Priručnik za odbranu i zaštitu od zombija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Prijatelji, saborci, vreme je da nešto učinimo po pitanju daljeg delovanja, osipamo se, "razvodnjavamo", lutamo... Pod hitno nam treba neka šok-terapija, adrenalinska injekcija, neko čudo! Bogovi više nisu na našoj strani, okrenuli su se vampirima, moramo im prineti žrtvu! KOGA? Žalosno je što je tako, ali neko mora biti žrtvovan za dalje očuvanje pokreta, za buduće generacije... Mislim da moramo krenuti od najmlađih članova! Pošto članske karte sa najvećim brojem imaju dama i joca, neka bude neko od njih! Damu ne smem da diram (pošto ću posle trpeti fizičko zlostavljanje i psihičku torturu :blum3:), mač je stao nad glavom zjovana! Joco, druže, spremi se, mi dolazimo u Kaluđericu, ovaj put stvarno...
:lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Prijatelji, saborci, vreme je da nešto učinimo po pitanju daljeg delovanja, osipamo se, "razvodnjavamo", lutamo... Pod hitno nam treba neka šok-terapija, adrenalinska injekcija, neko čudo! Bogovi više nisu na našoj strani, okrenuli su se vampirima, moramo im prineti žrtvu! KOGA? Žalosno je što je tako, ali neko mora biti žrtvovan za dalje očuvanje pokreta, za buduće generacije... Mislim da moramo krenuti od najmlađih članova! Pošto članske karte sa najvećim brojem imaju dama i joca, neka bude neko od njih! Damu ne smem da diram (pošto ću posle trpeti fizičko zlostavljanje i psihičku torturu :blum3:), mač je stao nad glavom zjovana! Joco, druže, spremi se, mi dolazimo u Kaluđericu, ovaj put stvarno...
:lol::lol::lol:

Profo moj, na mlađima svet ostaje...Ti si već nekako pred penziju, pa bismo mogli i tebe žrtvovati.
Ja sam se spemila za pokret u Kaluđericu
images
možda će zombovi da "padnu" na moje tajno oružje.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Možda, al' bi onda vi mlađi članovi lutali k'o ćurići u magli, ne bi znali šta da radite! Daj da se dogovorimo pa skembamo jocu, mislim da se neće mnogo otimati... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Možda, al' bi onda vi mlađi članovi lutali k'o ćurići u magli, ne bi znali šta da radite! Daj da se dogovorimo pa skembamo jocu, mislim da se neće mnogo otimati... :blum3:

Joj, profo, sada vidim da ti je STALO do mene i da si malkice "bacio oči" na mene. Uz tebe sam. Idemo u boj na zombaje.
Društvo Re i ja ćemo pokušati da saznamo njihove planove napada, plan ćemo poslati po Kalimerčici jer je ona "motorizovana" i brzo će vam preneti informacije.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Profo moj, na mlađima svet ostaje...Ti si već nekako pred penziju, pa bismo mogli i tebe žrtvovati.
Ja sam se spemila za pokret u Kaluđericu
images
možda će zombovi da "padnu" na moje tajno oružje.

Oružje jeste efikasno ali vrlo neselektivnog dejstva. Od ovako jakih oružanih atributa, mozak se skaši i zdravima a zombima i onako siva masa nije jača strana. Ovakav arsenal i njegova nepažljiva upotreba od strane mladih i neiskusnih ženskih boraca AZP-a bi mogla proizvesti mnogo kolateralne štete među nevinim civilima muškog pola, dok sa druge strane ne proizvodi nikakav efekt u smislu eliminacije ženskih zombi subjekata. Efikasnost ovog oružja najviše dolazi do izražaja kod strogo i precizno definisanih ciljeva kao što su inokosni muški zombi primjerci. Čak i u toj prilici upotreba mora biti pod strogom supervizijom iskusnih članova. Predlažem da ja i Re vršimo nadzor sa svijećom u rukama u svakom pojedinom slučaju.
Nemoj da nekom padne na pamet da spomene riječ "voajerizam". Ovde su u pitanju viši interesi i plemeniti ciljevi.

