklonite se malo da prođem šta ste razvezli priču o šeširima. Treba pomoći sada našoj bivšoj slavljenici.

images
Kasno Marko na Kosovo dođe... Ajd' se javi juče... :blum3:

Koje bre godine, admirale? To na kraj je broj cipela. Nosim 39. A u šeširi se ne mešaj to su ženske stvari. I nisam ja uništila ringešpil i sve pojela nego Ekus. Zato je i fasovo dijareju. A i ti si bio pri apetitu kolko znam, odma si ko ala skočio na tortu i prvo gaće pojeo. Ko veliš, "ko prvi devojci, sam upada u nju".

Nisam imao vremena da idem okolo... Ispod gaća... nalazi se fil... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top