Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Milenčice, e baš ako si oprostila Kluniju. Neka vide zombovi da mi nismo zombovi!

Nego, Pigi me nešto sekira, ne javlja mi se na telefon... Zadnji put kad sam je zvala, isto se niko nije javio, ali nekako se izgleda otklopila slušalica pa sam čula...ovaj...hm...mmm...nešto. (Ličilo je na šuškanje čaršava), pa se mislim nešto...da nije to Raznosač ozdravio pa se ona dala u akciju?:???:wacko2:thinking:

Evo me. Tuj sam. Raznosač na žalost definitivno otišo u aut. Prvo ga Dama sredila, a kad je posle otišo u bolnicu zaljubio se u medicinsku sestru što ga negovala. Ta mu sredila mozak, ništa od njega.
Ja sam pre neki dan srela jednog vrlo finog i uglađenog, pravi gospodin i kavalir, pa mi nešto lepo kad mi neko tako poklanja svoju pažnju, tetoši me i poštuje. Al nekako nije za one druge stvari... il se ja još nisam navikla, đavo će da ga zna. Mnogo je bre trapav, nekako Raznosač znao koje dugmence kad da pritisne. Ovaj ne zna, valjda će da nauči... nadam se.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Mnogo je bre trapav, nekako Raznosač znao koje dugmence kad da pritisne. Ovaj ne zna, valjda će da nauči... nadam se.
Kod Vas gospođice izgleda jedno dugme više ne postiže ništa, već mora kao na 286-ici malo-malo pa ctrl+alt+delete! Izgleda da imate mnogo "kombinacija", treba čoveku vremena da sve to pohvata... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Kod Vas gospođice izgleda jedno dugme više ne postiže ništa, već mora kao na 286-ici malo-malo pa ctrl+alt+delete! Izgleda da imate mnogo "kombinacija", treba čoveku vremena da sve to pohvata... :blum3:

Šta ima sad da hvata, to je trebo da nauči pre mene. I kakva bre tri dugmića, kod mene je to komplet tastatura, mož da pogreši samo onaj što pojma nema. Vrlo je fin pa ću da pričekam malo. Mi žene smo strpljive. A kako naš narod kaže: "Strpljen, spašen."
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Šta ima sad da hvata, to je trebo da nauči pre mene. I kakva bre tri dugmića, kod mene je to komplet tastatura, mož da pogreši samo onaj što pojma nema. Vrlo je fin pa ću da pričekam malo. Mi žene smo strpljive. A kako naš narod kaže: "Strpljen, spašen."


Džabe čekaš, dušice draga. Nema od tih takvih finih i uglađenih ništa. 'Ajd' sad, prija neko vreme, ali brzo i dosadi kad nema prave "akcije". A ti sirota navikla na Raznosača... eeeeeeeeeee... to se rađa, to se ne uči, dušo. :acute:
Nego, dok se ne nađe nešto novo, bolje da imaš i takvog, nego da budeš sama. Ko zna, možda ti se pokvari veš-mašina ili nešto slično, pa dođe neki "razbacani" majstor da... popravi. yes3

A Milenčici svaka čast! Neka se i Kluni vratio, bar će da bude fin i poslušan jer zna da može opet da dobije pedalu. Neka ga, ima neke vajde i od njega. :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Neka si joj reko Re. Jest da na mladima svijet ostaje ali nas starije više niko ne poštuje. A kroz šta smo sve prošli i koliko puta nam je glava bila u torbi. Ja i sad nosim gaće na štapu a pelene na dupetu. Ih kad se sjetim naše herojske epopeje, Neretva, Sutjeska, kad je Ričard Barton bio ranjen, kad je njegova vjerna pljoska kobrovače skočila i svojim tijelom ga zaštitila od zombovske granate. Pa četnički vojvoda Orson Vels s kojim smo dijelili posljednje kapi kobrovače iz moje čuture prije nego je ćelavi Jul Briner greškom srušio most pa tifusari morali u rafting čamcima da prelaze prako.
Ajde Damo isključi taj usisavač već jednom, mozak mi probi tim zujanjem. I skuvaj nam po kafu da malo dođemo sebi. I malo više poštovanja da pokazuješ prema njemu, ipak je on kontra-admiral a ne tamo neki poštar pa da možeš s njim da se šegačiš.

Ajd ne moramo svi da znamo da ste baš toliko matori gos'n Equus-e.
Skuvaću kaficu i poslužiti vas (Equus-a i Rekotru), jer ste stariji a ja poštujem starije.

Što se tiče kontra-admirala, čula sam (dok sam prisluškivala zombove, a ovi gledali biografije članova AZ pokreta) da je profan pre ovoga bio poštar i nosio je prvo penzije, isključivo babama, a kada su mu bakice poumirale prirodnom smrtću (mada je i to sumnjivo), ostade on bez posla i tek onda je pristupio ovom odredu-članstvu. Pa, jel to istina, gos'n Equus-e?
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
749
Evo ja da odgovorim.
Ma nije! Babe sad primaju penziju u banci jer je pošta počela da im naplaćuje proviziju, a poštari "nisu imali nikad sitno". Još, ne isplaćuju ih istog dana nego po nekakvim grupama i onda to traje i po nedelju dana. Dok isplate jedan deo ono bi već trebalo da isplate i drugi....U pošti sve sam zombe do zomba.