Možda, al' bi onda vi mlađi članovi lutali k'o ćurići u magli, ne bi znali šta da radite! Daj da se dogovorimo pa skembamo jocu, mislim da se neće mnogo otimati... :blum3:
Samo mala digresija: "Kao guske u magli", admirale. Potpuno se slažem s tobom po pitanju mlađih članova i potrebe da im se odrede jasne smjernice i direktive u pogledu budućeg djelovanja. "Mladost-ludost", ne znaju kad im duva promaja kroz glavu. Još ako su u pitanju ženski članovi, otvore usta, malo rašire noge, i eto promaje sa svim katastrofalnim posljedicama, kako po pojedinca, tako i za pokret u cjelini.

Što se Jovana tiče mislim da još nije vrijeme za eliminaciju. Malo je modrikast ali osim toga sve je uobičajeno, kao što se vidi iz priloženog klipa snimljenog juče u Kaluđerici, kasno popodne.
16q884.jpg
Ovakva stanja su uobičajena za Kaluđericu, divlje naselje sa neriješenom komunalnom infrastrukturom. Većina stanovnika doživljava fraseve slično Jovanu, zbog čestih restrikcija vode u ovim vrelim ljetnim danima. Po mom uvjerenju trebalo bi još malo pričekati sa konačnim i radikalnim rješenjima. Možda je samo prehlada u pitanju. Predlažem nastavak monitoringa.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Tu sam! Juče sam bila do prestonice zato se nisam javljala! Bila sam u zoo vrt i tamo videla zombove! Bio onaj Dinkić i klika mu! Ja 'tela da zovem prvo ove iz Orke, Arke kako li se već zovu jer veće zlostavljanje živoinja od toga što ga ti maze nisam videla a onda sam shvatila da samo samo mi AZ borci merodavni jer tamo u taj restoran (sem Vuka) svi su bili zombovi! Jeste da smo bili u trijadi (Dejki, ljubi ga majka i ja) ali su oni bili daleko nadmoćniji pa smo mi samo špijunirali... Kad dovedoše pitona kod Dinkića sve sam se nadala da ga nisu hranili (pitona ne Dinkića)... Prvo nisu pustili pošten naod u taj restoran (izvesnu pevaljku i sestru, sa Farme, su naravno pustili) a vrhunac je kad smo posle dva sata šetnje svrnuli pored og resorana izvesni zombe spava za stolom... Moja frustracija i nemoć su bili opipljivi! Klunija nisam vodila jer on je takav čovek odmah bi kupio mom ljubi ga majka onu bebu belog lava a gde ja to posle da čuvam! A možda bi mu Mlađa napisao pesmu pa bi još jadan morao da peva...

Juče su egzit-zombovi konačno otišli! Laki su bili za prepoznavanje - prljavi i smrdljivi, dovoljno je bilo da ih poliješ vodom i da su gotovi!

To što Re i Eq moraju da nadgledaju ja sam duboko ubeđena da je u njima prevagnuo pedagoški tj profesorski i mentorski momenat a sram onog bilo ko je i pomislio na voajerizam! Pa mi smo bre pošten i pre svega politički korektan pokret!

Ps nešo sam mislila draga moja Pigi da ti napraviš onako jednu audiciju ili tender-render ili kako se već to zove za Raznosača 2! Mi, Crvendać, Kalimerčica i ja (a može i ova Damica ako joj Re dozvoli, ipak je ona njegov rejon tj đak) tvoje drugarice ćemo da budemo pomoćni članovi žirija i tebi na pomoć... Šta misliš?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
39.007
Ja se apsolutno slažem, Milenčice.
Piggy dušice, imaš li nekoga u vidu za Raznosača br.2?
Može i neki vodoinstalater... ;-)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Joj, profo, sada vidim da ti je STALO do mene i da si malkice "bacio oči" na mene. Uz tebe sam. Idemo u boj na zombaje.
U boj na zombove može, ništa više od toga! Tvoj "divlji" karakter i neprestana želja za kontriranjem i nadmetanjem ubija svaku i pomisao u meni... :blum3:
To što Re i Eq moraju da nadgledaju ja sam duboko ubeđena da je u njima prevagnuo pedagoški tj profesorski i mentorski momenat a sram onog bilo ko je i pomislio na voajerizam! Pa mi smo bre pošten i pre svega politički korektan pokret!
..."Idemo u rat, da se bijete! Neki ćete da poginete, ali neki ćemo i da se vratimo!" :blum3:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top