Kako nije bio zombe, Re se iznervirao i naljutio, dao ostavku na mesto poštara (i otkaz) i priključio se našem plemeinitom pokretu.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Džabe čekaš, dušice draga. Nema od tih takvih finih i uglađenih ništa. 'Ajd' sad, prija neko vreme, ali brzo i dosadi kad nema prave "akcije". A ti sirota navikla na Raznosača... eeeeeeeeeee... to se rađa, to se ne uči, dušo. :acute:
Nego, dok se ne nađe nešto novo, bolje da imaš i takvog, nego da budeš sama. Ko zna, možda ti se pokvari veš-mašina ili nešto slično, pa dođe neki "razbacani" majstor da... popravi. yes3

A Milenčici svaka čast! Neka se i Kluni vratio, bar će da bude fin i poslušan jer zna da može opet da dobije pedalu. Neka ga, ima neke vajde i od njega. :roll:

Jbt. pa jel joj to Kluni popravlja veš mašinu. Ko bi reko, bogati! Ta mala zna da upregne mudonju, svaka joj čast, A i taj Kluni, bio prvo konobar, pa postao glumac a sad servisira veš mašine. Ko onaj Leonardo što je sliko, izmišljo helikoptere i prodavo lutrije na grebanje.

Vidi tebe Crvena što se razumiješ u muške, pa još i Pigici koja je što se tog tiče doktorat odbranila, savjete daješ. Da sastaviš Milera i Jongovu + Masters i Džonsonova, sve na jednu hrpu, Pigi zna više. Baš se posvetila "naučnom radu" sve sa praksom i experimentima. Kakve "obratnice" more, ova ima da napiše "Krmeći ekvator" a letenja se uopšte ne plaši. Ko Pčelica Maja, s jednog cvjetića na drugi, dok sav nektar ne pocucla.

A ti mi se nešto naglo okiti sa tim herčevima, ko da si zaljubljena. Da nije i tebe ta buva ujela?

Ajd ne moramo svi da znamo da ste baš toliko matori gos'n Equus-e.
Skuvaću kaficu i poslužiti vas (Equus-a i Rekotru), jer ste stariji a ja poštujem starije.

Što se tiče kontra-admirala, čula sam (dok sam prisluškivala zombove, a ovi gledali biografije članova AZ pokreta) da je profan pre ovoga bio poštar i nosio je prvo penzije, isključivo babama, a kada su mu bakice poumirale prirodnom smrtću (mada je i to sumnjivo), ostade on bez posla i tek onda je pristupio ovom odredu-članstvu. Pa, jel to istina, gos'n Equus-e?

E, dijete, svaka ti čast za tu kafu. Živa mi i zdrava bila i udala se uskoro! Buljuk đece izrodila, u zdravlju ih odgojila i na svoje noge postavila. Svekrva ti sve po kući radila a ti se u ladu medom sladila.

Za ovo drugo vako da ti rečem: "Ja nisam odavle" i oklen bi ja znao šta je admiral bio u prošlom životu. Pitaj Dalaj Lamu, more bit, on znadne.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Evo i mene i mrzi me da citam pa mi ukratko recite sta ima novo.

Kao što smo ti i ranije govorili, tj. ja rekla, kasniš kao voz ŽS (vozovi železnice Srbije):fool:
Uvek ti tu nešto upadaš, ispadaš, menjaš se, i nikada nisi u toku. Valjda si shvatio da više nisi glavni i da te niko "ne zarezuje":blum3:

Pošto ti zombovi "isprali" mozak, preskoči ovu temu i priključi se nekoj lakšoj:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
235
Vidi tebe Crvena što se razumiješ u muške, pa još i Pigici koja je što se tog tiče doktorat odbranila, savjete daješ. Da sastaviš Milera i Jongovu + Masters i Džonsonova, sve na jednu hrpu, Pigi zna više. Baš se posvetila "naučnom radu" sve sa praksom i experimentima. Kakve "obratnice" more, ova ima da napiše "Krmeći ekvator" a letenja se uopšte ne plaši. Ko Pčelica Maja, s jednog cvjetića na drugi, dok sav nektar ne pocucla.

Lepo bogami Ekuse! Mnogo si mi bre pametan u zadnji kraj. Ko da te mama nije dojila kad si bio mali, pa morao tatu da sisaš. Za sve ti imaš nekoga da napadaš a sebe ne vidiš. Ajd što si ženi izeo svu suvinu pa se sad, malo-malo, uflićkaš u pelenu, nego počeo da kenjaš čim usta otvoriš. Nemoj da ja počnem da pričam o tvom znanju iz seksologije, bili smo jedno vreme zajedno, zar se sećaš? Ako ja zinem, pa im ispripovedam šta to ti znaš i koji su ti dometi na "bojnom polju", taj proliv neće naskoro da ti stane. Zato je bolje da prestaneš. A seks, da ne spominješ više.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top